DayTrading: Środa 01.10.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 02 paź 2014, 00:00

Wzrost
9
35%
Bez zmian
5
19%
Spadek
12
46%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

blacha pisze:
Nowy123 pisze:
karnak pisze:S&P dotarł do istotnej kreski wsparciowej hossy ===> jeśli odbije to L, jeśli przebije w dół to S:
tutaj juz od ponad 2000 S zarabiają

-- Dodano: śr 01-10-2014, 19:40 --

lecim dalej

-- Dodano: śr 01-10-2014, 19:43 --
dobryfxplayer pisze:http://stooq.pl/n/?f=918178

zapominal zloyzc gratulacji temu kto stworzył ta baniore :) czyli FEDOWI i drukowanemu USD na potege

-- Dodano: śr 01-10-2014, 20:04 --

http://wojciechbialek.blox.pl/2014/09/D ... simum.html
No jak to chcesz mi powiedzieć że bańka pękła. To normalnie przekreśli mi całą strategie czyli kiedy by nie kupił sp500 to i tak z zyskiem się sprzeda. :mrgreen:
ja tu nc nie mowie ja caly czas od pewnego czasu powtarzam ze robia 3 na sp500 i czekamy na 4 w dol :)

Awatar użytkownika
blacha
Gaduła
Gaduła
Posty: 373
Rejestracja: 08 lis 2013, 15:21

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: blacha »

Wiesz jak z tym przepowiadaniem jest jak się przepowiada bardzo długo to sie w końcu trafi sztuką jest powiedzieć we właściwym czasie. Bo inaczej będzie jak z funduszem euroarmagedon. Ale na razie odbili od lini chyba że hipochondryki z USA popadną w panikę "ebolową" to może być nieciekawie.
Obrazek

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

sp500 zapewne odbije od tej LT na której siedzi.... ale nie na długo. Scenariusz daxowy (spadek na 7700) i sp500 (spadek na nie wiem ile - musze obliczyć) wg mnie nadal w grze.
Oni chcą by wszyscy liczyli, że tak jak zwykle to będzie - odbijemy znowu i na nowe szczyty. Oni chcą by tak wszyscy myśleli. Nie dajcie się :) Zapewne do piątku będzie "bryndzlowanie" i dopiero przebijemy tą LT w przyszłym tygodniu.

Dziwne, że dzisiaj wszystkei zboża rosły...... w necie nagonka, że wczorajsze dane były "bearish"... piszą, że "sp500 - tak tak, my to znamy".... rozumiecie? Piszą tak..... a tu będzie zonk :twisted:

-- Dodano: 01 paź 2014, 19:56 --

a news o zarażonym wirusem ebola w USA słyszeliście, leciał z Nigerii przez BRUKSELĘ (!) do USA.... i jest w kiepskim stanie i ma na 100% wirusa.... Nieciekawie....

-- Dodano: 01 paź 2014, 19:57 --
Nowy123 pisze: ja tu nc nie mowie ja caly czas od pewnego czasu powtarzam ze robia 3 na sp500 i czekamy na 4 w dol :)
dobrze gada :564: i na dax to samo.

edit: no ale co się martwicie? główny trend wzrostowy zostanie zachowany, a po takiej korekcie indeksy będą robić falę nr 5 - czyli dłuuuga hossa na nowe topy ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

analogia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

I jeszcze Apple - ma dużą lukę do domknięcia (cena 75 do 79 USD za akcję)... którą aby domknęło to sp500 musi przebić tę linię w dół.

Mnie bardziej intryguje nie to CZY przebije linię tylko w jaki sposób by ta fala nr 4 przebiegała. Czy to będzie gwałtowna korekta (vide rok 2011) czy bardziej spokojne opadanie w dół. Choć przecież zazwyczaj spadki są gwałtowne, a wzrosty powolne/spokojne. Szczerze mówiąc wolę wzrosty - kupić indeks w dołku po korekcie, a taki mForex wypłaca dywidendę (dodatni swap) na indeksy :D

-- Dodano: 01 paź 2014, 20:21 --

edit: nadal nikt nie napisał (poza lukpiaskiem) co z Goldem. Spada czy nie? Bo ten cały tłok od Dadasa świeci na zielono, jest co prawda krótki, ale.... ? Czy te ostatnie wystrzały golda (ostatni tydzień co tak się podniecałem, że gold rośnie ;)) to nie jest aby jakieś odwrócenie trendu - tudzież korekta spadków? Bo teoretycznie są one pod sell. Człowiek gubi sie i potrzebuje spojrzenia kogoś.... Tylko nie Lukpiasek bo on jest złoty miś ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Dadas

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

highend pisze:I jeszcze Apple - ma dużą lukę do domknięcia (cena 75 do 79 USD za akcję)... którą aby domknęło to sp500 musi przebić tę linię w dół.

Mnie bardziej intryguje nie to CZY przebije linię tylko w jaki sposób by ta fala nr 4 przebiegała. Czy to będzie gwałtowna korekta (vide rok 2011) czy bardziej spokojne opadanie w dół. Choć przecież zazwyczaj spadki są gwałtowne, a wzrosty powolne/spokojne. Szczerze mówiąc wolę wzrosty - kupić indeks w dołku po korekcie, a taki mForex wypłaca dywidendę (dodatni swap) na indeksy :D

-- Dodano: 01 paź 2014, 20:21 --

edit: nadal nikt nie napisał (poza lukpiaskiem) co z Goldem. Spada czy nie? Bo ten cały tłok od Dadasa świeci na zielono, jest co prawda krótki, ale.... ? Czy te ostatnie wystrzały golda (ostatni tydzień co tak się podniecałem, że gold rośnie ;)) to nie jest aby jakieś odwrócenie trendu - tudzież korekta spadków? Bo teoretycznie są one pod sell. Człowiek gubi sie i potrzebuje spojrzenia kogoś.... Tylko nie Lukpiasek bo on jest złoty miś ;)
Bo masz tłok na D1 ustawiony.
A ustaw go na W1 i popatrz na H4, to może cię oświeci, że nadal jest S.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

edit: czy tylko u mnie sp500 przebił tą LT ? pytam bo może mam źle narysowane. Halo, jest tu ktoś na foruM? :)

-- Dodano: 01 paź 2014, 20:27 --
Dadas pisze: Bo masz tłok na D1 ustawiony.
A ustaw go na W1 i popatrz na H4, to może cię oświeci, że nadal jest S.
rozumiem :564: i taka odpowiedź mi wystarcza.
Co nie oznacza, że trend sie nie odwróci i tłok na W1 się zrobi zielony, ale na to potrzeba czasu.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Dadas

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

highend pisze:edit: czy tylko u mnie sp500 przebił tą LT ? pytam bo może mam źle narysowane. Halo, jest tu ktoś na foruM? :)

-- Dodano: 01 paź 2014, 20:27 --
Dadas pisze: Bo masz tłok na D1 ustawiony.
A ustaw go na W1 i popatrz na H4, to może cię oświeci, że nadal jest S.
rozumiem :564: i taka odpowiedź mi wystarcza.
Co nie oznacza, że trend sie nie odwróci i tłok na W1 się zrobi zielony, ale na to potrzeba czasu.
Pewnie, że może jakaś korekta być, ale do celu jeszcze 250 Pipsów około.
Od ceny obecnej, więc może być więcej, jeżeli cusik korekci up.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

Dadas pisze: Pewnie, że może jakaś korekta być, ale do celu jeszcze 250 Pipsów około.
Od ceny obecnej, więc może być więcej, jeżeli cusik korekci up.
Jak dla mnie to fundamentalnie:
- groźba wojny Rosja.... Ukraina - może kontra NATO (oby nie!)
- wojna z ISIS
- ebola

złoto winno wrócić do łask. Przeszkadza mu w tym głównie silny USD.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
laranja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 624
Rejestracja: 25 lis 2011, 18:58

Re: DayTrading: Środa 01.10.2014

Nieprzeczytany post autor: laranja »

highend pisze:edit: czy tylko u mnie sp500 przebił tą LT ? pytam bo może mam źle narysowane. Halo, jest tu ktoś na foruM? :)
U mnie na futach to wygląda, jak w załączniku. Nie wiem, skąd niektórzy analitycy biorą te wykresy, gdzie 5-letnia linia już była przebita, jak na tradingview patrzyłem na CFD, to też jeszcze brakowało.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany