Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Bezsensu jest to, że Administrator został wciągnięty w to wszystko chociaż nie ma z tym nic wspólnego. Niektórzy powinni być mu wdzięczni, że nie ujawnił danych kiedy został o to poproszony. Nie warto mieszać się w sprawy między niezadowolonych klientów Jacka Wiśniowskiego a niego samego, dlatego uważam że lepiej usunąć wątek i to skończyć skoro jest okazja żeby tak zrobić i tylko na tym zależy prawnikowi. To jest moja rada dla Administratora, mój punkt widzenia.

Zima2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 sty 2017, 16:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zima2017 »

Bezsensu? Teraz to ty się martw czy twoich danych nie poda jak mu policja zapuka. Przepraszam i ciebie Jackub! Powtarzam usuńcie ten temat! Albo moje wpisy.

ramzixp
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ramzixp »

Ty akurat masz za co przepraszać, ja nie.
Nie mniej jednak usuńcie mój post, nie mam zamiaru latać jako świadek po jakiś prokuraturach.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zima2017 pisze:Bezsensu? Teraz to ty się martw czy twoich danych nie poda jak mu policja zapuka. Przepraszam i ciebie Jackub! Powtarzam usuńcie ten temat! Albo moje wpisy.
Nie można skasować tylko Twoich wpisów bo mogą być dowodem w sprawie jeśli taka będzie. Niczego nie będę wyjaśniał ani nie mogę być oskarżony o nic bo nie pisałem hejtów i nie brałem udziału w kursach, pisałem o tym. Obejrzałem tylko kilka nagrań na kanale YT i śledziłem wątek, to wszystko. Niby o co ma mnie oskarżyć? Przejrzyj moje posty w tym temacie. Pisałem od początku że to tak się skończy...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 23:09 przez -rookie-, łącznie zmieniany 1 raz.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Gdzie ja zabłądziłem?
Zima zwany inaczej proszebardzo i rookie nagle wymiękli?
Myślałem że tu poważniejsze osoby są na tym forum a tu się okazuje że gimnazjaliści sobie jadą po Wiśniowskim...
Ja w odróżnieniu od Was Jacka przepraszać nie zamierzam i chętnie się z nim spotkam w sądzie.
Powiem szczerze że nawet marzę o tym żeby doszło do tej sprawy. Ciekawe jaką furę wypożyczy żeby się dobrze zaprezentować w mediach?

Admin, tak trzymaj. Nie po to nasi dziadkowie walczyli o wolność, żeby jakiś samozwańczy guru nas teraz bezpodstawnie zastraszał. :564:
Cenzura w TV nam w zupełności wystarczy.

Zima a mnie nie przepraszasz? Coś tam do mnie kiedyś sapałeś kolego...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

oj YAPA, usunięcie wątku jest właśnie dobre dla Was. Ja o swój tyłek się nie boje, bo nie musze. Chcą rozwiązać sprawę pokojowo, wystarczy skasować wątek, a Wy swoje... chcecie dalej swoją frustracje i niezadowolenie wyładowywać jak przez cały wątek.

Dobra, kończe dyskusje. Swoje napisałem tutaj.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 23:20 przez -rookie-, łącznie zmieniany 1 raz.

arq
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: arq »

a w sumie, ja też kończę.
Pamiętajcie - skasowanie wątku = jego wygrana.
Pytanie jak długo to bedzie ciągnął (cenzurował internet, czyścił, wtapiał w to ogrom pieniedzy zapewne) On musi miec serio stresujące zycie.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

-rookie- pisze:oj YAPA, usunięcie wątku jest właśnie dobre dla Was. Ja o swój tyłek się nie boje, bo nie musze. Chcą rozwiązać sprawę pokojowo, wystarczy skasować wątek, a Wy swoje... chcecie dalej swoją frustracje i niezadowolenie wyładowywać jak przez cały wątek.

Dobra, kończe dyskusje. Swoje napisałem tutaj.
Kończ waść, wstydu oszczędź.

Przed chwilą zajrzałem na YouTube czy w końcu Jacuś posłuchał mamusi bo nikt tu ostatnio nie pisze o filmikach a tam wrzucony nowy filmik, w którym ciśnie kit o tym swoim geniuszu, który to rzekomo dla siebie stworzył i szuka jeleni, którzy za kasę będą zachwalać jego tabletki.
Jeżeli tak wygląda życie milionerów, to wolę być przeciętniakiem, którego stać na reklamę własnego produktu a nie szukać na YouTube frajerów, którzy zrobią z siebie pośmiewisko, reklamując produkt o którym nie mają zielonego pojęcia.
Najlepsze jest to że najpierw muszą u mistrza zamówić ów produkt, żeby było co pokazać na filmiku.
Dla mnie wiocha i tyle w temacie.

Zima2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 sty 2017, 16:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zima2017 »

A ja pytam czy ja pisałem coś złego o nim? Moim zdaniem nie ale pewnie i tak pozwie kilkunastu ludzi, pewnie ciebie YAPA. I co z tego, że jestem nie letni? Tym gorzej dla mnie. Moje posty mogą zostać usunięte, ponieważ już i tak posty sobie zarchiwizowali. A Jacek was prosi, żeby nikt nie czytał o nich tych bzdur, które tu piszecie.

arq
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2017, 14:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: arq »

Jezu, zima, weż się już nie odzywaj, bo tylko kompromitujesz cały wątek

ODPOWIEDZ