Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Artykuł rozszerzony o przykład i Najczęstsze kłamstewka "Wilków Forexu" ;)

http://forexclub.pl/edukacja/porady/dla ... row-forex/

Mam nadzieję, że się przyda/spodoba ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

@Raposo
Ta zmiana artykułu na lepsze. Wyjaśniłeś na przykładzie Facebooka o co kaman.
Tak sobie myślę czy takie firmy powinno się gdzieś zgłaszać ? KNF, prokuratura ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z racji, że są "międzynarodowe" to chyba nawet do CIA :D. A tak serio... Jeśli choćby jest notyfikowany przez KNF to jak najbardziej można zgłaszać. Na pewno bardzo mocno się zainteresują, szczególnie jeśli przedstawimy jakiś konkret w postaci np. nagrania takiej rozmowy. Problem pojawia się w momencie, gdy firma nigdzie nie jest regulowana i KNF właściwie niewiele może. I szczerze powiedziawszy wtedy nie wiem co? Prokuratura? Może...

Dziś też miałem dwa takie telefony ale niestety nie miałem czasu żeby sobie poplotkować... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Gdy do mnie dzwonia z " ciekawa propozycja inwestycyjna na ktorej mozna duzo zarobic" zawsze sie pytam:
- A ile mozna stracic?
- Oni jak zwykle po swojemu, ze sie nie starci to pewna inwestycja ,ze na ostatniim debiucie to sie zarobilo 50,80, 100% w dzien dwa itp.
-a ja na to: Ile sie zarobi to sie zarobi. Ja sie pytam ile trzeba miec zeby ryzykowac w razie gdy sie straci...

A pozniej staram sie prowadzic rozmowe tak jak Kuba z tego kabaretu :)

https://www.youtube.com/watch?v=JGVOtZjtY-s

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

To jeszcze powiedzcie co zrobić żeby przestali dzwonić
Cenka opada

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Ofensywa trwa .... ksftrade fxnet.com miedzynarodowy dom inwestycyjny z 5 telefonów od wczoraj ...
Ponieważ na giełdzie nic ciekawego nie debiutuje to stałą śpiewką jest obecnie inwestycja w Teslę.

Dawno tylu bzdur nie słyszałem ....ta Tesla to gwarantowane, że w miesiąc pójdzie do 340 USD ...normalnie niebywała okazja .... Nic tylko wpłacać te 100 - 200 tysi jak sugerują ....

A gość z "międzynarodowego domu inwestycyjnego" to ubawił mnie już do łez .... dał mi numer konta bym koniecznie dziś poszedł na pocztę i wpłacił kasę to zdąże "zainwestować" na dzisiejszej sesji USA. Przy czym wystarczy jak prześlę im potwierdzenie przelewu a oni już w moim imieniu zainwestują (dziś) .... Bez żadnej umowy, zakładania konta czy cokolwiek .... najważniejszy jest przelew ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

A szkolenia tych "geniuszy rynku" , "wilków z Wall Street" , wyglądają mniej więcej tak jak na załączonym obrazku :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

green7 pisze:
A gość z "międzynarodowego domu inwestycyjnego" to ubawił mnie już do łez .... dał mi numer konta bym koniecznie dziś poszedł na pocztę i wpłacił kasę to zdąże "zainwestować" na dzisiejszej sesji USA. Przy czym wystarczy jak prześlę im potwierdzenie przelewu a oni już w moim imieniu zainwestują (dziś) .... Bez żadnej umowy, zakładania konta czy cokolwiek .... najważniejszy jest przelew ....
Wow ! To już szczyt szczytów! Całkowicie wirtualnie mógłbyś całą wpłaconą kasę spisać na straty :D
Ciekawe jakby później udowodnili, że kupili kontrakty za Twoją zgodą. Z drugiej strony jakbyś im udowodnił, że dostali kasę ? Niby druk wpłaty byś miał, ale co z nim zrobić ? Chyba tylko oprawić w ramki na pamiątkę. :)
KNF nawet by nie chciał o tym rozmawiać, a poza nim to już nikt inny.

-- poniedziałek 18 kwie 2016, 15:07 --

Nie tylko debiuty są promowane. Dziś do mnie dzwonił ktoś chyba KSF (nie dosłyszałem) i opowiadał mi jaki potencjał wzrostu ma jakaś tam kryptowaluta. Ogólnie to do końca roku jakieś 1000% wzrostu. Gdyby dali na to gwarancję to od razu bym w to wszedł :D
Ogólnie to jakaś dziwna sprawa z tymi brokerami. Dzwonią, nawijają o czymś tam, później biora mojego maila (lub nawet już go mają) i proponują, że wyślą na maila materiały informacyjne o brokerze i polecanej ofercie. I na tym cisza. Nic nie dostaję na maila, a przecież nie mam jakieś blokady antyspamowej. Konto mailowe w onecie i to za free. Nie wiem co o tym myśleć ? Do Was też nic nie dochodzi na maila ? Ja tak mam od bodajże dwóch lat, gdy po raz pierwszy dzwonił do mnie Sky Fx. Niby wysłali maila, a nic nie dochodziło.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Wyjaśniło się. Jako "międzynarodowy dom inwestycyjny" lub "grupa niezależnych traderów" przedstawiają się goście z KSF trade.
Oni jacyś durni są - dzwonili do mnie chyba już ze 200 razy i jeszcze nie zajarzyli, że nic mi nie wcisną .... Chyba każdy nowo zatrudniony pracownik dostaje w "spadku" do obdzwonienia klientów z których jeszcze nic nie wycisnęli...

Ktoś powinien z tym z nimi porządek ..... gdzie ten knf ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: psV »

Green7 do mnie dzwonili w sumie 2 razy. Ostatni raz ze dwa miesiące temu.
Ja zawsze w takich przypadkach stanowczo żądam wykasowania moich danych z bazy i jeszcze dopytuję skąd je wzięli.
Z natury jestem uprzejmy, ale w takich rozmowach to konsultanci sami rezygnują i się rozłączają.

To KSFTRADE zapamiętałem, bo odbierając telefon czułem się jakby dzwonili do mnie z Boiler Roomu.
Nie ma co im pozwalać dochodzić do głosu. Najlepiej postraszyć GIODO i KNFem. Samo wymuszenie od naganiacza, aby dokładnie wypowiedział swoje imię i nazwisko, bo musicie sobie je zapisać, wyprowadza ich z równowagi.

Na chamstwo trzeba odpowiedzieć chamstwem.

Doradzam też przy zamykaniu konta u jakiegoś brokera wysłanie e-maila z żądaniem usunięcia profilu na stronie i skasowania Waszych danych osobowych. Zawsze to mniejsze ryzyko, że dane wyciekną w przyszłości albo stary broker będzie wydzwaniał z ofertą przygotowaną specjalnie z myślą o Was.

ODPOWIEDZ