XTB TRADING CUP 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Synooz
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2007, 01:38

Nieprzeczytany post autor: Synooz »

SzykownyJac pisze:a ile osób brało udział w tym konkursie (ogólnie)?
Wg mojej subiektywnej oceny grubo ponad 100 tyś w skali całej Europy( 110 - 120 k).
Ale w końcu na forum obecni są pracownicy XTB to niech Oni odpowiedzą dokładniej bo mają lepsze źródło danych :)

hugo-ml
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2010, 22:37

Nieprzeczytany post autor: hugo-ml »

no ja się uplasowałem na 167 725 miejscu z wynikiem -21,35%
więc myślę że spokojnie z 400 000-500 000 uczestników było
albo my go, albo on nas....

Marcinos
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:06

Nieprzeczytany post autor: Marcinos »

Xtb – to oszuści
a ten konkurs to mega wałek
wygrał Słowak bo oni chcą wchodzić na Słowację i pewno będą go tam ciągle pokazywać w tv i namawiać biednych Słowaków żeby ich potem oszukać.
Mało tego ze nie ma ani meroli ani miliona euro to nawet ipadow 2 nie ma dość żeby znajomym porozdawać.
Ogłaszali się ze ipad2 codziennie czyli 20 w sumie
zobaczcie na zwyc
ja widzę 14 za ranking dzienny a było 20 dni konkursu
sami robia z siebie idiotow kazdy z nas dostal 4 maja maila
[
Majówka skończona - może warto wystartować konkursie i ... rozejrzeć się na rynku srebra lub innych surowców. Na rynek akcji powracają również instytucje finansowe - zwiększenie obrotów gwarantowane. Nie zostań w tyle i włącz się do gry. Hajer pierwszego dnia wygrał iPada 2 inwestując w srebro... Czas na twój pierwszy trejd (kup/sprzedaj parę walutową albo akcje).
]


http://www.tradingcup2011.xtb.pl/page/l ... %20Dzienny


i gdzie jest ten hayer niby
ipady są dopiero od 6maja!!
sam wygralem jednego ale zaginol jakos im w akcji mój nick był na liscie i zniknol :)
dzwonilem tam ze 20 razy i na początku owszem wyjasnimy to oczywisci oddzwonimy do pana jeszcze dzisiaj (nigdy nikt nie oddzwonil) teraz jak tam dzwonie to niestety nie ma nikogo kto się zajmóje konkursem a ten pan z którym gadam nic nie wie ale oddzwonią do mnie :)

czytalem o walach jakie robia na realu i kumpel mi mówił ale myślałem a przegrał kasę to narzeka na brokera ale teraz zaczynam w to wierzyć. Mam nadzieje ze ten post pomoże choć jednej osobie nie dać się nabrać tym oszustą. Co do mnie to mam koleżankę Słowaczkę i poproszę ja o tłumaczenie i będę spamował słowackie fora bo wkurza mnie taka nieuczciwość
pzdr.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Marcinos pisze:Co do mnie to mam koleżankę Słowaczkę i poproszę ja o tłumaczenie i będę spamował słowackie fora bo wkurza mnie taka nieuczciwość
Na razie spamujesz u nas.
Może najpierw wytłumacz z brokiem wszystko a dopiero jak to zawiedzie to bluzgaj u nas podpierając się jakąś korespondencją z nimi.
Nie ważne kogo dotyczą tego rodzaju wypowiedzi ale pisane przez nowo zarejestrowanego użytkownika mają zawsze niższą wiarygodność.
Marcinos pisze:Mało tego ze nie ma ani meroli ani miliona euro to nawet ipadow 2 nie ma dość żeby znajomym porozdawać.
Nie ma do końca chyba tak źle skoro jeden z forumowiczów green7 przygarnął jednego meśka w zeszłym roku.
XTB na tym forum nie ma lekko :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Marcinos
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:06

Nieprzeczytany post autor: Marcinos »

Jaką korespądęcją jak oni nie odpisują?
jestem nowy na forum ok :)
sprawdz skrzynke swoja 4 maj od xtb potem sprawdz liste zwyciezcow
20 telefonów to chyba dośc "prób wyjasnienia" z mojej strony tym bardziej ze otrzymalem 0 konkretnych odpowiedzi
jedyne co mi odpowiadali to ze do osoba zajmojaca sie konkursem do mnie oddzwoni i nadal czekam na ten telefon
pzdr.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Synooz pisze:Ale w końcu na forum obecni są pracownicy XTB to niech Oni odpowiedzą dokładniej bo mają lepsze źródło danych
Oficjalnie nie ma żadnego, tylko niektórzy skrobią po godzinach w ramach wolontariatu. :)

Dodano po 10 minutach:
Marcinos pisze:sprawdz skrzynke swoja 4 maj od xtb potem sprawdz liste zwyciezcow
Nie da rady, jeszcze tego brakowało żeby mieli mojego emaila.
W XTB to ja nawet nie mam odwagi dema założyć.
Szanuje swoje zdrowie :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
pelikan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 mar 2011, 19:19

Nieprzeczytany post autor: pelikan »

xtb publikuje gdzieś statement najlepszych ?

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

Mam do Was pytanie bo nie bardzo rozumiem ten punkt regulaminu:

§ 11
ZASADY PRZYZNANIA NAGRÓD LOKALNYCH

Uczestnik Polski, który spośród wszystkich Uczestników Polskich w momencie zakończenia Konkursu tj. 27 maja 2011 r. o godz. 17.00 CEST uzyska jedną z trzech najwyższych Stóp Zwrotu, w jednej z trzech kategorii Rachunków Konkursowych wymienionych w § 6 ust. 1 otrzyma zaproszenie na Imprezę Finałową w Londynie wraz z biletem lotniczym i zakwaterowaniem. Uczestnik Polski, który uzyska w momencie zakończenia Konkursu najwyższą Stopę Zwrotu w jednej z trzech kategorii Rachunków Konkursowych wymienionych w § 6 ust. 1 otrzyma dodatkowo nagrodę rzeczową w postaci iPada 2. Stopę Zwrotu oblicza się zgodnie ze wzorem zawartym w § 6 ust. 10.


Dowiedziałem się właśnie że imprezy finałowej za 3 miejce w rankingu lokalnym opcje nie ma. Jestem trochę zdziwiony bo byłem na 100% pewien że regulamin dobrze interpretuje. Jak Wy byscie to zinterpretowali ?
fx-forum

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

Nieaktualne. Sprawa wyjaśniona pozytywnie.
fx-forum

Magpie

Nieprzeczytany post autor: Magpie »

Dzisiaj finał w Londynie. Ktoś z forum już na miejscu?

ODPOWIEDZ