Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Allus92
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:19

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: Allus92 »

ja tez zacząlem od wtopienia :D pierszy dosc szybko a drugi wytrzymal dluzej ale niestety pokusa zlota wygrala :d teraz planuje startowac znow z jakims 500zl w depo :)
"Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu,
zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz." M.Tyson.

jackub

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Leonardo pisze: wiedz że jeśli po kilku latach nauki pomyślisz sobie że jesteś
idiotą że w ogóle tyle czasu na to poświeciłeś, to nie będziesz jedyną osobą która tak myślała :D
Hmm, wreszcie wiem w jakim punkcie jestem....

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

jackub pisze:
Leonardo pisze: wiedz że jeśli po kilku latach nauki pomyślisz sobie że jesteś
idiotą że w ogóle tyle czasu na to poświeciłeś, to nie będziesz jedyną osobą która tak myślała :D
Hmm, wreszcie wiem w jakim punkcie jestem....
polecam zapoznać się z książką W transie inwestowania - Mark Douglas

Nie będę przepisywał książek, bo to mija się z celem. Im więcej się uczysz tym mniej wiesz ponieważ nie wiedza tylko Twoje podejście jest złe.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

jackub

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Dziękuję, już zamówiłem sobie ksiązeczkę.... :564:

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Ja też zamówiłem :D :564:
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Ja ja zamowilem juz kiedys kiedys bardzo dobra ksiazka
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

A w tym zakłamanym radiu gadają, że książek nie czytamy hehe. Chyba i ja zacznę pisać książki :lol: ryzyko małe a jak się uda to można dodruk zrobić albo drugie wydanie, heh dobra książka będzie zarabiać długo jeszcze po śmierci autora.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

EFFECTIVE

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

marekathlone pisze:Od kilku tygodni przyglądam się temu forum i chyba zostanę tu na dłużej. Na Forex jestem od niedawna i dzisiaj dostałem pierwszą lekcję. Własnie walczę by uratować resztę mojego depozytu. Wtopiłem po 19-tej (EUR/USD) i na początku był szok ale już ochłonąłem i nawet zaczynam doceniać to, że dzisiaj straciłem. Nie wiem czy to dobra reakcja czy zła, ale na pewno od dzisiaj to już nie będzie to samo obstawianie, bo niby człowiek mądrzejszy o pewne doswiadczenie.
Wydaje mi się, że jest na tym forum kilka osób od których mógłbym sie czegos nauczyć, a ponieważ jestem zupełnym nowicjuszem to pozwoliłem sobie założyć ten temat. Mam dystans do swojej wiedzy na temat Forex dlatego czasami moje pytania będą może niektórych smieszyć, ale biorę to na klate.
Może uda mi się tutaj z kims zaprzyjaźnić i kto wie może znajdę tutaj (lub dzieki komus z tego forum) swojego mentora.

No to przygodę z Forex Forum czas zacząć. :D
Witaj w pierwszym kroku do samo destrukcji :D ale nie zniechęcaj się, wyniszczanie może potrwać latami. Mentora nie znajdziesz bo tu wszyscy w dłuższym terminie wtapiają (wygrałem kilka konkursów ale w dłuższym terminie wtapiam, max rok pociągnąłem życie z tego) a Ci co twierdza, że nie wtapiają to tak naprawdę nic nie twierdzą bo się ukrywają, są niczym iluzja ;) Rozmawiałem z ludzmi ktorzy niby z tego żyją więcej niz rok ale jednoczesnie nigdy nie widzialem ich statów. Mam też kilku znajomych co osiągneli podobne sukcesy do mnie, np kupili auto, dwa auta ale w dluzszym terminie i tak przejebali wszystko. Kazdy mial tam jakies swoje zlote czasy. Ja na ten tego przyklad paru miesiecy z tamtego roku nie zamienil bym na nic innego, zycie jak w bajce, myslalem ze juz bedzie tak na stale... a tu jednak zawsze ku.. jakis forexowy psikus sie trafi.

To tak na smaka. Forex trzeba traktować jako rozrywkę. Jedynie Andy nie trzaska na dwa etaty. ;)

ps. Sory ale po 5 latach czytania tego forum, pisania w nim, zarabiania, tracenia i tak w kółko można bełtnąć :)

:564:

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

zdradzisz co bylo przyczyna MC ? nie trzymales sie wczesniej zarabiajacego planu/strategii ? odstapiles od niego czy przestal moze dzialac ?
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Dzisiaj zaczynam nowe życie.

Nieprzeczytany post autor: lucek »

EFFECTIVE przykro mi że Ci nie wyszło ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Jak nie wierzysz, że można zarabiać na forexie to co Ty tu jeszcze robisz?
No pain, no gain

ODPOWIEDZ