XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

Jeśli masz grać z kontem 800$ to proponuję neuimex. To mój broker. Ma tę samą platforme co XTB, ale ma też mikro loty (co umożliwia dokładne określenie ryzyka) i nie manipuluja ceną, a serwery są najstabilniejsze wśród wszystkich brokerów uzywających mt4. Od razu mówię, że nie jestem ich IB :lol:
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

Krzycho pisze:Minimum Account Size: 2.500 Euro

To jest błąd, jest to minimalna kwota normalnego konta. Konto mini już zaczynasz od 250$. Jedyny minus jest w tym, że jeśli masz poniżej 2500 to zwiększają ci spread, na czterech głównych parach jest to 5pips (ja gram na kablu i mam 700$ na koncie), oraz za skalpowanie (zyski po 1, 2 pips) dowalą ci spread 20pips. To wynika z tego, że grasz nie na cenach brokera, lecz na cenach interbank. Także to,że ich najbardziej interesują klienci z dużą kasą (jak masz powyżej 500tys$ to dają ci dostęp do grania bezpośrednio z bankami przy prawie zerowym spreadzie i minimalnym comission - wtedy możesz skalpować :) )Przy graniu małymi sumami trzeba czasem poczekać na wypełnienie i zdarza się przez to rekwotowanie przy szybkim rynku. Wynika to z tego, że muszą zebrać kilka zamówień do wysłania na raz. Plusem tego jest spokój, że broker nie gra przeciwko tobie, lecz z tobą. Ja ich obserwowałem od września zeszłego roku aż do maja tego zanim otworzyłem konto. Oprócz tego obserwowałem dema Alpari, Interbankfx, North Finance i jakichś tam jeszcze. Na Alpari i NF można znaleźć szpilki które na neuimexie sie nie pojawiają, a z kolei Interbankfx jest niestabilny i serwer często pada. Serwery neuimexa są wogóle najstabilniejsze ze wszystkich mt4 jakie znam i nie jest to tylko moje zdanie. Ja wybrałem Neuimex z powodu mikrolotów i mt4. Nie przeszkadza mi spread 5 na kablu bo taki tez miałem u poprzedniego brokera, a mikro loty się przydadzą nawet jak będę miał więcej kaski na koncie, bo przy tym samym poziomie ryzyka można po serii trejdów więcej zarobić niż normalnie bo można dokładniej dopasować wielkość pozycji. Więc polecam.
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

Awatar użytkownika
wodzich
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:14

Nieprzeczytany post autor: wodzich »

uosiu mozesz dac link :wink:

Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

www.neuimex.com ;) pozdrawiam
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

Awatar użytkownika
wodzich
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:14

Nieprzeczytany post autor: wodzich »

ile minimalnie trzeba tam wpłacic

Awatar użytkownika
wodzich
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:14

Nieprzeczytany post autor: wodzich »

to tak samo wyglada ale jest mniej rzeczy jakich mozna kupowac :wink:

Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

250 dolców albo euro. chyba euro.
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

snupie
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2006, 14:51

Nieprzeczytany post autor: snupie »

Wszystko jasne.
X Trade zamyka pozycje w luce pomiędzy zamknięciem i otwarciem po kursie TP mimo, ze takiego nie bylo na rynku bo jest market makerem.
Pozycje ze SL zamyka po kursie otwarcia.
Czyli upside bierze dla siebie bo "ma ryzyko" ze zarobi mniej
a extra strate bierze kilent bo nie ma ryzyka. I tak kiedys w koncu przegra wszystko wiec moze lepiej wczesniej niz pozniej.
:lol:
Czy jest jakis broker, który traktuje klienta jak partnera a nie krowe do wydojenia ???
Moze wiecie ?

Pozdrawiam

snupie
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2006, 14:51

Nieprzeczytany post autor: snupie »

interesuje mnie prawie wylacznie ropa i gaz
a tam tego nie ma
moze zna ktos jeszcze cos innego ?

Awatar użytkownika
wodzich
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:14

Nieprzeczytany post autor: wodzich »

na xtb jest ropa i gaz musisz wysłac do xtb meila zeby ci udostepnili wszystkie towary

ODPOWIEDZ