Droga do zwycięstwa - part 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Raikart pisze:Kolonmarcin, widzę że od dłuższego czasu grasz u fxsalt, więc raczej jesteś zadowolony z tego broka. Jaki jest ogólny kontakt z nimi, jak podchodzą do reklamcji, i ile czasu idzie kasa na konto ? i co ogólnie możesz powiedzieć na jego temat ?


jako iż mój brok tym czasowo zaprzestaję działalności od 10.10 2014. trzeba sie rozglądać
Jak na razie nie narzekam - bardzo dobry kontakt - pewnie jeszcze mnie nie wciągnęli na "manualne" zarządzanie. :D

Co do innych brokerów - zastanawiałem się nad Ducascopy - ale jak na razie wszystko jest na etapie "projektu". Być może za jakiś czas - bo jak stare przysłowie mówi - jak coś działa dobrze to nie kombinuj :)).

Przyznaję się bez bicia - dzisiaj dużo za dużo pocisnąłem - aż się trochę spociłem :)) Ale będzie dobrze - musi być - mam zaufanie do wskazań mojej "wyroczni". A na poważnie - tylko longi dzisiaj mi się pokazywały. Wejście w najlepszym, możliwym miejscu - tak przynajmniej to aktualnie wygląda. Ale przejdźmy do konkretów.

Jadę z Longami - dość dużo - wejścia praktycznie wszystkie w okolicach 2679x - większość już zamknięta z ręki - część leci dalej do TP na 27230.

Aż chce się żyć... 8)

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

klonmarcin pisze:
Raikart pisze:Kolonmarcin, widzę że od dłuższego czasu grasz u fxsalt, więc raczej jesteś zadowolony z tego broka. Jaki jest ogólny kontakt z nimi, jak podchodzą do reklamcji, i ile czasu idzie kasa na konto ? i co ogólnie możesz powiedzieć na jego temat ?


jako iż mój brok tym czasowo zaprzestaję działalności od 10.10 2014. trzeba sie rozglądać
Jak na razie nie narzekam - bardzo dobry kontakt - pewnie jeszcze mnie nie wciągnęli na "manualne" zarządzanie. :D

Co do innych brokerów - zastanawiałem się nad Ducascopy - ale jak na razie wszystko jest na etapie "projektu". Być może za jakiś czas - bo jak stare przysłowie mówi - jak coś działa dobrze to nie kombinuj :)).

Przyznaję się bez bicia - dzisiaj dużo za dużo pocisnąłem - aż się trochę spociłem :)) Ale będzie dobrze - musi być - mam zaufanie do wskazań mojej "wyroczni". A na poważnie - tylko longi dzisiaj mi się pokazywały. Wejście w najlepszym, możliwym miejscu - tak przynajmniej to aktualnie wygląda. Ale przejdźmy do konkretów.

Jadę z Longami - dość dużo - wejścia praktycznie wszystkie w okolicach 2679x - większość już zamknięta z ręki - część leci dalej do TP na 27230.

Aż chce się żyć... 8)

cdn...
Wszystko cool z FxSalt, tylko uważaj na spready.
Potrafią skakać do nawet 60 Pips, w niektórych momentach.
Potrzebowałbyś wrzucić SpreadRecorder.mq4 i popatrzeć sobie kiedy takie numery są.

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

klonmarcin pisze:Jadę z Longami - dość dużo - wejścia praktycznie wszystkie w okolicach 2679x - większość już zamknięta z ręki - część leci dalej do TP na 27230.
Dzisiejsze podsumowanie - wejścia idealnie - w dobrym miejscu - niestety potem cena nie zachowywała się tak jak bym tego oczekiwał. Jednak strategia podpowiadała aby realizować część zysku wcześniej i nie czekać do TP. Potem podsunąłem SL wyżej - także nie jest źle.

Cena była blisko TP - zabrakło niespełna 9p.

Pozdrawiam Marcin 8) i idę świętować 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Marcin, jakiego wskaźnika używasz do mini chartów?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: freakout »

xspojlerx pisze:Marcin, jakiego wskaźnika używasz do mini chartów?
to jest Stratman Mini Charts ;) ja teraz szukam sobie czegoś co na żywo pokazywałoby mi to co dzieje się na interwale H4, bez potrzeby przełączania się z interwału H1... ale poszukiwania kiepsko mi idą :P

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
xspojlerx pisze:Marcin, jakiego wskaźnika używasz do mini chartów?
to jest Stratman Mini Charts ;) ja teraz szukam sobie czegoś co na żywo pokazywałoby mi to co dzieje się na interwale H4, bez potrzeby przełączania się z interwału H1... ale poszukiwania kiepsko mi idą :P
Próbowałeś pipware-minichart-v3.0 ?
Pozatym, to naprawdę jest zbędne.
Albo tradujesz, albo patrzysz co się dzieje wyżej.
Traduj to co traduje rynek na danym Tf-ie.
Więcej nic nie trzeba.

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Dzięki Marcin, dzięki Dadas będę sobie próbował, ale z tego co widzę to ten pipware-minichart to też autorstwa Stratmana ;)

Dadas nie zgodzę się że to zbędne, wszystko zależy od strategii ;)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Dadas pisze:Próbowałeś pipware-minichart-v3.0 ?
Pozatym, to naprawdę jest zbędne.
Albo tradujesz, albo patrzysz co się dzieje wyżej.
Traduj to co traduje rynek na danym Tf-ie.
Więcej nic nie trzeba.
próbowałem, ale to nie jest jednak to co bym chciał ;) albo znajdę sobie jakiś dobry indyk, albo rozbiję tych kilkanaście par na 2 platformy i będę mieć otwarte 2 interwały naraz - bo dla mnie widok tego co dzieje się na H4 przy tradingu na H1 jest niezbędny :)

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
Dadas pisze:Próbowałeś pipware-minichart-v3.0 ?
Pozatym, to naprawdę jest zbędne.
Albo tradujesz, albo patrzysz co się dzieje wyżej.
Traduj to co traduje rynek na danym Tf-ie.
Więcej nic nie trzeba.
próbowałem, ale to nie jest jednak to co bym chciał ;) albo znajdę sobie jakiś dobry indyk, albo rozbiję tych kilkanaście par na 2 platformy i będę mieć otwarte 2 interwały naraz - bo dla mnie widok tego co dzieje się na H4 przy tradingu na H1 jest niezbędny :)
2 monitory, rozciągnij platformę?
Albo zainwestuj w takie combo, 3 monitory w jednym.
Z tym, że te minicharts też możesz rozciągnąć na połowę wykresu.
Czyli mieć np. H4 w górnej połowie a H1 w dolnej.
Tylko trzeba poustawiać, trochę zabawy z tym jest.

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
Dadas pisze:Próbowałeś pipware-minichart-v3.0 ?
Pozatym, to naprawdę jest zbędne.
Albo tradujesz, albo patrzysz co się dzieje wyżej.
Traduj to co traduje rynek na danym Tf-ie.
Więcej nic nie trzeba.
próbowałem, ale to nie jest jednak to co bym chciał ;) albo znajdę sobie jakiś dobry indyk, albo rozbiję tych kilkanaście par na 2 platformy i będę mieć otwarte 2 interwały naraz - bo dla mnie widok tego co dzieje się na H4 przy tradingu na H1 jest niezbędny :)
Słuchaj: 4xH1 = 1xH4 (4x60 = 240).
Na wykresie H1 widać H1, H2, H3, H4, H5, H6, H7, H8,... H tyle ile na ekranie się mieści.
Wystarczy zastosować m-candles albo same tylko separatory okresów H4.
Custom_Period_Separators.mq4
Open pierwszej H1 do Close 4-tej H1 to jest właśnie H4.
To się nazywa dodawanie i odejmowanie świec.

Dlatego , patrząć na H1 widzisz także i H4, lub inneH(n).
Na H4 jest ta sama cena, ta sama PA co na wykresie tickowym, tylko zamknięta w zbiorze H4 (4-ro godzinnym).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ