Zakup używanego samochodu

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

przyklad
http://moto.allegro.pl/mercedes-c-klasa ... 03667.html

gazownicy mowili ze to nie jest najlepszy pomysl wsadzac lpg
szkoda bo na zimnym pali 20 litrow a zanim sie rozgrzeje to mija 20 minut

uprzedajac
nie pamietam juz czemu sorry dawno to bylo
gwranacji dac nie chceli
wiecej chyba nie trzeba

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Dagu pisze:gazownicy mowili ze to nie jest najlepszy pomysl wsadzac lpg
Nie wiem co za gazownik, ale jak nie wie jak to pewnie ze lepiej powiedzieć ze się nie da niż sp....lic a potem za to płacić :wink:

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

bledne zalozenie wynikajace z niczego

wiekszosc to naciagacze ale jest jedna perelka
jednej z najlepszych jakich widzialem i slyszalem z opini
powiedzial ze wsadzi przy czym zrobil skwaszona mine
ale gwarnacji nie da

; )


btw z ciekawosci
kompresor wplywa w negatywny sporob na lpg ?

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Dagu pisze:ale gwarnacji nie da
No właśnie a powinien jak wie co robi,

Do kompresorów są specjalne instalacje np BRC SEQUENT

Btw. angielska królowa alias Queen Mummy nie wstydzi się latać zgazowanym Bentleyem :mrgreen:

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

mysle ze wlasnie ze wzgledu na to ze doskonale wie co robo tej gwarnacji nie chcial dac

taniej zalozyc webasto

ucianjac dyspute
tak sa auta do ktorych instalacje lpg nie sa zalecane sa rowniez takie do ktorych sa niewskazane

btw ;D
alternatywa lpg = gaz drzewny
koszt ponizej zl za m3
jestem owtarty na doswiadczenia uzytkownikow

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Cadermo pisze:Już wolę kupić Dacie logan niż zagazowane choćby bmw z serii e38
ridera, chyba musisz się przejechać w takim razie 740i E38!!! (zadbaną rzecz jasna)
:P :P :P 8)

P.S. Koszty paliwa w 740i - jazda po mieście 1 PLN za 1 km choć teraz po tych podwyżkach to może i 1,20 za km, ale to jest kosmos jak tym się jeździ. Płyniesz!

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Ral1n pisze:ridera, chyba musisz się przejechać w takim razie 740i E38!!!
Jeździłem taką e38 tyle ,że w 728i (padaka silnik ,dużo pali ,mało mocy) .Ale komfort super.
BMW e38 powoli przechodzi w klasyka. Jak można gazować tak piękne auto ? Dacie Logan bez duszy sobie gazujcie ,ale nie samochody kultowe, z duszą. 8)
P.S. Koszty paliwa w 740i - jazda po mieście 1 PLN za 1 km choć teraz po tych podwyżkach to może i 1,20 za km, ale to jest kosmos jak tym się jeździ. Płyniesz!
E66 jeszcze bardziej komfortowa :)

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

E66 znajomy miał, ale widywałem go tak rzadko, że nie było okazji się "karnąć". E38 ma mój sąsiad, to mnie czasami "wozi". Myślałem, żeby sobie samemu sprawić 750i V12 (osiągi porównywalne) ale wolę CL500, CL600 - tyle, że jeszcze mnie nie stać.

Nie wiem, czy wiesz, ale zakup C215 wzwyż to jest wyzwanie, np. nie wiadomo kiedy dostajesz komunikat. Airmatic notlauf. The car is too low, please visit workshop!!!

Jeden amor Bilsteina to koszt 4500PLN x4 i mamy receptę na "ból na głowy". Do tego nierzadko dochodzi pompa do airmatic i inne pierdoły, które mogą uszczuplić budżet o 1/3 wartości auta. :shock: :shock:

Kumpel mojego kumpla z pracy zamienił ostatnio 740i Individual na S430 z 99r - jest zachwycony merolem. :wink:

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Ral1n pisze:Nie wiem, czy wiesz, ale zakup C215 wzwyż to jest wyzwanie, np. nie wiadomo kiedy dostajesz komunikat. Airmatic notlauf. The car is too low, please visit workshop!!!
Wiem ,bo sam się tego bałem jak miałem w220 po lifcie :) To prawie brat bliźniak W215 :)
W220 i W215 to piękne modele mercedesa . W215 ma taką dupcię ,że szok :wink:

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Bo ten sam osprzęt idzie. :wink: :mrgreen: Tfuuu, przecież to limo a to coupe tej samej linii. :P

ODPOWIEDZ