Z betonowego lasu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

tequila pisze:
01 lip 2020, 11:25
Ancymon pisze:
01 lip 2020, 09:52
Kolejna porcja Silver zamknięta.
19,20 pierwszy opór tam sie zastanowie czy coś realizować dopioero
Szczyt z tego roku jest na 18,9. Ja wyszedłem liczę na zjazd do 17,7 chociaż i tam wejdę ponownie.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Ancymon pisze:
01 lip 2020, 12:42
tequila pisze:
01 lip 2020, 11:25
Ancymon pisze:
01 lip 2020, 09:52
Kolejna porcja Silver zamknięta.
19,20 pierwszy opór tam sie zastanowie czy coś realizować dopioero
Szczyt z tego roku jest na 18,9. Ja wyszedłem liczę na zjazd do 17,7 chociaż i tam wejdę ponownie.
Obecna H1 pokazuje że dobra decyzja.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Ponowiłem L na silver ale niestety po 17,95 dlatego tylko połowa tego co planowałem otworzyć.
L na AUD/NZD po 1,0615 - mała pozycja.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Zamknąłem L na AUD/NZD. W nocy stopy procentowe. Spodziewana jest obniżka. Moim zdaniem bez względu na to co się stanie patrząc na koszyk AUD widzę raczej spadki. Może będzie okazja podebrać niżej L.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Kolejna porcja L na silver zamknięta na 18,63. R78 myśle że zatrzyma na chwilę i będzie jakaś korekta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Jak tam Tequila wciąż trzymasz srebro? Ja już sprzedałem ostatnią pozycje.

Obecnie S na EUR/CAD na lekkim minusie i EUR/GBP też S. Raczej nie będę otwierał nowych pozycji przez najbliższy miesiąc. Chcę pozamykać bieżące i przerzucić większą część kapitału na krypto.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

Awatar użytkownika
tequila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 74
Rejestracja: 16 mar 2005, 15:08

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: tequila »

Wszystko o czym tu pisałem jest dalej w grze. Spadki wykorzystałem na kruszcach i walutach do dobrania pozycji, nie grałem na sprzedaż i odkup, gdyż mogło się nie udać. Ruch jednak był na tyle spory, szczególnie srebro, że można było tak zrobić. Ja nie rozegrałem tego, tylko dobierałem. Generalnie dalej obstawiam GRUBE L na kruszcach. Waluty dalej gram na L - osłabienie dolara do wielu par. AUD i NZD GBP to priorytet u mnie EUR zresztą też. TP ruchome i podąża za trendem. Surowce - liczyłem na wcześniejszy ruch wzrostowy, nie doczekałem się, ale liczę, że to nadrobią. Może wolniej ale stabilniej i raczej to pewniak. Dlaczego? Oceniam,że w dłuższej perspektywie po akumulacji i okupieniu się przez firmy na dołkach ruch w końcu nastąpi. Wykresów nie wrzucam, bo każdy widzi co chce zobaczyć, jak to na fx bywa. Ja ten rok generalnie na mega plusie (wartość depo z 01-01-2020 zrobiona x6) więc gram na luzie. Pozdrawiam i wielu pipsów dla traderów.
A i żeby nie było tak różowo. Gram kilka S na SP500, na razie plecy, ale liczę na krótkoterminowy zysk zasięg 3100.

Awatar użytkownika
tequila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 74
Rejestracja: 16 mar 2005, 15:08

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: tequila »

Ancymon pisze:
15 lip 2020, 13:03
Jak tam Tequila wciąż trzymasz srebro? Ja już sprzedałem ostatnią pozycje.

Obecnie S na EUR/CAD na lekkim minusie i EUR/GBP też S. Raczej nie będę otwierał nowych pozycji przez najbliższy miesiąc. Chcę pozamykać bieżące i przerzucić większą część kapitału na krypto.
Ja pewnie przed urlopem 2/3 pozycji pewnie pozamykam.
Co do krypto to za mało znam ten rynek poza głównymi instrumentami btc, eth
Moja subiektywna ocena krypto - Już jakiś czas temu "ktoś" zauważył, że chodzą równo z indeksami. Jeżeli indeksy się osuną to korekta krypto nie ominie. Obserwuje głównie kurs ETH, jeśli będę wchodził to głownie w to i raczej long term - lata, na zasadzie kupić i zapomnieć. I kapitałem max %.

Ancymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:22

Re: Z betonowego lasu

Nieprzeczytany post autor: Ancymon »

Część pozycji na EUR/CAD zamknięta. Z resztą czekam na 1.535
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji.

ODPOWIEDZ