XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Lol ale moze najpierw przeczytaj umowe ktora z nimi podpisales - bo wiesz zebys nie wyszedl na ... ;P

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
snupie
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2006, 14:51

Nieprzeczytany post autor: snupie »

wiesz mam duzy dystans do samiego siebie wiec nie obawiam sie wyjsc na cokolwiek tam miales na mysli
jesli u Ciebie zmiana parametrow otwartego zlecenia jest mozliwa
to chyba moge tego samego oczekiwac od XTB
ponoc bardzo im zalezy na zadowoleniu klientow

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Ale pamietaj ze ja gram tylko na forexie - to jest duzo plynniejsze niz towary czy indexy byc moze stad mam wieksze mozliwosci od brokera.A co do tego jak XTB dba o klienta to juz wielokrotnie pisalem ale akurat w tym watku sobie daruje bo ma byc pro :)

snupie
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2006, 14:51

Nieprzeczytany post autor: snupie »

chetnie poczytam Twoje przemyslenia na temat XTB
na jakich kluczach je znajde ?

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

No generalnie w tym watku wyniknela nam dyskusja w pewnym sensie o urokach gry na XTB , nie mniej jednak nie orientuje sie wogole w indexach czy towarach wiec opinia ktora wyrazam w tym watku czy jakimkolwiek innym gdzie wypowiadam sie na temat XTB dotyczy tylko i wylacznie Fx

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... sc&start=0

Wpadnij czasem na czata jak bedzie wiecej osob (glownie poznymi wieczorami) to moze zastaniesz kogos kto gra dluzej na real na XTB - ogolnie zadko sie spotykam z opiniami pozytywnymi aczkolwiek paradoksalnie zauwazam wrecz boom na otwieranie kont wlasnie w XTB przez ludzi ktorzy pierwszy raz wchodza na real.Nie rozumiem skad sie to bierze i szczerze nawet mnie to nie interesuje.

Ogolnie moze odwiedz www.interactivebrokers.com - porzadny broker i chyba da sie tam grac na prawie wszystkim.Moze ci sie spodoba.

pzdr.

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

No majac depo 2500 PLN (jakies 600 Eur) no to zeby grac jednym minilotem E/dol wykorzystujesz dzwignie prawie 17 - no i dla mnie by to bylo minusem bo moim zdaniem to zbyt duze ryzyko - no ale to czy to rzeczywiscie jest minus jest oczywiscie rzecza subiektywna i zalezy od tego jakie kto ryzyko jest gotowy ponosic.

No i drugim minusem dla mnie byloby to ze to XTB :P ale to tez byc moze dla innych jest plusem (Bog wie z jakiego powodu - no chyba ze chodzi o tego PIT-a na koniec roku)

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Krzycho pisze:podłapałem troche ten cały vegas i w sumie jak sie nie zaryzykuje to sie nic nie zgarnie... racja?
No jak uwazasz , ja napisalem ze ryzyko zbyt duze jak dla mnie co nie znaczy ze jest ogolnie zbyt duze - to juz kazdemu wg. gustu jaka gra dzwignia.
Krzycho pisze:hyld3n: co masz do zarzucenia xtb? bo ja przystępniejszej platformy nie znalazłem do tej pory.
Juz kilka razy byla dyskusja o XTB , jedna z nich jest zlinkowana post wyzej , ogolnie nie bede pisal po raz ktorys tego samego.

Nie wiem co masz na mysli mowiac przystepna platforma czy chodzi ci o ich soft MT 4 czy o brokera XTB.Jezeli chodzi o soft to tak masz racje tez najbardziej podoba mi sie ze wszystkich jakie uzywalem MT 4 (aczkolwiek nie tylko xtb tego uzywa),jezeli natomiast chodzi ci o brokera XTB ze niby przystepniejszego nie znalazles no to albo sobie raczysz zartowac albo slabo szukales , bo jak teraz bym zaczal wymieniac lepszych , tanszych z milszym supportem , lepszym feed data to by mi zeszlo przynajmniej pol godziny.
Krzycho pisze:i o co chodzi z PITem?
No polski broker pod koniec roku wysyla ci wypelnionego PITa i masz skarbowke z glowy , rozliczenie sie z gry u zagranicznego brokera albo juz Boze uchron z gry u brokera z USA graniczy z cudem.Niestety.

pzdr.

snupie
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2006, 14:51

Nieprzeczytany post autor: snupie »

XTB ma dobry marketing
akcje typu Vip Trader nakrecaja ludzi na mega zyski
;)
gra na demo to jednak zupelnie inna historia nawet jesli walczysz o nagrode typu X - type
ciezko zarobione pieniadze inwestuje sie rozwazniej

Awatar użytkownika
wodzich
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2006, 13:14

Nieprzeczytany post autor: wodzich »

XTB the best moim zdaniem najlepsza platforma 8) 8) 8) 8) 8)

hyld3n
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 12:06

Nieprzeczytany post autor: hyld3n »

Tak jezeli chodzi o marketing to chyle czola rzeczywiscie niezle sie po tym Vip Traderze do nich rzucilo klientow.
wodzich pisze:XTB the best moim zdaniem najlepsza platforma 8) 8) 8) 8) 8)
Hmmm .. rozumiem ze argumentow zadnych nie bedzie ?, po prostu tam grasz (i prawdopodobnie nie probowales za bardzo innych brokerow) a jeszcze nie zbankrutowali wiec sa najlepsi :) OK 8)8)8)

ODPOWIEDZ