Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 16 gru 2017, 21:21     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

[OIL] Analizy, prognozy

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

ask

Gaduła

Gaduła

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post01 sie 2016, 01:47

Jest mocny spekulant na WTI shogomad ale dostal ostatnio bana takze musisz zaczekac az ban sie skonczy i moze Ci odpisze ;)

sweet_satan

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post09 sie 2016, 21:12

Ktoś sie pokusi o analize WTI?
Przedstawie mój punkt widzenia:
Produkcja rośnie i wydaje mi się że OPEC we wrześniu nie odpuści. Nie bardzo widzę gdzie miałoby pojawić się zwiększone zapotrzebowanie w najbliższym czasie. Jeżeli we wrześniu nie padnie jakaś deklaracja to scenariusz może być tylko jeden.
Ostatnie wzrosty to odreagowanie spadków + informacje o wrześniowym spotkaniu. Technicznie wydaje mi się że 43.9 będzie dobrym momentem wejścia, krótkoterminowy trend wzrostowy wyraźnie słabnie, a do września jeszcze sporo czasu.

Co myślicie?

Rafal152

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post27 lis 2016, 13:16

WTI
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post27 lis 2016, 14:23

Rafal152 pisze:WTI

H4 widzę podobnie, 39$ - zależy co uradzą 30.11, 29$ - jak "ktoś" utopić będzie chciał łupki i poprzewracać 450 wierz. :mrgreen:
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Rafal152

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post27 lis 2016, 14:35

andrut pisze:

H4 widzę podobnie, 39$ - zależy co uradzą 30.11, 29$ - jak "ktoś" utopić będzie chciał łupki i poprzewracać 450 wierz. :mrgreen:

Co powiesz na to ? :D

Trump już wie jak dać zarobić łupkom :D . Pogroził Iranowi wznowieniem sankcji :mrgreen:

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post27 lis 2016, 23:55

Rafal152 pisze:
andrut pisze:

Co powiesz na to ? :D

Trump już wie jak dać zarobić łupkom :D . Pogroził Iranowi wznowieniem sankcji :mrgreen:

Bardziej to widzę tak , ale zobaczymy.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Rafal152

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post28 lis 2016, 16:58

Zastanawia mnie to jak oni to rozegrają bo za dużo przemawia za dużymi wzrostami i wszyscy będą chcieli kupować a duzi gracze tego nie lubią więc będą to chcieli rozegrać innaczej żeby zgubić ogon .

Teraz jak ?

Jeżeli zejdą pod 39 a OPEC potwierdzi cięcie to ja będę pakował ile się da na L ale teraz też próbuje się dołączyć do ruchu wzrostowego .

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post01 gru 2016, 22:11

Rafal152 pisze:Zastanawia mnie to jak oni to rozegrają bo za dużo przemawia za dużymi wzrostami i wszyscy będą chcieli kupować a duzi gracze tego nie lubią więc będą to chcieli rozegrać innaczej żeby zgubić ogon .

Teraz jak ?

Jeżeli zejdą pod 39 a OPEC potwierdzi cięcie to ja będę pakował ile się da na L ale teraz też próbuje się dołączyć do ruchu wzrostowego .

Trochę mi namieszali, ale be zadziałało. Wygląda to jakby knot na MM wymalowali dziś, czyżby :mikolaj: czeka na 29$, chyba że przebiją linię szyi tego RGR ??? no to 57$ - Goldmany coś tam bąkały o 55$, więc wszystko możliwe.

lukasz_z

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post06 gru 2016, 12:37

osobiście korzystam z tradebeat i mogę go polecić. analizy na bardzo dobrym poziomie i co godzina. tak więc jak ktoś chce być na bieżąco to warto tam zajrzeć

fanaberia2010

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post09 kwie 2017, 13:41

szykuje się duży up na ropie, wykresy tygodniowe i dzienne na to wskazują, plus atak Trumpa na Syrie robi swoje.

-- Dodano: 09 kwie 2017, 23:42 --

Obrazek
PoprzedniaNastępna

Wróć do Prognozy, komentarze, analizy