Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zjadło mi prawie 83 PLN. Na platformie pokazuje mi 83PLN mniej, ale w stejtmentch jest ok. Dukascopy EU pobiera prowizję od wypłaty? Ostatnio wypłacałem 4500PLN. Mam ekonto mBank. Druga sprawa jaka może być to ostatnią pozycje miałem 39 dni temu 14.10.2016. Z tego co widzę zaglądałem sporadycznie, co kilkanaście dni na platformę live od tamtego czasu. Więc to przez brak aktywności? Nigdzie nie widzę w raportach informacji o tym. Może to tylko jakiś błąd.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Prowizji od wypłat w przypadku Dukascopy Europe i mBanku nie ma:
http://forexclub.pl/dukascopy/#wpatyiwypaty

Odnośnie opłat za prowadzenie kont:
http://forexclub.pl/oplaty-prowadzenie-kont-forex/

Na dole tabelka z małym zestawieniem.

Jeśli nic się nie zgadza to wątpliwości rozwiać może tylko support Dukascopy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok. To może być tylko jakiś błąd. Miałem już kiedyś coś takiego i po kilku dniach wróciło do normy. Może to tylko przez aktualizacje platformy. Dobra, dzięki.

-- 07 gru 2016, 03:19 --
havk pisze:Od wczoraj zauwazylem mozliwosc logowania sie do konta real jforex przy uzyciu v.3. Wczesniej dostepne tylko na demo.

To co mi sie podoba to mozliwosc wybrania TF na ktorym ma byc widoczny obiekt oraz zapamietanie ostatnich wlasciwosci obiektu czyli przykladowo czesto uzywam prostokatow o tym samym kolorze ktory domyslnie zawsze jest szary. Teraz jest zapamietywany ostatni utworzony na wykresie i nowy bedzie od razu utworzony o takich samych parametrach. Mam nadzieje ze teraz bardziej przyloza sie do stabilnosci platformy zamiast nowych opcji bo to mulenie wykresow od czasu do czasu po dlugim czasie pracy platformy jest denerwujace (muli przynajmniej u mnie przy 18 obserwowanych parach na 3 monitorach czyli jforex w 3 niezaleznych okienkach glownych 6 par w kazdym okienku. Oczywiscie kasuje cache od czasu do czasu.
Sprawdź to http://forex-nawigator.biz/forum/jforex ... ml#p844677 U mnie jakby mniej muliło przy ustawieniach -Xmx4096m -Xms1024m Mam teraz kilkadziesiąt zakładek ( wszystkie waluty, towary, indeksy ) i trochę widzę poprawę. Wykresy szybciej się ładują i już platforma tak nie muli. Ale jeszcze muszę to sprawdzić dokładnie. Być może nic nie obciąża mi teraz komputera...

-- 07 gru 2016, 03:26 --

Szybkość pobierania wykresów zależy od łącza, ale samo przełączanie jakby działało szybciej moim zdaniem.

havk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:05

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: havk »

witam

korzystam z aplikacyjki duksa do uruchamiania jforex (na dwoch pc dedykowanych do tradingu z RAM 16 i 32 GB plus wypasione procki i plyta gl. kazdy z internetem od innego providera uzywajacego oddzielnych kabli nawet w bloku) i tamtejszych ustawien. Moj problem z logowaniem calkowicie zniknal od momentu przejscia na v.3.

Standardowo mam odpalone 24 strategie a i tak pc'ki odpoczywaja obciazenie procka nie wieksze niz 15%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dobrze to czytać havk. JForex w wersji 3.0 miała być o wiele lepiej zoptymalizowana więc i powinna działać szybciej. Sam specjalnie tego nie odczuwa, bo poprzednia wersja na Macu chodzi mi cały czas sprawnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok. Ja nie widzę tych ustawień w lewym dolnym rogu, dlatego kombinowałem jak to zmienić.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dukascopy wprowadza nową, świąteczną promocję. Zwrot do 100 USD prowizji, a czas na spełnienie warunków jest aż do końca kwietnia 2017 r.. Osoby, które skorzystały z poprzedniej promocji ze zwrotem 100 PLN mogą "upgrade'ować" ją do nowej zwiększając tym samym 4-krotnie kwotę zwrotu :).

Szczegóły:
http://forexclub.pl/swiateczny-bonus-du ... prezencie/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Lewar1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:18

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Lewar1000 »

Witam. Podpowie ktoś jak zmienić GMT shift we wskaźniku fibopivot w jforex? :wink:

-- 27 gru 2016, 10:39 --

Pierwsza sprawa: od dłuższego czasu nie mogę się zalogować w panelu klienta na stronie dukascopy. Podczas próby zalogowania pojwia się następujący komunikat "Front office url is not valid". Ok można z tym żyć, można się tam dostać z poziomu jforex.

Druga sprawa: Nie mogę się zalogować do jforex, zarówno poprzez aplikację oraz plik pobierany ze strony, na chwile pojawia się disclaimer, nastepnie sam się zamyka. NIe mam mozliwości sprawdzenia na innym kompie, aplikacja na androida teą nie działa. Spisek jakiś ku***

Trzecia sprawa: Z tjs : "po "zmolestowaniu" słownym człowieka w Dukasie... okazało się niby, że mają trochę skarg na czasy realizacji, bo góra zarządziła, że mają trzymać wypłaty aby podpompować wynik finansowy na koniec roku.... więc o ile to prawda to kasę zleconą 6 XII będę miał w przyszłym roku.... "

-- 27 gru 2016, 10:54 --

www
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

hahahah kolejny problem z depozytem !!!

podpisałem umowę , wysłałem limity miały być zniesione, a oni chcą znowu jakieś dokumenty o mojej pensji

pożegnamy się w tym roku Dukassie !
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
RevTeam
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:43

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: RevTeam »

Dukascopy Europe czy Dukascopy Bank?
Ostatnio informowali o ograniczeniu tej całej papierologii :) Mimo wszystko szwajcarski Dukascopy mocno dba o wszelkie zabezpieczenia w postaci stosownych dokumentów.

ODPOWIEDZ