Zakłady finansowe - Demo_man

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Same zakłady bukmacherskie zupełnie mnie nie rajcują. Natomiast te finansowe wydają się dość ciekawe.
Hikari jedyne co można zrobić to regularnie wypłacać pieniądze z bukmachera :wink: . Osobiście nie zostawiam na koncie zbyt dużo pieniędzy, ale to głównie z innych powodów. Im mniej pieniędzy tym dokładniej zastanawiam się nad każdym zakładem.
Na bet365 można też grać na ftse i dj, to mnie jednak nie interesuje.

2/3 dni wygląda tak samo. Na początku wielkie bum a potem mozolne odrabianie strat. Dzisiaj było podobnie. Chyba źle bym się czuł, gdybym nie podarował bukmacherowi parę setek na dobre rozpoczęcie dnia.

Zamiast zadeklarowanych zakładów za 50 zł, prawie wszystkie zrobiłem za 100, to chyba wynik zbyt wysokiego stanu konta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

SEROL666 pisze:Bartomierz to ostatni rockndrolowiec journala.... czyli szybciej mocniej mniej:
http://bartomierz.mt4stats.com/
Nie lepiej sobie gdzieś MT4 ogarnąć ?
Ja Pattona lubię za calą resztę a FNM byli OK
Przeczytałem cały 'journal' Bartomierza. Różnice są dość znaczne. Tutaj nie ma MC, Dla mnie zasadnicza różnica to zdecydowanie mniejsze ryzyko. Wejście w odpowiednim momencie oznacza, że 1 pips w górę to dla Ciebie zysk powiedzmy 100% stawki a nieważne czy zjazd ma 1 pips czy 100 pipsów to zawsze jest 100%, nie 500, czy 1000% straty stawki.Oczywiście pytanie tylko kiedy wejść w zakład. Ciśnienia nie mam, całe obracane pieniądze to pieniądze już zarobione. I tak wypłaciłem większość i zostawiłem parę 'stewek' bo źle się czuję jak mam za dużo :wink:

Bartomierzowi siadła psychika :wink:

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

wrzuć sobie mt i jakiś wskaźnik do detekcji punktów ekstremalnych i wtedy obstawiaj przeciwny kierunek.

To prawda u buka to wydaje się łatwe bo nie ryzykujesz nicznym oprócz kasy którą postawiłeś i nie interesuje cię za bardzo co się wydarzy.

A możesz np obstawić w jakim przedziale cenowym będzie cena za 5 minut? to chyba wydaje się dużo łatwiejsze niż przewidzieć jak zamknie się następna świeca 5min :)

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

pawelklos pisze:wrzuć sobie mt i jakiś wskaźnik do detekcji punktów ekstremalnych i wtedy obstawiaj przeciwny kierunek.

To prawda u buka to wydaje się łatwe bo nie ryzykujesz nicznym oprócz kasy którą postawiłeś i nie interesuje cię za bardzo co się wydarzy.

A możesz np obstawić w jakim przedziale cenowym będzie cena za 5 minut? to chyba wydaje się dużo łatwiejsze niż przewidzieć jak zamknie się następna świeca 5min :)
Tak, możesz obstawić w jakim przedziale cenowym będzie cena za 5 minut. Tylko jest mały problem, te przedziały są bardzo wąskie. Tutaj nawet nie chodzi o to jak zamknie się ta świeca, tylko czy liczysz na jakieś odbicie przed zamknięciem okresu. Jest opcja rozlicz zakład przed zamknięciem.
Podam przykład:
obstawiasz zakłady 15:30 - 15:35

o 15:32 kurs wynosi 1,38505

stawiasz na zamknięcie powyżej 1,38520 z kursem 2,5

o 15:34 kurs wynosi 1,385200 - nie musisz czekać do końca tylko rozliczasz wg kursu który Ci oferują, powiedzmy 1,7, co oznacza +70% stawki.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

ok, dzięki za wyjaśnienie.

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Nie lubię czwartków, czwarty kolejny kończę na minusie. A wszystko zapowiadało się całkiem ciekawie. Doszedłem do wyniki, który mnie już satysfakcjonował i poszedłem się nieco znietrzeźwić. Niestety wróciłem zbyt wcześnie do domu i zabrałem się za podrasowanie wyniku. Godzinka wystarczyła i zwróciłem bukmacherowi 500 zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Dzisiaj chyba zamieniłem ilość na jakość. Wyjątkowo mało zakładów, no i najważniejsze dałem sobie spokój przed weekendem w odpowiednim czasie.
Dobrze, że wczoraj po stracie odpuściłem z dalszym graniem. Jak to mówią, jutro będzie kolejna szansa. Chyba, że to piątek :wink:

Miłego weekendu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

To tam generalnie są 5minutowe zakłady czy skończy powyżej poniżej jakiego poziomu (to poziom który w danej chwili jest?) i wypłacane jest 2x1?
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Etherlord
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:27

Nieprzeczytany post autor: Etherlord »

patrzylem jak to wyglada u tych bukow. ogolnie czysta statystyka jak rzut moneta,z tym ze wygrana to nie 100% tylko zawsze stawiasz np100zl a zysk max 40-45% - 90zl
Lepiej przegapić zysk niż stratę

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Etherlord pisze:patrzylem jak to wyglada u tych bukow. ogolnie czysta statystyka jak rzut moneta,z tym ze wygrana to nie 100% tylko zawsze stawiasz np100zl a zysk max 40-45% - 90zl
Pozwolę się nieco nie zgodzić. Chodzi mi o bet365. Jeśli jesteś 2 pipy od ceny to możesz liczyć na kurs około 3,00, co oznacza +200%. Poza tym jeśli dla Ciebie granie na zakładach finansowych to czysta statystyka to odpuść sobie forex, bo to to samo.

ODPOWIEDZ