Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tomasz196407 pisze:
26 sie 2021, 09:10
MarioDM pisze:
26 sie 2021, 09:05


.
W przypadku strategii martyngałowej to raczej nie da się nic takiego zaplanować z uwagi na konstrukcję strategii.
Jerst tam martyngał? :)
Tego nie wiem, bo nie analizowałem tej strategii, ale kilka osób tak zasugerowało, więc na tej podstawie to napisałem.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

MarioDM pisze:
26 sie 2021, 09:24
Tomasz196407 pisze:
26 sie 2021, 09:10
MarioDM pisze:
26 sie 2021, 09:05


.
W przypadku strategii martyngałowej to raczej nie da się nic takiego zaplanować z uwagi na konstrukcję strategii.
Jerst tam martyngał? :)
Tego nie wiem, bo nie analizowałem tej strategii, ale kilka osób tak zasugerowało, więc na tej podstawie to napisałem.
No właśnie,
kilka super traderów wypowiada sie o martyngale
ciekawe czy jest ? :D

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Tomasz poszukiwania Złotego Grala już zakończyłem. Przeorałem mnóstwo algorytmów i wnioski są takie, że one głównie generują prowizje dla brokerów. Teraz gram manualnie nic specjalnego kilka procent miesięcznie, nuda w porównaniu 150% m-c. Nie oczekuję natychmiastowego bogactwa, nie wierzę w gusła i magiczne ustawienia wskaźników. Nie ma żadnej tajemnicy to oczekiwania ludzi są odrealnione.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2021, 09:46 przez Mustafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mustafa pisze:
26 sie 2021, 08:48
Strategia przeciwna do martyngał (zwiększenie pozycji po wygranej) daje lepsze wyniki.
Czy daje lepsze wyniki to zależy od samej strategii. ALe na pewno jest bezpieczniejsza dla konta. Jest to pewna forma piramidy przesuniętej w czasie ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Mustafa pisze:
26 sie 2021, 09:41
Tomasz poszukiwania Złotego Grala już zakończyłem. Przeorałem mnóstwo algorytmów i wnioski są takie, że one głównie generują prowizje dla brokerów. Teraz gram manualnie nic specjalnego kilka procent miesięcznie, nuda w porównaniu 150% m-c. Nie oczekuję natychmiastowego bogactwa, nie wieżę w gusła i magiczne ustawienia wskaźników. Nie ma żadnej tajemnicy to oczekiwania ludzi są odrealnione.
M. o to mi chodzi w tej naszej dyskusji że czasem nie mamy pojęcia o czym piszemy,
dałem przykład tematu o ea na innym forum gdzie podobnie jak my traderzy wypowiadają sie tematycznie o EA
Czy FN nie potrafi podobnie robić?
czy tak jak wczoraj ktoś napisał o swojej strategii 1% i chciał popisać tylko o możliwościach współpracy
nie wystarczyło mu napisać daj link do mfxbook i daj dowód na zarabianie,

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Cblondyn pisze:
26 sie 2021, 09:45
Mustafa pisze:
26 sie 2021, 08:48
Strategia przeciwna do martyngał (zwiększenie pozycji po wygranej) daje lepsze wyniki.
Czy daje lepsze wyniki to zależy od samej strategii. ALe na pewno jest bezpieczniejsza dla konta. Jest to pewna forma piramidy przesuniętej w czasie ;)
nie odzywaj się tylko testuj! może wykręcisz wincyj niż 150
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mustafa pisze:
26 sie 2021, 09:49
Cblondyn pisze:
26 sie 2021, 09:45
Mustafa pisze:
26 sie 2021, 08:48
Strategia przeciwna do martyngał (zwiększenie pozycji po wygranej) daje lepsze wyniki.
Czy daje lepsze wyniki to zależy od samej strategii. ALe na pewno jest bezpieczniejsza dla konta. Jest to pewna forma piramidy przesuniętej w czasie ;)
nie odzywaj się tylko testuj! może wykręcisz wincyj niż 150
Jestem zbyt długo na rynku by wierzyć w systemy co generuje regularnie te 150/m-c. NIe isnieje taka strategia ani żaden system. A to że komuś sie czasami uda to tylko "wyjątek w regule"

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Tomasz196407 pisze:
26 sie 2021, 09:49
Mustafa pisze:
26 sie 2021, 09:41
Tomasz poszukiwania Złotego Grala już zakończyłem. Przeorałem mnóstwo algorytmów i wnioski są takie, że one głównie generują prowizje dla brokerów. Teraz gram manualnie nic specjalnego kilka procent miesięcznie, nuda w porównaniu 150% m-c. Nie oczekuję natychmiastowego bogactwa, nie wieżę w gusła i magiczne ustawienia wskaźników. Nie ma żadnej tajemnicy to oczekiwania ludzi są odrealnione.
M. o to mi chodzi w tej naszej dyskusji że czasem nie mamy pojęcia o czym piszemy,
dałem przykład tematu o ea na innym forum gdzie podobnie jak my traderzy wypowiadają sie tematycznie o EA
Czy FN nie potrafi podobnie robić?
czy tak jak wczoraj ktoś napisał o swojej strategii 1% i chciał popisać tylko o możliwościach współpracy
nie wystarczyło mu napisać daj link do mfxbook i daj dowód na zarabianie,
Tomasz nie ma kodu źródłowego to jest back box, wrzucasz na rynek nie wiesz co to robi ale napisali, że będzie zarabiać 150% m-c jak sobie potestuję hahah
Można to dekopilować i analizować ale szkoda na to czasu. Samo założenie black box'a jest żenującą dziecinadą dla naiwniaków.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Tak działa magia rynków, musi być jakaś tajemnica, idealne ustawienia. A gra polega na tym, że trzeba analizować swoje trejdy żeby nie powtarzać błędów i wtedy krzywa kapitału zaczyna się prostować. Ale to jest nudne prawda.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Zyskowne ea 150 % w miesiąc

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Mustafa pisze:
26 sie 2021, 09:57
Tomasz196407 pisze:
26 sie 2021, 09:49
Mustafa pisze:
26 sie 2021, 09:41
Tomasz poszukiwania Złotego Grala już zakończyłem. Przeorałem mnóstwo algorytmów i wnioski są takie, że one głównie generują prowizje dla brokerów. Teraz gram manualnie nic specjalnego kilka procent miesięcznie, nuda w porównaniu 150% m-c. Nie oczekuję natychmiastowego bogactwa, nie wieżę w gusła i magiczne ustawienia wskaźników. Nie ma żadnej tajemnicy to oczekiwania ludzi są odrealnione.
M. o to mi chodzi w tej naszej dyskusji że czasem nie mamy pojęcia o czym piszemy,
dałem przykład tematu o ea na innym forum gdzie podobnie jak my traderzy wypowiadają sie tematycznie o EA
Czy FN nie potrafi podobnie robić?
czy tak jak wczoraj ktoś napisał o swojej strategii 1% i chciał popisać tylko o możliwościach współpracy
nie wystarczyło mu napisać daj link do mfxbook i daj dowód na zarabianie,
Tomasz nie ma kodu źródłowego to jest back box, wrzucasz na rynek nie wiesz co to robi ale napisali, że będzie zarabiać 150% m-c jak sobie potestuję hahah
Można to dekopilować i analizować ale szkoda na to czasu. Samo założenie black box'a jest żenującą dziecinadą dla naiwniaków.
To rzeczywiście słowami wielkiego tradera udało mi sie :D
i tych naiwniaków z FF też musze przeświadczyć o ich błędzie

ODPOWIEDZ