Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Widzisz Cblondyn, xhdog potrafił się merytorycznie odnieść.
Ty niestety nie potrafisz jak dotąd.
Przykre to... no ale troluj dalej w tym jesteś dobry :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

unruhe pisze:Widzisz Cblondyn, xhdog potrafił się merytorycznie odnieść.
Ty niestety nie potrafisz jak dotąd.
Przykre to... no ale troluj dalej w tym jesteś dobry :)
Na koniec powiem ci, że wszystkie te "od 8 ostatnich lat Polcy i Polacy" itp. brednie już mi wychodzą bokiem ;)
Propagandy nasłuchałem się dość do porzygania za PRLu
Niemniej życze powodzenia i miłego wieczoru ;)

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Cblondyn pisze: Na koniec powiem ci, że wszystkie te "od 8 ostatnich lat Polcy i Polacy" itp. brednie już mi wychodzą bokiem ;)
Propagandy nasłuchałem się dość do porzygania za PRLu
Niemniej życze powodzenia i miłego wieczoru ;)
O to Ty już starszy człowiek jesteś. :)
Ja niestety lub stety PRLu nie pamiętam.

A co do propagandy...
To podałem co miało złego się stać a jednak się nie stało.
Również życzę powodzenia oraz miłego weekendu :)
Cblondyn pisze: Niedługo sie przekonasz na własnej skórze czym jest PRL. I to pewnie szybciej niz ci sie zdaje. Po tym jak nas wykopią z Unii Europejskiej. Bo wszystko na to wskazuje i jest kwestią czasu. Wtedy sobie ponowie pogadamy :)
Jeśli w ogóle będzie gdzie.
Na tym koncze i na razie :)
Ok, to wtedy sobie pogadamy :)
Nara :)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2018, 19:22 przez unruhe, łącznie zmieniany 2 razy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

unruhe pisze: Ja niestety lub stety PRLu nie pamiętam.
Niedługo sie przekonasz na własnej skórze czym jest PRL. I to pewnie szybciej niz ci sie zdaje. Po tym jak nas wykopią z Unii Europejskiej. Bo wszystko na to wskazuje i jest kwestią czasu. Wtedy sobie ponowie pogadamy :)
Jeśli w ogóle będzie gdzie.
Na tym koncze i na razie :)

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

unruhe pisze:Co PIS z tym zrobi to się dopiero okaże.
Dokładnie. Może się to okazać prawdą i to wprowadzą, może mają taki pomysł, ale ostatecznie z niego zrezygnują, a może to plotka i nic takiego nie planowali.
unruhe pisze:Ciągle tylko straszenie PISem a lemingi każdą bzdurę uwierzą co jakaś gazeta napiszę.
Widzisz, ja zadałem sobie odrobinę trudu i poświęciłem 5 minut jakże cennego życia :mrgreen: , żeby sprawdzić o co z tym chodzi. Tobie wystarczyło to, co napisała jakaś gazeta(w tym przypadku portal), a dokładniej, to znalazłeś w niej magiczne słowa "dyrektywa unijna", które ci przypasowały do koncepcji.

Może cię bawią takie tearzyki jak Szydło pojechała z kamerą na wioche zabitą dechami, ustawiła się przed jakąś szopą i oznajmiła jak to Polska jest w ruinie przez po. Po miesiącu od wygrania wyborów, pojechała w inne miejsce z kamerą, ustawiła się przed wyremontowanym budynkiem i oznajmiła jak to Polska teraz jest piekna i bogata. No w miesiąc!!!Czujesz? W miesiąc!! Odbudowali zrujnowaną Polskę w bogaty kraj.
unruhe pisze: Katastrofy nie ma, dziura budżetowa była o prawie połowę mniejsze w 2017 roku niż za poprzedniej ekipy (rok 2015)
I to pomimo tych wszystkich programów socjalnych PISu.
Raitingi nie spadają, złotówka też się jakoś trzyma, w ZUSie sytuacja najlepsza od lat.
Dokładnie. Kraina mlekiem i miodem płynąca.
Dodam jeszcze coś do tego, co napisałeś. Jak pozytywnie rządy pisu wpływają na gospodarki innych krajów.

Najpierw Polska: Obrazek

Jak widać za rządów Pis w latach 2005- 2007 mamy zmniejszający się deficyt z -4,0 do -1,9
Potem nieszczęsne PO zrobiło nam deficyt z -1,9 do -7,3. :roll:

Tutaj mamy deficyt budżetowy Niemiec: http://g.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/154000/154313.jpg

Jak widać, rządy Pisu w latach 2005-2007 zmniejszyły Niemiecki deficyt z -3,3 do -0,2
A potem wredne platformersy zwiększyły Niemiecki deficyt z -0,1 do -3,2

Tutaj deficyt Włoch: http://g4.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/19 ... zetowy.jpg

I znów to samo. rządy Pis-u w latach 2005-2007 spowodowały zmniejszenie deficytu Włoch, a potem rządu platformy go zwiększyły.

I na koniec USA: http://g8.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/24 ... rafika.jpg

Widać tą samą prawidłowość. Zmniejszenie deficytu w latach rządu Pis-u i zwiekszenie w latach rządu platformy.

Wszystko jasne. Tylko pis!!!

Na zakończenie powiem tylko tyle, że ja nie chcę sędziego, który kradnie batoniki czy gumy turbo, ale nie chcę też sędziego, który w obawie przed dyscyplinarką będzie ferował wyroki, których chce rząd.
To wszystko z mojej strony. Kończe tą polityczną dyskusję i pozdrawiam :D
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

unruhe - jeszcze trochę a kolego nie uświadczysz żadnej mojej wypowiedzi odnośnie tradingu, a wiesz czemu ? Bo mnie ściągą Twoje PiSiory za dozwoloną krytykę ich pojebanej partii...poważnie. To taka fajna partia, że na krate piwska muszą dać choćby kosztem tych co poświęcili znaczną część swojego życia (i zdrowia) aby cokolwiek osiągnąć zamiast z kumplami pod monopolem chlać piwsko. Soros już dawno jest dla Orbana passe, nie przyznaje się do niego nawet zapomniał że Soros mu wypłynąć pomógł i dotował kampanie wyborcze tego cymbała. Lud bowiem ma być prosty, nic nie osiągać i płodzić się jak stado dzikich królików na łące aby było jak na podatkach zarabiać. Całe szczęście Sorosem nie jestem, a na pewno nie zostanę traderem w PL jeżeli dalej będzie to zmierzać ku żelaznej kurtynie. W Polsce nie jesteś w stanie (weszło również o dziwo za rządów PiS pomimo braku "dyrektywy unijnej) otworzyć FIZa, bowiem po co otwierać FIZa skoro nie możesz na jego stronie internetowej publikować bieżących wyników funduszu do których dostęp mają tylko jego ...bieżący uczestnicy ???

Ewentualnie mogą jeszcze zablokować wszystkie strony i fora gdzie ludzie będą okazywać swoje niezadowolenie z ich nieudolnych i złodziejskich rządów: http://natemat.pl/244023,pis-chce-ocenz ... ablokowana

Albo zablokują strony z filmami, może to Ci pomoże w prawidłowy sposób ich ocenić :lol:

Maluczkich przedsiębiorców należy natomiast rozjebać JPKami oraz split paymentami, nie wiem czy wiesz że w marcu PiSiory wymyśliły ustawę gdzie do KRS sprawozdania nie złożysz bez elektronicznego podpisu za który oczywiście...trzeba zapłacić. Ich pomysł spowodował totalną zwiehe systemu. Zresztą porozmawiaj z dowolnym adwokatem / radcą prawnym, takowi szybko Ci uzmysłowią co zrobił PiS z systemem prawnym w Polsce. Chyba że adwokaci i radcowie też powinni zostać zamknięci bo przecież są kastą złodziei i oszustów.

Nie wiem czy nie zauważyłeś obecnej inflacji która wzrasta, nie będę nawet tłumaczył czym to jest spowodowane - powinieneś wiedzieć, jesteś traderem.

A xDog bardzo dobrze temat ujął - w skrócie, takiej propagandy jaka jest w PL obecnie jeszcze chyba Polska od komunizmu nie widziała i początkowo się temu przyglądałem a obecnie zaczynam się tego brzydzić. Co do unijnej dyrektywy - tak, pewnie może i jest w tym koncept który wyszedł ze strony UE tylko PiSiory kopiują wszystko z UE wyłącznie w zakresie którym im pasuje i jeszcze dostosowują do siebie tak aby jak najwięcej kabzy od podatników wyciągnąć. Wszakże w kwestiach które im nie leżały UE nigdy nie posłuchali a przykładów daleko szukać nie trzeba - rozbiórka TK, rozbiórka SN, wycinka puszczy. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

uruhe - i jeszcze jedno, tak skupię się na tradingu obecnie robię pewien wynik który będę dalej tu publikował + częśc wejśc tak to planuje. Ale jest mi po prostu żal patrząc na to co oni wyprawiają z tym krajem i jak go reprezentują (wypowiedzi Pawłowicz z PiS, posłuchaj dobrze Ci to zrobi) tym bardziej, że jako naród patrząc na inne kraje ościenne a nawet i nie tylko ościenne, uważam że mamy prawo być dumni z tego jak nasz kraj się rozwinął i do czego doszliśmy pomimo różnych nieszczęść (II WŚ, żelazna kurtyna). Czasami jadąc za granicę człowiek stwierdza - zaraz, zaraz tu wcale nie jest lepiej niż u nas wprost przeciwnie. Niemniej jednak długo to już może nie potrwać jeżeli to dalej będzie wyglądać tak jak wygląda i nie musisz mi wierzyć ale wspomnisz moje słowa (chociaż mam szczerą nadzieje że nie). Trudno rozwijać cokolwiek w kraju w którym miażdży się przedsiębiorców i to bynajmniej nie tych z listy 100 najbogatszych ale tych mniejszych. To nie kolosy typu TESCO odczują split payment i JPK tylko właśnie mikro i mali przedsiębiorcy, którzy upadną pod natłokiem mnożących się przepisów, kar a Ty, ja i inni pozostaniemy na łasce i niełasce korporacji.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

unruhe pisze:
Cblondyn pisze: Na koniec powiem ci, że wszystkie te "od 8 ostatnich lat Polcy i Polacy" itp. brednie już mi wychodzą bokiem ;)
Propagandy nasłuchałem się dość do porzygania za PRLu
Niemniej życze powodzenia i miłego wieczoru ;)
O to Ty już starszy człowiek jesteś. :)
Ja niestety lub stety PRLu nie pamiętam.
to tłumaczy dlaczego łykasz to wszystko jak młody pelikan.


@maccyw - u nas nie będą to "korporacje" tylko "przedsiębiorstwa państwowe", te jedyne słuszne, tak jak kiedyś drzewiej bywało i dzięki czemu w latach '80 zaliczyliśmy dno. Ja jestem o krok przed własną DG ale jak widzę z czym muszę się zmierzyć to odpuszczam. Skoro zamiast ukierunkować swoją energię i doświadczenie na innowację i przerób w mojej branży mam zajmować się rozbudowaną księgowością to ja to pierdolę. I niech mi nikt nie pisze, że są przecież biura rachunkowe itp. Mają więcej pracy to więcej kosztują, więcej kosztują to mój klient musi więcej zapłacić a ja jestem mniej konkurencyjny bo zyski zjadane są przez urzędasów i szeregowego posła. Wszystko już do przerabialiśmy za PRLu....domiary, badylarze, dewizowcy to źli ludzie a sędziowie i milicja na telefon albo za wczasy w Bułgarii.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Panowie...czterech na jednego ? :)
xhDog pisze:
unruhe pisze:Co PIS z tym zrobi to się dopiero okaże.
Dokładnie. Może się to okazać prawdą i to wprowadzą, może mają taki pomysł, ale ostatecznie z niego zrezygnują, a może to plotka i nic takiego nie planowali.
Właśnie, więc nie ma co na razie siać fermentu, że każdy obywatel będzie płacić.
JUż tyle było pisania i gadania co to PIS nie zamierza zrobić.
Wspomniałem o paru takich sprawach w poprzednim poście do Ciebie.

xhDog pisze:Dokładnie. Kraina mlekiem i miodem płynąca.
Ale ja nic takiego nie napisałem :)
Proszę mi nie wkładać nie moich słów do mojej buzi :)

Napisałem o dziurze budżetowej, która jest mniejsze niż za poprzedników co jest faktem.
Przedstawiłeś, w swoisty sposób, że podobnie jest w innych krajach Europy.
Zgoda, gospodarki są ze sobą połaczone i wszędzie są takie same trendy.
Ale jakby PIS tak źle rządził jak to niektórzy piszą, deficyt by wynosił 5 czy 7% w stosunku do PKB.
Nieprawdaż ?

A dwa,gdyby nie 500+ i inne programy socjalne, to budżet byłby bez deficytu.


Dziś tzw. lemingi krzyczą,że inflacja jest ''winą PISu''.
A to jest przecież podobnie z jak w innych krajach.
Był w Europie okres deflacji a teraz wróciła inflacja.
Zresztą dziś wszystko jest ''winą PISu'' tak jak kiedyś wszystko było ''winą Tuska''.
Ten sam poziom fanatyzmu.
xhDog pisze:Na zakończenie powiem tylko tyle, że ja nie chcę sędziego, który kradnie batoniki czy gumy turbo, ale nie chcę też sędziego, który w obawie przed dyscyplinarką będzie ferował wyroki, których chce rząd.
To wszystko z mojej strony. Kończe tą polityczną dyskusję i pozdrawiam :D
Tu też sie zgodzę :)
Na razie jednak mamy sędziów od batoników i ''roztargnionych'' i na telefon.
A reformę sądownictwa należałoby zacząć od wprowadzenia dla sędziów składek na ZUS.

Również pozdrawiam :)
irmentruda pisze: to tłumaczy dlaczego łykasz to wszystko jak młody pelikan.
Jakie wszystko ?
Wszystko co dotąd napisałem jest prawdą.
A jeśli uważasz, że nie, to podaj konkrety proszę :)

maccyw pisze:unruhe - jeszcze trochę a kolego nie uświadczysz żadnej mojej wypowiedzi odnośnie tradingu, a wiesz czemu ? Bo mnie ściągą Twoje PiSiory za dozwoloną krytykę ich pojebanej partii...poważnie.
Tak,tak, wszystkich przeciwników politycznych wsadzą do więzienia :)

maccyw pisze:Ewentualnie mogą jeszcze zablokować wszystkie strony i fora gdzie ludzie będą okazywać swoje niezadowolenie z ich nieudolnych i złodziejskich rządów: http://natemat.pl/244023,pis-chce-ocenz ... ablokowana
Albo zablokują strony z filmami, może to Ci pomoże w prawidłowy sposób ich ocenić :lol:
Blokada, którą planuje Prawo i Sprawiedliwości ma obejmować wszystkie miejsca oferujące dostęp do nielegalnych towarów i usług.
I straszenia Pisem ciąg dalszy :)
W artykule, do którego podałeś link nie ma słowa o blokowaniu for za poglądy polityczne.

Natomiast do cenzurowania internetu przymierzała sie.. Unia europejska
https://tech.wp.pl/polska-twarz-ustawy- ... 273166977a
Miłej lektury :)
maccyw pisze:Maluczkich przedsiębiorców należy natomiast rozjebać JPKami oraz split paymentami, nie wiem czy wiesz że w marcu PiSiory wymyśliły ustawę gdzie do KRS sprawozdania nie złożysz bez elektronicznego podpisu za który oczywiście...trzeba zapłacić. Ich pomysł spowodował totalną zwiehe systemu. Zresztą porozmawiaj z dowolnym adwokatem / radcą prawnym, takowi szybko Ci uzmysłowią co zrobił PiS z systemem prawnym w Polsce. Chyba że adwokaci i radcowie też powinni zostać zamknięci bo przecież są kastą złodziei i oszustów.
Tak, tak ich też pisory zamkną, wszystkich zamkną :)

maccyw pisze:Nie wiem czy nie zauważyłeś obecnej inflacji która wzrasta, nie będę nawet tłumaczył czym to jest spowodowane - powinieneś wiedzieć, jesteś traderem.
A wiesz, że po okresie deflacji w Europie i w Polsce, teraz wróciłą inflacja
w Europie i również w Polsce ?
Są, jak pisał xhDog prawidłowości i trendy.
Ale Ty już piszesz ''wina Pisu''

Inflacja w Niemczech przekroczyła już 2%.
Też ''wina Pisu'' no nie :)
maccyw pisze:A xDog bardzo dobrze temat ujął - w skrócie, takiej propagandy jaka jest w PL obecnie jeszcze chyba Polska od komunizmu nie widziała i początkowo się temu przyglądałem a obecnie zaczynam się tego brzydzić. Co do unijnej dyrektywy - tak, pewnie może i jest w tym koncept który wyszedł ze strony UE tylko PiSiory kopiują wszystko z UE wyłącznie w zakresie którym im pasuje i jeszcze dostosowują do siebie tak aby jak najwięcej kabzy od podatników wyciągnąć. Wszakże w kwestiach które im nie leżały UE nigdy nie posłuchali a przykładów daleko szukać nie trzeba - rozbiórka TK, rozbiórka SN, wycinka puszczy. A to tylko wierzchołek góry lodowej.
Co do wyciągania kasy od podatników to bardzo daleko im do poprzedników.
Mistrzami w podnoszeniu i wymyślaniu nowych podatków była poprzednia ekipa.

maccyw pisze:uruhe - i jeszcze jedno, tak skupię się na tradingu obecnie robię pewien wynik który będę dalej tu publikował + częśc wejśc tak to planuje. Ale jest mi po prostu żal patrząc na to co oni wyprawiają z tym krajem i jak go reprezentują (wypowiedzi Pawłowicz z PiS, posłuchaj dobrze Ci to zrobi) tym bardziej, że jako naród patrząc na inne kraje ościenne a nawet i nie tylko ościenne, uważam że mamy prawo być dumni z tego jak nasz kraj się rozwinął i do czego doszliśmy pomimo różnych nieszczęść (II WŚ, żelazna kurtyna). Czasami jadąc za granicę człowiek stwierdza - zaraz, zaraz tu wcale nie jest lepiej niż u nas wprost przeciwnie. Niemniej jednak długo to już może nie potrwać jeżeli to dalej będzie wyglądać tak jak wygląda i nie musisz mi wierzyć ale wspomnisz moje słowa (chociaż mam szczerą nadzieje że nie). Trudno rozwijać cokolwiek w kraju w którym miażdży się przedsiębiorców i to bynajmniej nie tych z listy 100 najbogatszych ale tych mniejszych. To nie kolosy typu TESCO odczują split payment i JPK tylko właśnie mikro i mali przedsiębiorcy, którzy upadną pod natłokiem mnożących się przepisów, kar a Ty, ja i inni pozostaniemy na łasce i niełasce korporacji.
Dobrze maccyw, to skupmy się na tradingu i zostawmy politykę obok.
Bo to nie miejsce na takie dyskusje.
Jak coś chcecie mi jeszcze odpowiedzieć to może już lepiej na priv.
Kończę i pozdrawiam całą czwórkę :)

Nendo

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Im kto więcej plecie o patriotyzmie, tym bardziej chce ukryć swoją kradzież

ODPOWIEDZ