InterTrader Direct

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
11%
Poza paroma minusami są ok
1
11%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

graham67 pisze:Ktoś handlował z nimi dłużej? Jak egzekucja zleceń?
egzekucja dobra , bez problemów, chyba , że "zabraknie" marginu jak u mnie............
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tantric pisze:
Pablo90 pisze:Tantric, nie rozumiem, jesteś na tym forum od dawna, a piszesz jak początkujący. Publikacja danych i okres tuż przed zamknięciem rynku to okres mniejszej płynności i spready są zazwyczaj wyższe. Jeżeli nie odpowiada Ci ten broker to przecież są brokerzy o wysokiej renomie i taka zmiana trwa niedłużej niż tydzień...
Jestem w trakcie zmiany brokera i nigdy więcej INTER TRADER DIRECT .
dlatego dopisałem to dla info............
Poza tym nie rozchodzi mi sie o wysokość spreadów , bo ocvzywiste i przetestowane jest , że u nich podnoszą nawet 25 krotnie . Chodzi mi o to , że kasa zniknęła mi z konta a to raczej nie jest wynikiem wysokich spreadów ......
Przeczytaj dokłądnie to , co napisałem wczesniej . nie otwierałem i nie zamykałem żadnych pozycji a rynek szedł ciągle " w moim kierunku " a kasa zniknęła........znaczy jej część......
Tymczasem u innego broka w tym samym czasie na podobnie otwartych pozycjach equity zwiększyło sie o około 0.3% . Więc o co tu do cholery chodzi .........?
Uroki rynku zdecentralizowanego. Nie wiem czemu tak było u innego brokera, bo trzeba by to obiektywnie porównać na płaszczyźnie wszystkich składowych (lot, pary, lewar, swap ?, spready, kwotowania, model brokera itd. itp.). Myślę, że to, iż zniknęła ta część środków podyktowana jest właśnie rozszerzeniem spreadów ale nie mam wglądu w to, co tam się dokładnie działo z Twoimi pozycjami więc mogę być w błędzie.

Tak czy inaczej... Testuję InterTradera od pewnego, dłuższego czasu. Moją opinię póki co zachowam dla siebie ale 25-krotnego wzrostu spreadu nie widziałem, przynajmniej na instrumentach na których sam handluję. A że się rozszerzają? No pewnie, że tak - taki rynek ;) - ale niepokojących wartości nie zaobserwowałem (póki co).

Egzekucja? Bardzo dobra.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Moją opinię póki co zachowam dla siebie ale 25-krotnego wzrostu spreadu nie widziałem, przynajmniej na instrumentach na których sam handluję
raposo ,napisałem w jednym z poprzednich postów ile mieli spreadu na gejku - 45 pips . Normalonie maja około 1.5-2.0 , Tak że jest to około 25 -krotny wzrost .
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Liczba 25 robi wrażenie ale gdyby mieli standardowe 3-4 pips jak inni brokerzy to wzrost byłby ledwo 6-12-krotny więc suma summarum nie ma tragedii :D. A tak poważnie, nie handluje na tej parze od dawna ale poobserwuje sobie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

raposo pisze:Liczba 25 robi wrażenie ale gdyby mieli standardowe 3-4 pips jak inni brokerzy to wzrost byłby ledwo 6-12-krotny więc suma summarum nie ma tragedii :D. A tak poważnie, nie handluje na tej parze od dawna ale poobserwuje sobie.
Teraz jak widzisz maja 1.9 pipsa na gejku . Te 45 pips to raz tak wysoko mieli a z reguły to na zamknieciu rynku maja kilkanaście a na newsach nie wiem , bo jestem wtedy w pracy i nie mam czasu obserwowac rynku . Pozdrawiam
ps po minucie maja juz 11 pips :D - u nich podsumowanie dnia teraz czyli 23 polskiego czasu . Oni juz tak chyba mają , że na zamknieciu-otwarciu dnia walą po spreadach i na zamknieciu-otwarciu tygodnia to samo .
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Dla smaczku dodam, że Mietek Siudek na swoim webinarze przedstawił Pana Marka, który reklamował InterTrader.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Dzisiejsze spready przed zamknięciem rynku . Na gejku tylko 18 pips , bywało 45 :D
Ogólnie w czsie dnia sa niskie . Na edku od 0.2 -1.0 z tym że trza commision doliczyc .
Konkluzja taka ode mnie . Przy odpowiednim stylu tradingu mozna z nimi handlować . W kazdym razie ja nie zamierzam chocby z tego względu , że na weekend częśto zostawiam zlecenia a tu trza zamykac wsio , bo kasa z konta ginie , prawdopodbnie ze względu na "rozszerzenie spreadów" etc .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

a o co u nich chodzi z tym 100 % gwarancji depozytów?

swiadomy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:51

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: swiadomy »

Są jakieś dodatkowe opłaty czy tylko typowy spread przy CFD na indeksy?Przykładowo na DAX Przy spreadzie 1 powyżej 1 punktu to mój czysty zysk? Polska strona a raczej sądząc po demo platforma transakcyjnato tylko spolszczenie jak w chińskich komórkach....

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: InterTrader Direct

Nieprzeczytany post autor: tantric »

proponuję pytać o wszystko Pana Marka . Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd .
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

ODPOWIEDZ