Zażalenie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

daromanchester pisze:Zapraszam do DayTrading.
Dla przypomnienia o co chodzi bo może nie wszyscy załapali:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... php?t=7579
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Prognozy, komentarze, analizy - propozycje cz. 2

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Piforix pisze:Wybacz ale zdecydowanie się nie zgodzę.
Wartość intelektualno - techniczną użytkownika ty ocenisz Question
Masz prawo :wink:
Nie zaszkodzi poszukać rozwiązania .. a nóż .. pojawi się mądra propozycja :roll:
Faktem jest, że forum jest dla wszystkich ... między innymi dla początkujących, ale ... kiedyś miałem okazje rozmawiać na temat działu "Prognozy, komentarze, analizy" i pojawiła się opinia, że nie ma z kim poważnie pogadać na tym forum o tym co się dzieje na rynku ... dużo też przez to odeszło osób z tego forum i tego wątku, bo starcie początkujących, nowych z starymi i doświadczonymi jest skomplikowane :D
Każdy może mieć swoje zdanie, ale opinie prognozy podchodzące pod scfi są mało poważnie traktowane.

Co uważam za ważne i piszę .. dział "Prognozy, komentarze, analizy" domyślnie taktowany jest tak jak pisze tytuł, ale jacy użytkownicy taka treść. Jaka treść takie forum...

Więc podpowiedziałem, że na forum można założyć journal i że napewno znajdą się sympatycy danej strategii, systemu lub stylu gry .. ale nie każdy o tym wie ... nie wszyscy są też kreatywni.

Czy journal GBP/JPY & EUR/USD analizy i prognozy Crocopip'a nie był ciekawy ? Był ... założyli swoje forum .. może uznali, że tak lepiej :roll:
Czy dziennik Kerimba był ciekawy ? Był ... ale ile mi zajęło przekonywanie .. że to najlepsze rozwiązanie, żeby się wpasować w forum .. to on sam wie :wink:

Nie zależy mi być cisnąć tu na cugana i podobnych bo się uczepiłem tylko, chodzi o to żeby te dyskusje miały sens (częściej) ... a jak czytam taką formę to ciężko z tym ...

Tylko żeby w końcu nie doszło że w dziale "Prognozy, komentarze, analizy" nikt nie będzie pisał...

Na podstawie ... journal'a pod strategię PA :arrow: Naked Trading - Price Action - w praktyce ..nasunęło mi się więc kilka pomysłów ... i myślę, że można je wykorzystać ... (zasady w trakcie moderowania)

Do zasad działu można może dodać jakiś system własnej oceny .. typu: moja poprzednia prognoza analiza była porażką/sukcesem lub coś w tym stylu...
daromanchester pisze:Ideą utworzenia serii DayTrading było właśnie zaprowadzenie porządku w działach Prognozy i Journal.
Każdy ma czasem coś do powiedzenia lub czasem chce poprostu zadać pytanie "czy czas na S-ke" i wciska to gdzie popadnie.
Jak pisał Nievinny trzeba to usankcjonować... :roll: i myślę, że zasady tematów DayTrading można śmiało rozpisać aby była jasność .. co do tego jak je egzekwować .. i czemu to służy
np. w 2 poście DAY TRADING - Mini regulamin forum

Przepraszam za nad aktywność :D są nowe mody, są nowe wizje ....

EDIT:
Padaka jest techniczna wg mnie .. bo są jakby oczekiwania wobec forum, ale nie da się ich zrealizować podobno (koszty ? ) , a myślę kilka ciekawych skryptów urozmaiciło by to forum ... :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

reptile pisze:Więc podpowiedziałem, że na forum można założyć journal i że napewno znajdą się sympatycy danej strategii, systemu lub stylu gry .. ale nie każdy o tym wie ... nie wszyscy są też kreatywni.
Tak więc przyjrzyjmy się temu :lol:
reptile pisze:Czy journal GBP/JPY & EUR/USD analizy i prognozy Crocopip'a nie był ciekawy ? Był ... założyli swoje forum .. może uznali, że tak lepiej Rolling Eyes
Tu małe podsumowanie wypowiedx dandos2
:arrow: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... start=4690
reptile pisze:Czy dziennik Kerimba był ciekawy ? Był ... ale ile mi zajęło przekonywanie .. że to najlepsze rozwiązanie, żeby się wpasować w forum .. to on sam wie Wink
Tu lepiej wygląda ale też ma ciche chwile
:arrow: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... start=1920
Najlepiej skazać wszystkich na banicje a potem się zastanawiać
reptile pisze:Tylko żeby w końcu nie doszło że w dziale "Prognozy, komentarze, analizy" nikt nie będzie pisał...
reptile pisze:DayTrading
Jestem za forma Prognozy, komentarze, analizy DayTrading np: USD/CAD i tu się może zrobić bo ruch pary mogą czasami nie nadawać się do takiej oceny ale w przypadku EUR/USD chyba jest sens

ODPOWIEDZ