Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Pobrałem to EA z pierwszego postu ale nie ma tam pliku źródłowego, czyli nie wiadomo co to robi. Nie chce mi się tego dekompilować szkoda mi na to czasu ale jak widać po forach laikom to nie jest potrzebne. Sprawdzanie, które ustawienia dadzą lepszy wynik bez znajomości założeń algorytmu jest szaleństwem. Tam może być w huk błędów. Poprawianie po kimś też nie ma sensu.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Mustafa pisze:
26 sie 2021, 11:22
Pobrałem to EA z pierwszego postu ale nie ma tam pliku źródłowego, czyli nie wiadomo co to robi. Nie chce mi się tego dekompilować szkoda mi na to czasu ale jak widać po forach laikom to nie jest potrzebne. Sprawdzanie, które ustawienia dadzą lepszy wynik bez znajomości założeń algorytmu jest szaleństwem. Tam może być w huk błędów. Poprawianie po kimś też nie ma sensu.
Kiedyś gdzieś znalazłem pewnego EA i on zarabiał.
Ale odkryłem błąd logiczny, poprawiłem, i przestał zarabiać.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
26 sie 2021, 11:56
Kiedyś gdzieś znalazłem pewnego EA i on zarabiał.
Ale odkryłem błąd logiczny, poprawiłem, i przestał zarabiać.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobre. Ze 2 lata temu miałem podobną sytuację. Na moim EA, preset na jednym instrumencie szedł jak burza i kosił kasę tak wydajnie, że coś mi się nie zgadzało. Sprawdziłem wszystko po kolei i zaznaczona była opcja, która była błędem i miała być usunięta, ale przez przypadek została.
Oczywiście ona nie mogła zostać, bo zyski dzięki niej były niewytłumaczalne i nie powinny się zdarzać. Pewnie błąd EA wywołał jakiś błąd testera i tak się to na siebie nałożyło.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
26 sie 2021, 12:12
ninjaproject pisze:
26 sie 2021, 11:56
Kiedyś gdzieś znalazłem pewnego EA i on zarabiał.
Ale odkryłem błąd logiczny, poprawiłem, i przestał zarabiać.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobre. Ze 2 lata temu miałem podobną sytuację. Na moim EA, preset na jednym instrumencie szedł jak burza i kosił kasę tak wydajnie, że coś mi się nie zgadzało. Sprawdziłem wszystko po kolei i zaznaczona była opcja, która była błędem i miała być usunięta, ale przez przypadek została.
Oczywiście ona nie mogła zostać, bo zyski dzięki niej były niewytłumaczalne i nie powinny się zdarzać. Pewnie błąd EA wywołał jakiś błąd testera i tak się to na siebie nałożyło.
A może właśnie o to chodzi, że na zmiennościach cen ludzka logika jest nieprzydatna?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
26 sie 2021, 12:16
A może właśnie o to chodzi, że na zmiennościach cen ludzka logika jest nieprzydatna?
Nie, nie. To był ewidentny błąd i przy takim ustawieniu, zlecenia wręcz nie powinny wchodzić, a tym bardziej zarabiać.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ