XTB TRADING CUP 2011

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
komentator
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2011, 17:04

Nieprzeczytany post autor: komentator »

Synooz pisze:Mamy większe jaja :
SL na :
- pszenicy 2000 pips
- bawełnie 400 pips
- cukrze 150 pips
- ropie 250 pips

To chyba po to żeby nie ustawiać SL, bo zanim SL ochroni twoją pozycje to zadziała MC i po konkursie.
To taka strategia xtb
No dokładnie: wygląda to na specjalne manipulacje. Jak ktoś ma otwartąpozycję na takim symbolu, włączony trailing w terminalu i sobie nie przyuważy to łatwo MC załapie.

Ciekawe jak się ma to do następującego punktu w regulaminie:
Składanie zleceń następuje w sposób analogiczny do wersji rzeczywistej systemu transakcyjnego

banaszko

Nieprzeczytany post autor: banaszko »

jak jest licozny ranking dzienny zeby wygrac tego ipada? jaki okres dnia biora? normalna sesje?

i jak liczą equity

dzieki za odp

pozdrawiam

damian137137
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 01 mar 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: damian137137 »

Ja bym pochwalił XTB za uczciwość. Uczciwie pokazują bajzel w konkursie, taki sam jak na real, czy to nie jest ok?

A poza tym, cięzko, 133% zysku i daleka 400 pozycja :(.

Awatar użytkownika
ya_dunno
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 23 mar 2010, 23:26

Nieprzeczytany post autor: ya_dunno »

moze juz ktos pytal,ale ja zapytam jeszce raz.lewar jest taki sam caly czas czy zmienia sie gdy przekroczymy jakis tam procent.Wiem ze mam raczej znikome szanse dobic sie doo pierwszego tysiaka ,ale sobie jeszcze pograc moge troszeczke.....pozdro
Obrazek

Riedel
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2010, 13:34

Nieprzeczytany post autor: Riedel »

wszyscy się na początku podniecali Hajerem, w kilka dni ugrał 2000 % a na koniec miał tylko 3000%, więc przez kolejne 3 tygodnie ugrał tylko 50%, te 2000% to raczej efekt startu na kilku kontach, a nie ponadprzeciętnych umiejętności w rozszyfrowywaniu rynku,
na rynku opcji po początkowym sukcesie równie szybko zniknął i skończył na minusie, ponieważ próbował grać na opcjach na tych samych kontach, które przeznaczył na forex, a żeby mieć podobny wynik jak na forexie musiałby mieć osobną pulę kont przeznaczonych tylko na opcje, ale kto byłby w stanie to ogarnąć :wink:

Awatar użytkownika
grzesio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: grzesio »

Riedel pisze:wszyscy się na początku podniecali Hajerem, w kilka dni ugrał 2000 % a na koniec miał tylko 3000%, więc przez kolejne 3 tygodnie ugrał tylko 50%, te 2000% to raczej efekt startu na kilku kontach, a nie ponadprzeciętnych umiejętności w rozszyfrowywaniu rynku,
na rynku opcji po początkowym sukcesie równie szybko zniknął i skończył na minusie, ponieważ próbował grać na opcjach na tych samych kontach, które przeznaczył na forex, a żeby mieć podobny wynik jak na forexie musiałby mieć osobną pulę kont przeznaczonych tylko na opcje, ale kto byłby w stanie to ogarnąć :wink:
Po co go oczerniasz, jak nie wiesz dokładnie jak grał.

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Konkurs - największe walki XTB

Proszę wpisujcie największe wałki.

Możliwa nagroda mln - warunek zgoda sponsora link http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 399#315399

weryfikacja tezy:

"Jeśli chodzi o XTB
www.zmien-brokera-bo-jest-do-dupy.com
"
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... &start=230
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Awatar użytkownika
Fx4life
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: Fx4life »

Kur.. Fakt że zarejestrowałem się dopiero 16 maja, ale chyba było można nie ? Zrobiłem ok 400% używając ich platformy którą ściągnąłem MT4, i dzisiaj wchodze sobie na ten ich ranking oficjalny i szukam siebie może coś wygrałem w jakiejś kategorii. Niestety nie znalazłem wśród 15 najlepszych w każdej z kategorii. Klikam opcje szukaj i znalazło mnie jako miejsce numer 143xxx i stopa zwrotu 0,00 %. ?

Dobrze że zmieniłem tego brokera na lepszy model.

Awatar użytkownika
carius
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2006, 01:14

Nieprzeczytany post autor: carius »

W rankingu option się znalazłem z 903%. Szkoda że w lokalnym option na 4 pozycji wiec się na wyjazd z imprezką do Mclarena nie załapałem :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
CaRiuS

Awatar użytkownika
SzykownyJac
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 01:07

Nieprzeczytany post autor: SzykownyJac »

a ile osób brało udział w tym konkursie (ogólnie)?

ODPOWIEDZ