Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

maccyw pisze:Ja sądzę że znowu zrobiłem +100% w miesiąc co dla mnie osobiście oznacza powrót do formy. Pokaże statsy ale jak jeszcze zrobię zagranie na jenie. Da się i to jest piękne.
WOW dobrze zrobione maccyw! podekscytowany, aby zobaczyć te wyniki, ponieważ moje nie były świetne w tym tygodniu ...

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

To są moje przemyślenia na temat UJ jakiejkolwiek porady?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: as28 »

Debilniejszego nicku to już nie mogłeś sobie zrobić
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

as28 pisze:Debilniejszego nicku to już nie mogłeś sobie zrobić
Przepraszam, tłumaczę z Google Translate

barabaszek

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

as28 pisze:Debilniejszego nicku to już nie mogłeś sobie zrobić
Ty za to mogłeś...
i zrobiłeś :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

as28 pisze:Debilniejszego nicku to już nie mogłeś sobie zrobić
Hehe ona nie jest polsko języczna :) no i jak napisała posłużyła się translatorem :D
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Lucifer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2018, 21:48

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: Lucifer »

chłopaki, czy stosujesz również metodologię wzorców CJ?

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

I am using only price levels, because I never understood mapping of price.

Miałem to wrzucić statsy ale czekam aż dobiję do 100K. Wtedy będzie to lepiej wyglądać, będzie powtarzalność wyników. Póki co ok 60K do końca miesiąca jeżeli założenie ma zostać spełnione powinienem dowalić do 100K ale powinno być to całkiem proste bo ładne logiczne ruchy się szykują (bez chopów)

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

A tak przy okazji weszły te pojebane regulacje od UE dotyczace obniżenia lewarów. I tak oto Unia Europejska która dba o moje "bezpieczeństwo" spowodowała że europejscy brokerzy nie nadają się więcej do sensownego tradingu. Tym samym Unia Europejska dbając o moje bezpieczeństwo skutecznie zniechęciła mnie do europejskich brokerów. Hurra !

Jestem ciekaw tylko co za debil na to wpadł, coraz większy reżim który nie służy nikomu i niczemu. Przerażające, że o losach ludzkości zaczynają decydować ludzie którym pod opiekę bałbym się zostawić psa a nawet i miałbym obawy co do tego czy ich kompetencji nie przerośnie zrobienie prania w pralce automatycznej.

maccyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 349
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:29

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: maccyw »

A i jeszcze jedno, bowiem pamiętam że niektórym podobały się zmiany wprowadzane przez kochany PiS

https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... du/0t5d03c

Dalej się podoba "dobra zmiana" ? Czyli innymi słowy, jeżeli Twój własny kraj nie daje należytych perspektyw rozwoju i postanowisz go pozostawić za plecami to i tak masz być chłopem pańszczyźnianym tak aby nieroby miały mieć obowiązkowo na kratę piwska i litr wódki czyli w głównej mierze elektorat pisowski bo nie wiem kto na tych debili mógłby oddać głos przy zdrowych zmysłach.

W skrócie - wolę lewicę i zupełnie jak w 2007 czuję się zmotywowany aby zapierdalać do wyborów. Spoglądając na Trumpa i PiS'iorów dochodzę do wniosku że chociaż lewica za uszami ma to przynajmniej lewica buduje, tymczasem prawica jedynie rujnuje. Przy okazji PIS widzę że zabiera się za konstytucję po tym jak rozpierdoliło TK i sądy.

A na marginesie to od znajomego prawnika, który swego czasu (2 lata temu ? ) sam był zwolennikiem zmian dokonywanych przez PIS obecnie właśnie wypowiada się na ich temat wyłącznie w sposób ujemny. Stwierdził, że jak widzi co się dzieje z Sądem Najwyższym to nie widzi tego zbyt dobrze bo wyjebali stamtąd 60% kadry. Ja mu na to - ale co za różnica, wprowadzą swoich ludzi - norma. Otóż nie, bo brak jest chętnych więc majstrują przy ustawie aby w SN mogły zasiadać żółtodzioby aby szybko uzupełnić braki kadrowe. Jak to wpłynie na życie przeciętnego obywatela ? Ano nijak, na kratę piwska 500+ będzie problem jedynie gdy się wejdzie w jakikolwiek konflikt cywilny bowiem to SN jak dotąd kształtował linię orzeczniczą wszystkich sądów w Polsce. Już wkrótce linię orzeczniczą będzie kształtował ten sam SN ale w innym składzie, tj. sędziów świeżaków mających 30-tkę na karku. Rzygać się człowiekowi chce.

Przy tym obniżenie lewara przez UE to pryszcz.

ODPOWIEDZ