Adrianoforex - totalna demaskacja

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak powszechnie wiadomo - adrianoforex to użytkownik, który ma na tym forum kilka kont i z każdego pisze równie głupie i niestworzone historyjki. Wydaje mi się, że pozostali użytkownicy powinni wiedzieć, dlaczego tak jest i z czego to wynika. Pozostałe jego konta to: monikaforexpolska (obecnie używane), prawnik i rysiekmilioner, co zostało udowodnione w dzienniku adrianoforex. Z tym, że pierwsze konto tego użytkownika powstało dużo wcześniej :) Wcześniej nawet niż moje konto. Sam prawnik pisał o sobie:
prawnik pisze:Tak, tak. Na tym forum jestem praktycznie od samego początku z roczna przerwa wymuszona banem. Ja w latach 2007_2009 też byłem atakowany za swój system, który zrobił kilka tysięcy procent. Niestety niewiele się zmienia. Nadal rządzą mistrzowie teoretycy albo królowie mikołowie. Czemu nie widać was w konkursach za prawdziwa kasę albo odparCie z nich po chwili. Nie szło bianie to zaczyna się mentoring, szkolenia. Innym pity kradną patrz szwajcar.a każdy kto ma inne zdanie to wróg nr 1. Mało to już odeszło stąd ludzi, którzy na prawdę zarabiali. Co do szwajcara to nie piszcie bzdur tylko przeczytajcie str 5 do 8 w jego wątku. Większość czasu gra gridem
Jako, że w latach 2007 - 2009 byłem dość aktywny na forum, bardzo dobrze pamiętam, kto wtedy robił syf na forum taki sam jak adrianoforex, grał gridem, pisał posty o Wall Street, a także przedstawił system "który zarobił kilka tysięcy procent" :lol: A na koniec jeszcze dostał bana za pisanie głupich postów. Tym użytkownikiem był weronika (konto założone w 2005 roku). Po ok. roku od otrzymania bana weronika założył swój własny blog tutaj: http://weronika-fx.blog.onet.pl/. Dwa tygodnie później na forum pojawił się rysiekmilioner. Jakiś czas później na innym forum foreksowym pojawia się weronika (chodzi o ten wątek: http://forex.konieistajnie.pl/index.php?topic=90.15), zgadnijcie kto kilka dni później zakłada konto na forum? A no właśnie - prawnik. Dlaczego piszę o użytkowniku weronika w męskiej osobie? Odpowiedź też znajdziecie we wcześniejszym odnośniku. Użytkownik 24012014 zrobił małe śledztwo ukazujące pewne dane weroniki i okazuje się, że jest to facet :D Co ciekawe w obronie weroniki staje użytkownik rysiu (brzmi znajomo? ;) ) Gość, który na tamtym forum wstawia te same linki co adrianoforex na naszym, a także pisze negatywne opinie o Wuzie, co również robił adrianoforex. Adrianoforex pisał, że jest spod Łodzi, co także zgadza się z danymi użytkownika weronika :)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

@Pablo90. Jak się nie odczepisz od Adriano to możesz śmiało spotkać się z zarzutem, że Pablo90 i Jarek67 to też jedna i ta sama osoba. Jak wiesz dosyć aktywnie uczestniczyłem w demaskowaniu "50 twarzy ... " kolegi spod Łodzi. Coś tam programuję i mniej więcej mamy konta zakładane na nawi w podobnym okresie. Wypisz wymaluj Jarek67 i Pablo90 to ten sam user. ;)

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Dobra, pora się przyznać, konta JAREK67 i Pablo90 to tak naprawdę jestem Ja :mrgreen:
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

dobre :). Ale z tym, że adrianoforex i monikaforexpolska to te same osoby, jest bardzo duże prawdopodobieństwo.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

jamesfisher pisze:dobre :). Ale z tym, że adrianoforex i monikaforexpolska to te same osoby, jest bardzo duże prawdopodobieństwo.
To jest rodzina, a mati1 to ich syn. Wszyscy na tym samym rachunku handlują. ;)
Ja to osobiście mam w d..
Ale jak się Adriano wciąż wygłupia to pogrzebałem w szafie i ..... to mi wypadło :D
Tak, tak. Jak to mówią: "człowiek z Adriano może wyjść, ale Adriano z człowieka nigdy" ;)

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 499
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

kolejny dowód -> ten sam styl inwestowania. Na obu podpiętych rachunkach mamy wykazane zyski ale wynik w punktach jest ujemny. Takie statystyki są charakterystyczne dla systemu, w którym uśredniamy straty dokładając coraz to większy wolumen. Aby to dodatkowo potwierdzić przejrzałem historię zamkniętych zleceń, i rzeczywiście tak jest.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Adriano zdradza jeden mały szkopuł :) w wielu postach tak jak i na poprzednich nickach daje w cholerę tych zielonych emotek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to jest jego znak rozpoznawczy :P

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Adrianoforex - totalna demaskacja

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Prawda jest taka - jeśli adrianoforex to prawnik a prawie na pewno tak jest, to adrianoforex to weronika :D

ODPOWIEDZ