XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: zygan »

W przypadku każdego ten czas może być całkiem inny. Ważne, żeby się cały czas uczyć, czytać, analizować.
Widzę nawet z tygodnia na tydzień ile wiem więcej, a z moich niektórych wcześniejszych przekonać teraz mam niezłą polewę. Moje doświadczenia są póki co mizerne, ale widzę, że chyba ta branża to nieustająca nauka i rozwój. Ciekawe co napiszę o tym gdzieś za miesiąc.

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
maskarto
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2018, 17:03

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: maskarto »

Przyjmuję info z pokorą ;-) Demo XTB już odpaliłem, zaczynam działaś.
Nie nastawiam się na to, że dopiero po 2 latach zacznę obracać normalną kasą.
Jeśli przez tyle czasu by mi się nie zaczęło wydawać, że jestem gotowy, to bym sobie już odpuścił ;-)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jak jeszcze studiujecie, to możecie spróbować swoich sił w handlu na akcjach ;).

Za tydzień rusza Gra Giełdowa adresowana do studentów:
https://forexclub.pl/gra-gieldowa-xtb-inwestuj-w-akcje/

Z racji, że w grę wchodzi tylko trading akcyjny, to swoje zakupy będzie trzeba dobrze przemyśleć, i nie ma co liczyć na 3-cyfrowe stopy zwrotu.

A nagrody całkiem, całkiem... Kiedyś dawali tylko laptopa... :P
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: zygan »

maskarto - lepiej sobie odpuścić, nich pochopnie wpłacać pieniądze.
Jeśli po takim okresie nauki w dalszym ciągu nie widzisz, żebyś był w stanie zarabiać, to lepiej to olać.
Jakoś w ostatnich dniach gadałem z gościem, który w sumie bez przygotowania wpłacił kasę do depozyt brokera.
Twierdzi, że wszedł na ujemne saldo. Nie wiem ile w tym prawdy ;-)

maskarto
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2018, 17:03

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: maskarto »

I pewnie tak zrobię, jeśli nie będzie mi szło. Jakąś teorię mam, wiadomo, że to podstawy. Rozmawiałem z jakimś gościem do supportu XTB. Opisał mi, czego mam się spodziewać na jakimś etapie. Nie były to aż tak odległe terminy, ale w sumie to chyba ciężko oczekiwać, żeby mówił inaczej. Z drugiej strony - to co sugerował i na co zwracał uwagę, wyglądało dosyć racjonalnie.

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: zygan »

Pewnie opiekunowie są różni. Przecież nie zaczniesz inwestować dlatego, że ktoś ci powie - wpłacaj kasę, co nie?
Gościu od brokera może ci podpowiadać, że jego zdaniem jesteś gotowy, ale przecież to ty będziesz widzieć najlepiej, jakie masz wyniki na demie. U mnie to początek drogi, ale jak na razie szału z tymi wirtualnymi wynikami nie ma.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ostatnio uruchomilem sobie konto w xtb zeby handlowac akcjami bez prowizji. no i faktycznie nic nie place ale widze pewne niedogodnosci. np jak handluje na gpw to wkurza mnie przeszukiwanie calej listy spolek zeby znalezc te z wig20 bo inne mnie nie interesuja. mogliby pomyslec o jakims lepszy sortowaniu instrumentow skoro juz ich tyle jest.
wiem wiem... za darmo, duzo instrumentow, a i tak narzeka ....... :lol:

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Forex-trader pisze:ostatnio uruchomilem sobie konto w xtb zeby handlowac akcjami bez prowizji. no i faktycznie nic nie place ale widze pewne niedogodnosci. np jak handluje na gpw to wkurza mnie przeszukiwanie calej listy spolek zeby znalezc te z wig20 bo inne mnie nie interesuja. mogliby pomyslec o jakims lepszy sortowaniu instrumentow skoro juz ich tyle jest.
wiem wiem... za darmo, duzo instrumentow, a i tak narzeka ....... :lol:
Można dodać do favourites, zawsze to jakieś rowiązanie (tymczasowe) i potem przenosisz z tego panelu na prawo na wykres i puszczasz drag and drop.

Obrazek

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

tak to juz sobie wczesniej zrobilem ale liste ulubionych mozna miec tylko 1, a jak chce jeszcze przegladac akcje z USA? to znowu gruba lista i dodawanie do ulubionych. wszystko zaczyna sie mieszac. na dokladke nie moge sobie zmienic kolejnosci tych instrumentow tylko dodaja sie na liscie wg kolejnosci klikniecia gwiazdki.

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: zygan »

Zgłoś do opiekuna. Koleś, który działa w XTB od dawna twierdzi, że wysyłał jakieś uwagi co do działania panelu i coś tam z czasem było zmienione. Ciężko powiedzieć, czy te zgłoszenia miały jakikolwiek wpływ, ale warto spróbować.

ODPOWIEDZ