DayTrading: Środa 22.03.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 mar 2017, 00:00

Wzrost
2
22%
Bez zmian
3
33%
Spadek
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze:
a dlugo tradujesz?
Pierwszy kontakt z rynkiem około 6 lat temu... jakieś w miarę regularne zyski od około 16 msc ;) ... w międzyczasie uświadomiłem sobie ze nigdy trading nie będzie moim jedynym źródłem dochodu i cenie sobie to ze mam fajny etat a FX jest dodatkowym, pasywnym źródłem dochodu :) .... ale do tego tez musiałem dorosnąć :)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

pedro pisze:
d4mian7 pisze:
a dlugo tradujesz?
Pierwszy kontakt z rynkiem około 6 lat temu... jakieś w miarę regularne zyski od około 16 msc ;) ... w międzyczasie uświadomiłem sobie ze nigdy trading nie będzie moim jedynym źródłem dochodu i cenie sobie to ze mam fajny etat a FX jest dodatkowym, pasywnym źródłem dochodu :) .... ale do tego tez musiałem dorosnąć :)
kazdy mysli na poczatku ze z forex bedzie sie utrzymywal, ale chyba nie a tak łatwo

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

USDJPYH4 podejście UP numero uno.png

krzem78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 15 maja 2011, 18:18

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: krzem78 »

@pedro. No właśnie. Forex jako pasywny dochód. Ciekawa sprawa. Jak to pojmujesz? Ogólnie byłaby to rewelka, ale...

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze:
pedro pisze:
d4mian7 pisze:
a dlugo tradujesz?
Pierwszy kontakt z rynkiem około 6 lat temu... jakieś w miarę regularne zyski od około 16 msc ;) ... w międzyczasie uświadomiłem sobie ze nigdy trading nie będzie moim jedynym źródłem dochodu i cenie sobie to ze mam fajny etat a FX jest dodatkowym, pasywnym źródłem dochodu :) .... ale do tego tez musiałem dorosnąć :)
kazdy mysli na poczatku ze z forex bedzie sie utrzymywal, ale chyba nie a tak łatwo
Podobno niektórzy potrafią, ja nie umiem ... przeraża mnie myśl że ktoś mógłby wyłączyć notowania... zakazać handlu czy cokolwiek podobnego co natychmiast odcieloby mnie od źródła dochodu... mam dzieci,żonę, psa i rodziców ze straconego pokolenia ... nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko. .. : )

Poza tym trading zajebiście psychicznie męczy. .. samotność, stres, dni gdzie brak zmienności, wykamczajace konsolidacje. ... dużo tego, dlatego FX dla mnie to już tylko budowanie 3 filara na emeryturę ;)

-- Dodano: 22 mar 2017, 23:12 --
krzem78 pisze:@pedro. No właśnie. Forex jako pasywny dochód. Ciekawa sprawa. Jak to pojmujesz? Ogólnie byłaby to rewelka, ale...
Ale co? ... mam prace na etacie, traduje h4 / d1 i coś tam sobie skubie ... a ile to zależy od depozytu :) ...
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

ale doszedles do tych wnioskow sam?

Ambasador
Gaduła
Gaduła
Posty: 321
Rejestracja: 19 cze 2015, 13:01

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Ambasador »

Ja Pedro dla odmiany rzuciłem ostatnio etat:) zbieram na mieszkanie i biznes obecnie z trejdingu.

Będąc w Twojej sytuacji zrozumiała jest potrzeba stabilizacji finansowej.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Ambasador pisze:Ja Pedro dla odmiany rzuciłem ostatnio etat:) zbieram na mieszkanie i biznes obecnie z trejdingu.

Będąc w Twojej sytuacji zrozumiała jest potrzeba stabilizacji finansowej.
Ambasador, dluga praca nad tym trwala?

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze:ale doszedles do tych wnioskow sam?
Tak. Jestem tym typem który musi się sparzyć i doświadczyć czegoś pomimo tego że inni ostrzegają ze nie należy dotykać :)

Straciłem przez to trochę czasu... I trochę pieniędzy ale chyba ostatecznie nie żałuję. Bo dopiero mam 35 lat i czuje podświadomie ze najlepsze przede mną :)

-- Dodano: 22 mar 2017, 23:24 --
Ambasador pisze:Ja Pedro dla odmiany rzuciłem ostatnio etat:) zbieram na mieszkanie i biznes obecnie z trejdingu.

Będąc w Twojej sytuacji zrozumiała jest potrzeba stabilizacji finansowej.

Bezpieczeństwo stałego dochodu jest u mnie fundamentem niemal każdej decyzji... :)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

pedro pisze:
d4mian7 pisze:ale doszedles do tych wnioskow sam?
Tak. Jestem tym typem który musi się sparzyć i doświadczyć czegoś pomimo tego że inni ostrzegają ze nie należy dotykać :)

Straciłem przez to trochę czasu... I trochę pieniędzy ale chyba ostatecznie nie żałuję. Bo dopiero mam 35 lat i czuje podświadomie ze najlepsze przede mną :)
mam podobnie wlasnie :)
teraz jestem na etapie podjecia decyzji czy z tym skonczyc definitywnie - za duzo mnie to kosztuje - pieniadze, czas, stres, zwiazek itp.
zauwazylem ze forex zmienia ludzi, niestety na gorsze

Zablokowany