Zapiski maklera giełdowego...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
asmodeus8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 493
Rejestracja: 20 cze 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: asmodeus8 »

mat196 pisze:
marmon pisze:
tóry w..wia się gdy wszyscy go pytają czy znalazł w końcu jakąś sensowna robotę
To z licencja maklera ciężko jest znaleźć robotę?
Jesli ma sie studia skonczone to moze nie tak ciezko ale ja nie chce pracowac w banku. Bardziej odpowiada mi trading . Pozdrawiam .
Greed is good ;) Zycze najlepszego
"Remember the definition of a winning attitude: a positive expectation of your efforts with an acceptance that whatever results you get are a perfect reflection of your level of development and what you need to learn to do better." Mark Douglas

Misiacyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:01

Nieprzeczytany post autor: Misiacyk »

marmon pisze:
tóry w..wia się gdy wszyscy go pytają czy znalazł w końcu jakąś sensowna robotę
To z licencja maklera ciężko jest znaleźć robotę?
Zobacz ile osob zdalo w ostatnim pazdziernikowym terminie :) W tym momencie jest taka masa malodych ludzi z licencja na rynku, ze praktycznie nie daje to juz nic. Dodatkowo jest coraz mniej pracy dla ustawowej roli maklera gdzie wymagana jest licencja. Dwa lata temu tez zrobilem ta licencje, ale nie pracuje w zawodzie i nie mam zamiaru :D

Pozdrawiam

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Misiacyk pisze:Zobacz ile osob zdalo w ostatnim pazdziernikowym terminie W tym momencie jest taka masa malodych ludzi z licencja na rynku, ze praktycznie nie daje to juz nic. Dodatkowo jest coraz mniej pracy dla ustawowej roli maklera gdzie wymagana jest licencja. Dwa lata temu tez zrobilem ta licencje, ale nie pracuje w zawodzie i nie mam zamiaru
Pracę dostanie tylko najlepszy,który się wyróżnia tak jest w każdej branży nie wystarczy ,,mieć papier czy licencję".Trzeba mieć to,,coś" :wink:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mat196 pisze:ale ja nie chce pracowac w banku. Bardziej odpowiada mi trading .
W takim razie mam pytanie - po co Ci była ta licencja? Z tradingiem nie ma nic wspólnego, tymbardziej na FX... ;)

Co do dziennika to życzę powodzenia, będę czasem zaglądał.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

raposo pisze:
mat196 pisze:ale ja nie chce pracowac w banku. Bardziej odpowiada mi trading .
W takim razie mam pytanie - po co Ci była ta licencja? Z tradingiem nie ma nic wspólnego, tymbardziej na FX... ;)

Co do dziennika to życzę powodzenia, będę czasem zaglądał.
Wiesz, kazdy ma jakies marzenia, jeden chce zostac, piłkarzem drugi pilotem a ja chciałem zostac maklerem... Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Ale się uczepiliście tej licencji...
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mat196 pisze:Wiesz, kazdy ma jakies marzenia, jeden chce zostac, piłkarzem drugi pilotem a ja chciałem zostac maklerem...
Ok, jak najbardziej rozumiem to podejście, pytałem z ciekawości. Sam też kiedyś miałem taki plan jednak jak już trochę poczytałem czym faktycznie zajmuje się makler i czego trzeba się nauczyć (nie chodzi o ilość ale o przydatność tej wiedzy) by otrzymać taką licencję to zwątpiłem... ;)

Powodzenia w tradingu.
jasonbourne pisze:Ale się uczepiliście tej licencji...
Nie nabijać postów! :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie tradera !!! :D
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

raposo pisze:
mat196 pisze:Wiesz, kazdy ma jakies marzenia, jeden chce zostac, piłkarzem drugi pilotem a ja chciałem zostac maklerem...
Ok, jak najbardziej rozumiem to podejście, pytałem z ciekawości. Sam też kiedyś miałem taki plan jednak jak już trochę poczytałem czym faktycznie zajmuje się makler i czego trzeba się nauczyć (nie chodzi o ilość ale o przydatność tej wiedzy) by otrzymać taką licencję to zwątpiłem... ;)

Powodzenia w tradingu.
jasonbourne pisze:Ale się uczepiliście tej licencji...
Nie nabijać postów! :D
Swoja droga moimi mentorami i zarazem osobami ktore uczyły mnie tradingu , sa osoby ktore pochodza z trojmiasta. Ekipa Jaguar Trend, moze kojarzysz? Pozdrawiam.;)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mat196 pisze:Ekipa Jaguar Trend, moze kojarzysz?
Jako osobę z nicku na nawigatorze czy firmę kojarzę natomiast osobiście nie znam ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ