Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Kodak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:23

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Kodak »

Jakim lotem wchodziles przy 10tys.,i jak ta wartosc rosła wraz z przyrostem depo?
jaki jest twoj stop loss ale nie w pipsach ale w pln?
Jak bardzo jestes przekonany ze tak jak grasz ,pozwoli ci dlugoterminowo zarabiać?
dzieki

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

CJ to wielka ściema. Ja też długo w niego "wierzyłem" - byłem jego gorącym sypatykiem. Ale tak szczerze - nikt oprócz niego i Symapthy nie wygrywał. Byli Inni np Dudas ale on grał na wyjście dołem lub góra z trójkątów lub RGR lub odwrócony RGR. Z tymi levelami to też ściema. Jak były trzy to super - wchodziło. Ale czasami było 4, innym razem 5 leveli. Jak się wtedy kto pytał każdy mówił - a bo to był SH, albo źle liczysz levele. Bez sensu. Lepiej olać levele a zacząc sie bawić w Supply i Demand, linie trendu i wzory wykresów świecowych które mogą świadczyć o odwróceniu trendu. Patrzec jaki jest trend i biec z nim a nie przeciwko niemu. Tyle...Olać również analize fundamentalną...

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Jackal, to weź i ustal mi trend na EUR/USD oraz GBP/USD na najbliższy tydzień. Będziesz wielki o ile się sprawdzi.
A to że levele się czasem nie sprawdzają - jak i wszystko na współczesnym forexie. Tak to jest gdy światem niezależnie od szerokości geograficznej zaczyna rządzić banda debili którym bałbym się zostawić pod opieką psa na 2 dni.
Jackal pisze:
17 kwie 2019, 11:55
CJ to wielka ściema. Ja też długo w niego "wierzyłem" - byłem jego gorącym sypatykiem. Ale tak szczerze - nikt oprócz niego i Symapthy nie wygrywał. Byli Inni np Dudas ale on grał na wyjście dołem lub góra z trójkątów lub RGR lub odwrócony RGR. Z tymi levelami to też ściema. Jak były trzy to super - wchodziło. Ale czasami było 4, innym razem 5 leveli. Jak się wtedy kto pytał każdy mówił - a bo to był SH, albo źle liczysz levele. Bez sensu. Lepiej olać levele a zacząc sie bawić w Supply i Demand, linie trendu i wzory wykresów świecowych które mogą świadczyć o odwróceniu trendu. Patrzec jaki jest trend i biec z nim a nie przeciwko niemu. Tyle...Olać również analize fundamentalną...

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Kuskus - poprzez wzgląd na fakt, że nie zamierzam dawać się sprowokować odpowiem Ci stosunkowo krótko - w weekend wrzucę tutaj wyniki z jednego z kont gdzie z 25K zrobiłem lekko ponad 406K w jakieś 8 miesięcy. Mogło być nawet więcej ale nie chciało mi się już tego przedłużać bo robię track records. To jest ten etap gdzie zrobienie kolejnej 100K przestaje mieć większe znaczenie.
Miałem to zrobić już dwa miesiące temu, ale widzisz tak się składa że nie zdążyłem bo obecnie mam co robić właśnie wokół wspomnianego funda. Za pisanie na forum nikt 100K miesięcznie płacił nie będzie, więc sorki ale zwyczajnie nie mam czasu i w sumie po co mi to ? Aby później taki Kuskus publicznie insynuował mi stratę której nie ma ? No, thanks. I w sumie to tymi statmentami zamknę temat tradingu z mojej strony na tym forum, a resztę każdy forumowicz już sam będzie mógł sobie dopowiedzieć we własnym zakresie.

mtl
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:40

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: mtl »

Hej Maccyw,

kiedy wrzucisz ten wynik z jednego z kont?

mtl
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:40

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: mtl »

Maccyw - dziekuje za odpowiedz, po co sie denerwowac trzeba to zwyczajnie przemilczec.

Powiedz jaki tf stosujesz do zawierania transakcji? wrzuc w ten weekend- postaraj sie.
Masz jakies view na edka badz kabla ? na najblizesz dni/tygodnie jesli mozesz wrzuc prosze jak to widzisz.

zycze sukcesow
tnx

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Ja widziałem UFO na niebie!
Nawet dwa razy.
Nie wiem co to było, ale na pewno UFO (NOL).
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Chciałem wrzucić cały statement ale liczy on 15 załączników, tak więc wrzucam 3 ostatnie (jest limit na posta). W kolejnych postach wrzucę resztę z początku tradingu na koncie.

Kuskus - mi również szkoda czasu na takiego darmozjada jak ty, nie wnosisz nic do sprawy oprócz swojego bólu dupy że ktoś potrafi a ty zapewne jedyną alternatywą którą masz w swoim życiu jest praca na zmywaku na zachodzie. Indywidualne wycieczki ? Nie pajacu, po prostu mnie wprost zaatakowałeś ale faktycznie lepiej pajaca twojego pokroju zignorować wszakże twoje życie zapewne i tak jest do dupy więc musisz swoje zawiści na forach wyładowywać. No to dawaj śmiało, skoro tak Cię to bawi ale na moje riposty nie licz bo szkoda mojego czasu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Początek konta:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

Cd. 2

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ