Zapiski maklera giełdowego...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

mat196 pisze:Tak racja Aud / usd zamkniety na sl. Trudno. Taki czas. Wiem ze moze to nie wygladac za ciekawie. Ale ja wiem ze prawdopodobienstwo jest po mojej stronie. Grajac za max 2% przy tp do sl 4,5 do 1, szanse sa po mojej stronie bo tylko ja wiem jak to wyglada naprawde. Od dnia dzisiejszego do swojego systemu wprowadzam "uprecyzjanie wejsc" tzn. Gram na interwale h1 i na nim dokonuje transakcji, ale zauważyłem ze jesli mam okreslona sytuacje na h1 to szukam wejscia na mniejszych interwałach i tam doszukuje sie wejscia,po to by ustawic mniejszy sl. Co za tym idzie? To ze w przypadku sl kilkupunktowego a tp 90 stosunek sl do tp jest bardzo wysoki. Przy jednej transakcji dobrej bede mogł zrobic kilkanascie transakcji stratnych. W Trejdach ktore zakonczyły sie tp 90 ( mowie o trejdach na koncie demo ,i wczesniejszych na realnym koncie nie wchodzacych w skład dziennika) moge powiedziec ze metoda ta sprawdzała sie bardzo dobrze, i dlatego chce ja wyprobować . A co z tego wyniknie zobaczymy. Nie moge niestety opisac strategi ktora sie posługuje, i dlatego zrozumienie moich wppisow moze byc trudniejsze ale jak powiedziałem na pierwszej stronie ," z szacunku do osob ktore mnie tego nauczyły nie bede ujawniał swojej metody" .

Dodatkowo mam jeszcze otwarta pozycje na Eur/Jpy ale z racji tego ze nie było mnie przy komputerze wpis z ta transakcja musiacł poczekac do teraz. Wiec:
Z tego co wiem większość, rzeczy można znaleźć nawet w tych darmowych tutorialach...chłopakom po tych sygnałach ostatnio nie idzie (4xMentor) sprawdziłem z ciekawości i zapisałem się po te darmowe sygnały niektórych wejść w ogóle nie mogłem skapować...( na pewno dają więcej sygnałów niż sami grają... bo w ogóle ni jak mają się do strategii).

Strategia jest banalnie prosta, pisząc jakieś mrzonki, że udoskonaliłeś coś tam coś tam...zmniejszając SL do 20 pipsów( co faktycznie trzeba by obliczyć czy daje takie dobre efekty, pewnie to zrobiłeś...tzn. mam taką nadzieję skoro tak robisz...) aaa no i ten mniejszy TF, że moment wejścia...jedyne co tu można kombinować to wybijanie świeczek i ustawianie SL na jakimś małym dołku...poza tym nie wiem po co ta wielka tajemnica napisałbyś dwa zdania i każdy by wiedział o co chodzi... WIELKIEJ TAJEMNICY tu po prostu nie ma...

Zamiast opisać ludziom z grubsza o co chodzi zainteresować etc. to Ty mówisz, że nie będziesz mówił przez szacunek do ludzi, którzy Cię nauczyli...

Gdybym nie znał systemu dobrze to bym nie pisał...sam nawet testowałem w połączeniu z innymi technikami, właściwie co to za system jak tu jest tylko jedna linia trendu...i wyznaczona korekta...za dużo byś musiał się rozpisywać to prawda.

Pozdrawiam

pozdrawiam
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

fx_rambo
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:11

Nieprzeczytany post autor: fx_rambo »

mat196 pisze:Jestem osoba ktora uczyła sie u chłopakow z ekipy Jaguar Trend
witam
nie znam tej grupy
możesz napisać czy jest w tej grupie jakiś inwestor, który może się pochwalić jakimiś wynikami na FX
czy to są ludzie którzy tylko na szkoleniach zarabiają
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

www.jaguartrend.pl ... nie tylko na szkoleniach
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Pozycja na eur jpy zamknieta na zero z racji tego ze przestawiłem sl na zero, niestety rynek wrocił ,wybił go i poeleciał w moim kierunku niestety bezemnie. Szkoda.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

przeczytalem wszystkie posty. temat glownie kreci sie wokol Twojej licencji... :)

a tak powaznie, moglbys wrzucic jakis screen z wykresem z Twoja AT?

powodzenia!
pozdrawiam

malinowy
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:52

Nieprzeczytany post autor: malinowy »

dajmy chłopakowi szanse :)

niech zrobi troche transakcji i zobaczymy skutecznosc no ale trzeba przyznac ze tak sobie to wyglada :)

w kazdym razie zycze powodzenia

mat196
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2007, 21:52

Nieprzeczytany post autor: mat196 »

Kolejne wejscie na Usd/Cad. Sell po cenie 1.0198 SL 1.0222. Zobaczymy co z tego bedzie,pozdrawiam.

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

mat196 pisze:Jestem Maklerem papierów wartościowych nr 2486
witam
trzeba jakas szkole konczyc zeby potem licencje robic czy zdawac?

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

witam
trzeba jakas szkole konczyc zeby potem licencje robic czy zdawac?
Aby podchodzić do egzaminu na MPW musisz mieć maturę i 500zł:D
If i were a rich man, yubby dibby dibby dibby dibby dibby dibby dum!

broker86
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2009, 17:26

Nieprzeczytany post autor: broker86 »

candleelephants pisze:Aby podchodzić do egzaminu na MPW musisz mieć maturę i 500złVery Happy
A myślałem, że matura nie jest wymagana przy egzaminie na maklera. W każdym razie w żadnym regulaminie tego nie widziałem :o

ODPOWIEDZ