DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 lip 2013, 00:00

Wzrost
10
27%
Bez zmian
4
11%
Spadek
23
62%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

PROMOCJA XEMARKETS TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW NASZEGO FORUM

Mam przyjemność poinformować, że XeMarkets zdecydowało się przyznać 100 euro w formie bonusu dla każdego użytkownika tego forum, który po raz pierwszy otworzy rachunek rzeczywisty w XeMarkets. Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie. Oferta ta jest ważna tylko do końca bieżącego miesiąca. Proszę skorzystać z tego linku:

OTWÓRZ RACHUNEK RZECZYWISTY Z PREMIĄ 100 EURO BEZ DEPOZYTU

Warunki promocji są takie same jak dla bonusu 30% do depozytu (z tym, że użytkownicy naszego forum dostają 100 Euro na konto bez żadnego depozytu!). Warunki promocji można znaleźć tutaj: http://www.xm.com/pl/thirty , a szczegółowe warunki w j. angielskim można przeczytać tutaj: http://www.xm.com/assets/pdf/terms/XM_B ... itions.pdf

PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA 31.07.2013

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
davor5
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 06 wrz 2012, 22:58

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: davor5 »

czyli mogę sobie wypłacić od razu te 100 euro czy muszę nimi obrócić zaledwie na 1000000 lotów? :) jakie są warunki tego?

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

davor5 pisze:czyli mogę sobie wypłacić od razu te 100 euro czy muszę nimi obrócić zaledwie na 1000000 lotów? :) jakie są warunki tego?
100 euro wypłacić nie możesz... wszystko co zarobisz powyżej 100 euro możesz wypłacić z tego co zrozumiałem :564:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: pedro »

atlanticos pisze:
davor5 pisze:czyli mogę sobie wypłacić od razu te 100 euro czy muszę nimi obrócić zaledwie na 1000000 lotów? :) jakie są warunki tego?
100 euro wypłacić nie możesz... wszystko co zarobisz powyżej 100 euro możesz wypłacić z tego co zrozumiałem :564:
uhum, tak to wlasnie wyglada :)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

edek dzisiaj 1.3240 potem będziemy szukać pretekstu do zwałki,
a dobrym pretekstem mogą być nocne dane z Chin
Money flow.
"pips to the people"

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

napisane jest wyraźnie: "Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie". Broker daje ci dźwignie, płaci za ciebie spready a ty jeszcze chcesz ten bonus? a niby w jaki sposob wiekszy obrot ma mu sie opłacać skoro NIE WPŁACASZ ŻADNEJ ZŁOTÓWKI? lepiej dla brokera jak spłukasz się jednym strzałem.
I know stupid but that's just dumb... http://www.youtube.com/watch?v=pUq2-Ipb8Bs

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

MowmiSasiad pisze:napisane jest wyraźnie: "Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie". Broker daje ci dźwignie, płaci za ciebie spready a ty jeszcze chcesz ten bonus? a niby w jaki sposob wiekszy obrot ma mu sie opłacać skoro NIE WPŁACASZ ŻADNEJ ZŁOTÓWKI? lepiej dla brokera jak spłukasz się jednym strzałem.
I know stupid but that's just dumb... http://www.youtube.com/watch?v=pUq2-Ipb8Bs
Dokładnie. Wstawiam print screen. Widać wyraźnie, że te 100 Euro stanowi kredyt nie do ruszenia. Zyski do wzięcia. Dodatkowo widzimy wykres złotka H1 oraz D1. Jak na razie pięknie pracuje. Wejście na pinbarze przy kilku wąznych strefach (TL, S/R, Dywergencja). Pozdrawiam!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
kk.dreamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1512
Rejestracja: 01 lut 2013, 13:30

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: kk.dreamer »

cytrynek pisze:
MowmiSasiad pisze:napisane jest wyraźnie: "Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie". Broker daje ci dźwignie, płaci za ciebie spready a ty jeszcze chcesz ten bonus? a niby w jaki sposob wiekszy obrot ma mu sie opłacać skoro NIE WPŁACASZ ŻADNEJ ZŁOTÓWKI? lepiej dla brokera jak spłukasz się jednym strzałem.
I know stupid but that's just dumb... http://www.youtube.com/watch?v=pUq2-Ipb8Bs
Dokładnie. Wstawiam print screen. Widać wyraźnie, że te 100 Euro stanowi kredyt nie do ruszenia. Zyski do wzięcia. Dodatkowo widzimy wykres złotka H1 oraz D1. Jak na razie pięknie pracuje. Wejście na pinbarze przy kilku wąznych strefach (TL, S/R, Dywergencja). Pozdrawiam!
A ktoś doczytał co, jeśli stracisz ten kredyt? Trzeba go oddać czy poprostu przepada?
jaki widzisz tp na złocie?
Drodzy Panowie Panie również trejdują...

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

kk.dreamer pisze:
cytrynek pisze:
MowmiSasiad pisze:napisane jest wyraźnie: "Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie". Broker daje ci dźwignie, płaci za ciebie spready a ty jeszcze chcesz ten bonus? a niby w jaki sposob wiekszy obrot ma mu sie opłacać skoro NIE WPŁACASZ ŻADNEJ ZŁOTÓWKI? lepiej dla brokera jak spłukasz się jednym strzałem.
I know stupid but that's just dumb... http://www.youtube.com/watch?v=pUq2-Ipb8Bs
Dokładnie. Wstawiam print screen. Widać wyraźnie, że te 100 Euro stanowi kredyt nie do ruszenia. Zyski do wzięcia. Dodatkowo widzimy wykres złotka H1 oraz D1. Jak na razie pięknie pracuje. Wejście na pinbarze przy kilku wąznych strefach (TL, S/R, Dywergencja). Pozdrawiam!
A ktoś doczytał co, jeśli stracisz ten kredyt? Trzeba go oddać czy poprostu przepada?
jaki widzisz tp na złocie?
Odnosnie broka. Przy rejestracji nie musiałem nawet przesyłać żadnych skanów dokumentów. Przy potencjalnej wypłącie pewnie trzeba uzupełnić ;) Odnośnie TP. Myślę, że będzie jeszcze retest a potem mam nadzieję, że powrót do minimów ;) Zawsze jednak ustawiam R/R na 1:2 lub 1:3 jak w tym przypadku (kilka sygnałów), czyli 1320.00. Pozdrawiam!
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

miskof7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 27 lut 2013, 19:22

Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2013

Nieprzeczytany post autor: miskof7 »

Czy mi się wydaje czy mamy ogólny brak koncepcji ? :p

Zablokowany