FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

Proszę o informacje odnośnie IV edycji konkursu. Czy odbędzie się w tym roku, jaka pula nagród etc. Czy coś wiadomo już?
Czy liderzy z zeszłego roku wezmą udział? Kto z was zamierza wziąć udział?

Zamierzam wystartować ze standardowego rankingu w tym roku :-) Pozamiatam wszystkich ;)
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Pozamiatasz mówisz ... tylko nie zapomnij PRZED konkursem podać na forum swojego nicka konkursowego. Bedzie łatwiej ocenic twoją " sztuke zamiatania"
W 2013 najwieksza konkurencja czyli xtb nie zrobił wiosennego konkursu, który systematycznie odbywał sie od 8 lat .. ciekawe czemu ?
W 2011 roku bossa zarobiła na konkursie ( straty graczy w trakcie konkursu były wieksze niz wartosc nagród = bossa wyszła na +) ,
ale w 2012 pojawił sie niejaki Filip i wydymał bosse najpierw na ponad 600 tys na realnym rachunku a potem w konkursie na ok milion.. Wiec bossa w 2012roku lizała rany pokonkursowe... a właściwie poFilipowe.
sam po konkursie dostałem od bossy taka dawkę virtualnego dealera, systematycznych rekwotów, opóznien, jak nigdy nigdzie wczesniej. Realizacja jednego zlecenia trwała 8 minut ( srodek tyg. ok godziny 12.30). Na reklamacje dostałem tak idiotyczną odpowiedź że miałem polewkę z bossy przez tydzień.
Bossa zmienia regulaminy i zapisy umów ( ostatnio lipiec 2013 ) ewidentnie na niekorzyść graczy , tylko po to żeby w nastepny sposób handel utrudnić. No ale pewnie tego nie zauważyłeś :)
Poza tym mt4 po przymusowej aktualizacji wer. 500 jest tak mułowaty i ma tyle "szpiegów" powsadzanych ze az strach czymkolwiek handlować.
Ale życzę szczęścia w konkursie.
Mam wywalone .. na wszystko.

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

Kiwi pisze: ale w 2012 pojawił sie niejaki Filip i wydymał bosse najpierw na ponad 600 tys na realnym rachunku a potem w konkursie na ok milion.. Wiec bossa w 2012roku lizała rany pokonkursowe... a właściwie poFilipowe.
Filip 1006.80% czyli raptem z 10 k -->100k a nie milion

trav
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 sie 2012, 14:58

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: trav »

A bossa chwali się, ze dzięki temu, ze są mm nie ma u nich opoznien i rekwotowan w odroznieniu od ecnow.

Nawet pisali o tym podczas konkursu. :lol:
Czy spadamy, czy rośniemy to jesteśmy zarobieni.

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

SLAW pisze: Filip 1006.80% czyli raptem z 10 k -->100k a nie milion
racja. mój błąd.
a to i tak nie zmienia faktu że puknał bosse na ponad 600 k na realnym rachunku.
trav pisze:A bossa chwali się, ze dzięki temu, ze są mm nie ma u nich opoznien i rekwotowan w odroznieniu od ecnow.

Nawet pisali o tym podczas konkursu. :lol:
Ja nie mogę żadnej transakcji "z palca" otworzyć ani zamknąć bez rekwota.
Zlecenia oczekujące ( sell limit buy limit) są realizowane za każdym razem z kilkuminutowym opóznieniem.
A zlecenia z "zapytaj" wygladaja u mnie tak tak :
SILVER kwotowany jest po 20.55/20.59
naciskam zapytaj - po kilkunastu sekundach dostaje SIlver 20.52/20.61
I własnie tak wyglada wg bossy " brak rekwotowan i opóznien"
żenada
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

Kiwi pisze: Ja nie mogę żadnej transakcji "z palca" otworzyć ani zamknąć bez rekwota.
Zlecenia oczekujące ( sell limit buy limit) są realizowane za każdym razem z kilkuminutowym opóznieniem.
A zlecenia z "zapytaj" wygladaja u mnie tak tak :
SILVER kwotowany jest po 20.55/20.59
naciskam zapytaj - po kilkunastu sekundach dostaje SIlver 20.52/20.61
I własnie tak wyglada wg bossy " brak rekwotowan i opóznien"
żenada
To faktycznie żenada, że tak się dzieje. Ja tam mam rachunek otwarty ale nie handluję na nim. Trading wiadomo jak musi wyglądać, sprawy techniczne po stronie brokera wiadomo jak muszą tym bardziej. To jest niedopuszczalne i śmieszne.

Wobec tego grubo zastanowię się czy brać udział - chociaż to nic pewnego - tłumów narzekających tu nie widzę na forum. Ewentualnie rozpocznę konkurs i jak będą jaja o których wspominasz to się wycofam bo szkoda czasu będzie na takie coś.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

trav
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 sie 2012, 14:58

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: trav »

Juz pare razy mialem rekwoty uniemozliwiajace otwarcie zlecenia przez 2-3 min. A odchylenie zawsze ustawione na 50. Jesli sie uda to wiadomo, ze po gorszej cenie.

A na demie w bossie (zawsze) zlecenia otwieraja sie w mikrosekundach. :D
Czy spadamy, czy rośniemy to jesteśmy zarobieni.

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

I jeszcze jeden wałek jaki robi bossa:
tu jest regulamin wprowadzony pod koniec lipca
http://bossafx.pl/_gAllery/aid32395/201 ... 2013_r.pdf
proponuje zajrzeć na strone 24 i odczytać zasadę zleceń oczekujacych na silver

SILVER 0/10***
*** Pierwsza wartość obowiązuje w godzinach 00:15-23:00, wartość druga w godzinach 23:00-00:15

A teraz sprawdźcie jak w rzeczywistości wygląda stosowanie tego punktu regulaminu w realu przez bosse - spróbujcie postawic zlecenie oczekujące na Silver . Jest godzina 12:55 a zlec oczekujace?? 10 pips od rynku :))))))))
zenada dno muł i wodorosty :)

-- Dodano: pn 12-08-2013, 13:26 --
Above pisze: To faktycznie żenada, że tak się dzieje. Ja tam mam rachunek otwarty ale nie handluję na nim. Trading wiadomo jak musi wyglądać, sprawy techniczne po stronie brokera wiadomo jak muszą tym bardziej. To jest niedopuszczalne i śmieszne.

Wobec tego grubo zastanowię się czy brać udział - chociaż to nic pewnego - tłumów narzekających tu nie widzę na forum. Ewentualnie rozpocznę konkurs i jak będą jaja o których wspominasz to się wycofam bo szkoda czasu będzie na takie coś.
No bo tłumów narzekających nie zobaczysz...
Na takie "specjalne" traktowanie przez bosse to musisz sobie zasłużyć. Zrób kilkadziesiąt k profitu w miesiac, wygraj konkurs, albo niech twoje statystyki pokażą brokerowi że wiesz jak handlować i systematycznie zarabiasz.
Wtedy na pewno dostaniesz indywidualnego opiekuna rachunku, w postaci ludzkiej lub virtualnej, i odczujesz to o czym pisze.
Bo dostarczyciele kapitału, których jest (wg statystyk Urzedu Skarbowego za 2012 rok) ponad 80 procent , są ZAWSZE u brokerów mile widziani i tacy nie dostaja rekwotów, opóznien i kwotowań " z dupy" . Te ponad 80 procent straci kapitał prędzej czy pózniej, a broker wcale nie potrzebuje im pomagać.
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

Kiwi pisze: No bo tłumów narzekających nie zobaczysz...
Na takie "specjalne" traktowanie przez bosse to musisz sobie zasłużyć. Zrób kilkadziesiąt k profitu w miesiac, wygraj konkurs, albo niech twoje statystyki pokażą brokerowi że wiesz jak handlować i systematycznie zarabiasz.
Wtedy na pewno dostaniesz indywidualnego opiekuna rachunku, w postaci ludzkiej lub virtualnej, i odczujesz to o czym pisze.
Bo dostarczyciele kapitału, których jest (wg statystyk Urzedu Skarbowego za 2012 rok) ponad 80 procent , są ZAWSZE u brokerów mile widziani i tacy nie dostaja rekwotów, opóznien i kwotowań " z dupy" . Te ponad 80 procent straci kapitał prędzej czy pózniej, a broker wcale nie potrzebuje im pomagać.
To jest dla mnie jasne. Wybacz, nie wiedziałem, że wygrałeś konkurs i tyle zarobiłeś u nich. Nie śledziłem forum zbyt szczególnie ani losów konkursu poprzednich edycji. Nie rozumiem tylko jedne rzeczy - dlaczego u nich siedzisz przecież tylu broków jest fajnych. Czy to może z tego powodu, że na depo masz kasę wygraną na konkursie i żeby wypłacić ją musisz zrobić jakiś obrót czy co tam czy o co chodzi, że tam się męczysz?
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

randomizer

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: randomizer »

Kiwi pisze:ale w 2012 pojawił sie niejaki Filip i wydymał bosse najpierw na ponad 600 tys na realnym rachunku a potem w konkursie na ok milion.. Wiec bossa w 2012roku lizała rany pokonkursowe... a właściwie poFilipowe
Heh, dobry żart. Uważasz, że broker jest na łasce skutecznych klientów? Proponuję zanim cokolwiek napiszesz zapoznać się z tematem.
Kiwi pisze:am po konkursie dostałem od bossy taka dawkę virtualnego dealera, systematycznych rekwotów, opóznien, jak nigdy nigdzie wczesniej. Realizacja jednego zlecenia trwała 8 minut ( srodek tyg. ok godziny 12.30).
Możesz to jakoś udowodnić, czy może są to usprawiedliwienia własnej nieudolności? Nie bronie bossy, bo platforma jest przeciętna ale to są poważne oskarżenia.
Kiwi pisze:Bossa zmienia regulaminy i zapisy umów ( ostatnio lipiec 2013 ) ewidentnie na niekorzyść graczy , tylko po to żeby w nastepny sposób handel utrudnić.
Regulamin jest do wglądu, to może podkreślisz te zmiany i je tu przedstawisz?
Kiwi pisze:Poza tym mt4 po przymusowej aktualizacji wer. 500 jest tak mułowaty i ma tyle "szpiegów" powsadzanych ze az strach czymkolwiek handlować.
Ale życzę szczęścia w konkursie.
Dziwne, u mnie działa normalnie na bardzo starym sprzęcie. A co do szpiegów to podasz konkrety, czy mamy to traktować jako kolejne fobie?
Kiwi pisze:Zrób kilkadziesiąt k profitu w miesiac, wygraj konkurs, albo niech twoje statystyki pokażą brokerowi że wiesz jak handlować i systematycznie zarabiasz.
Rozumiem, że mówisz o sobie? Trochę chyba zbyt optymistycznie patrzysz na swoje umiejętności :)

Dziwne, bo inni robią znacznie lepsze wyniki i problemów nie mają.
Kiwi pisze:Bo dostarczyciele kapitału, których jest (wg statystyk Urzedu Skarbowego za 2012 rok) ponad 80 procent
Nie wiedziałem, że US prowadzi takie statystyki, możesz podać źródło?

Kiwi, jak trochę jeszcze pograsz, trochę się poduczysz, to dowiesz się, dlaczego dla amatorów wszystko jest przeszkodą w zarabianiu oprócz nich samych. Sam konta w Bosiu nie mam, ale znam temat i jest to poważna firma. Wątpię, że dla połaszenia się dla Twoich paruset złotych ryzykowali by reputacją.

ODPOWIEDZ