Zmiana lewarów u brokerów w USA !!!!!!!!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

AK53 pisze:Masz Rację Cyb, jest margines bezpieczeństwa, ale czy tak powinno się postępować? Jak piszesz, MC średnio jest to 30% stanu konta, ale również poniżej Margin Level =100% w większości przypadków tracisz możliwość otwarcia jakiejkolwiek pozycji (w tym przpadku wskazany jest hedge), i tylko pozostaje czekanie na ruch rynku w "naszą" stronę, a jak nie, jedynym ratunkiem jest rozsądny SL i pogodzenie się ze stratą. Dla mnie nie jest to zbyt komfortowa sytuacja kiedy angażuje się 100% posiadanych środków w transakcję. Wolę unikać takich sytuacji, a ściślej mówiąc, nie dopuszczać do nich.
Dla mnie jest to zupełnie obojętne. Jeżeli masz dopracowany MM to kwestia ile inwestujesz środków nie ma żadnego znaczenia. Bo albo będzie SL albo będzie TP.
No chyba że otwierasz pozycję i masz nadzieję że cofnie w Twoją stronę.
A i hedge to nic ciekawego. To znowu przykład na to że nie potrafisz pogodzić się ze stratą.

U mnie ryzyko na pozycję wynosi pomiędzy 1-2% stanu konta. A lewar jest mi obojętny. Czy mam 1:500 czy 1:100 czy 1:50 i tak stawka którą gram jest taka sama - bo jest dobrana do depozytu a nie do tego za ile % depozytu gram.

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

Jak widać brokerzy już znaleźli rozwiązanie. Dziś dostałem maila od IBFX:
In light of the recent CFTC off-exchange retail foreign currency regulations reducing leverage to 50:1, as of October 18, 2010, IBFX Australia will be accepting applications for all overseas retail traders.


With IBFX Australia, you will receive the same world class trade execution and customer support as Interbank FX, LLC. You will also receive the same transaction transparency which is setting a standard in the foreign exchange market. What’s more, we’re also offering:

Full Hedging available*
Leverage, up to 400:1*
Najgorzej mają Amerykanie, bo z tego co zauważyłem to zagraniczni brokerzy ich nie akceptują.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Sami sobie robią gnój. Wiadomo że taka regulacja nie przejdzie na skalę światowa, bo to by oznaczało upadek brokerów MM. Minimalne depo byłoby tak duże że za tą kwotę można by od razu iść do ECN... A biorąc pod uwagę że ECN dostępny jest już od 1k usd to praktycznie by pozamiatali rynek..

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Amerykanow nie akceptuja inne broki, bo im prawo tego zabrania. Moga tylko grac na wlasnym podworku, ktore robi sie coraz bardziej popierniczone szczerze mowiac, a Ci co nie powinni, wciskaja swoje racje reszcie. Dobrze, ze nie mieszkamy w ameryce - kraju wolnosci i pelni swobod :D
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

Kielki pisze:Amerykanow nie akceptuja inne broki, bo im prawo tego zabrania. Moga tylko grac na wlasnym podworku, ktore robi sie coraz bardziej popierniczone szczerze mowiac, a Ci co nie powinni, wciskaja swoje racje reszcie. Dobrze, ze nie mieszkamy w ameryce - kraju wolnosci i pelni swobod :D
nie orientujesz się może czy zakaz dotyczy obywateli USA, ich rezydentów podatkowych czy też podmiotów gospodarczych zarejestrowanych w stanach?
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
froglim
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2010, 14:04

Nieprzeczytany post autor: froglim »

dlatego lepiej mieć brokera tu w Polsce on cie poinformuje i też pewnie więcej czasu bo siedziba w Polsce i obowiązywanie przepisów i regulaminu

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Tarkin nie kojarze :)
Froglim - narazie w PL nie ma odpowiedniego brokera zeby tu zakladac konto ;) a w europie jest przeciez pare firm, gdzie mozna to zrobic i nie trzeba patrzec na US :)
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

50:1 czyli 10pips będzie dawało 5% depo. Hmm stosujecie mniejsze SL lub większy risk?
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

ODPOWIEDZ