XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

Prawda jest taka, że jedyną szokującą informacją w tym artykule jest to, że KNF wreszcie umie wykrywać takie rzeczy.

Oczywiście to ich nie tłumaczy ale........... Jestem ciekaw czy/kiedy wezmą pod lupę pozostałych broków z PL, bo kto dłużej handluje, wie, że tam wcale nie jest inaczej ;).

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

http://biznes.interia.pl/gieldy/news/gi ... 44730,1844

..."Jak podaje dzisiejszy PB, KNF zarzuca on brokerowi stosowanie mechanizmów, które utrudniały klientom osiąganie zysków. Zlecenia na niekorzyść XTB miałyby być według nadzoru odrzucane przez algorytmy brokera. Za to zlecenia niekorzystne dla klienta były realizowane bez problemów - wynika z analiz nadzoru.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/gieldy/news/gi ... ign=chrome...

Jakie algorytmy ??? - co jest grane???
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

I gdzie tu szeroko reklamowany model STP. W ciemnej D...e. Robią co chcą. Sam osobiście doświadczyłem takiej manipulacji. System nie zamekał zleceń gdy zarabiałem. Powinni rozgonić to towarzystwo z wysokimi wyrokami dla przykładu. Do tego bezczelnie w oświadczeniu piszą: "nie ma żadnego przepisu unijnego i polskiego, który zabraniałby". MAKABRA

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

nie ma nic o stp na ich stronie. wlasnie sprawdzilem.

w PL sa tylko dwaj brokerzy ecn. 1) alior, gdzie ciagle sa awarie, 2) mforex, gdzie ludzie na forum skarza sie na problemy z plynnoscia. reszta to mm... ok, tms i noble maja jakis rachunek stp w ofercie ale mm tez. i teraz uwierzmy im na slowo, ze wszystko nie idzie do jednego worka :twisted: :twisted: :twisted:

ja jestem tylko ciekawy czy ich tez knf tak skrupulatnie sprawdzi... wtedy czeka nas druga czesc artykulu na pb

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Tu macie moją "jazdę" z XTB. Ostatnia reklamacja to już w ogóle szok. Gdyby nie dane z dziennika MT4 to by ze mnie oszusta zrobili

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... grubo.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Już po kapitulacji HFT pojawiło się pytanie czy ten biznes w ogóle da się prowadzić uczciwie, czy może to jednak chciwość.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

A oni kroili tak tylko polskich klientów? czy tych z zagranicznych oddziałów też?
I pomyśleć, że chciałem tam otworzyć rachunek :?
Może powinni w od grudnia zrobić nowy konkurs : :569: Najbardziej Wyhuśtani Klienci 2017 :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

Mam kilka pozycji u nich. Generalnie na stracie. Gdyby zrealizować stratę, to czy te wałki które kręcą mogłyby być podstawą do wysunięcia roszczeń, jakiegoś zadośćuczynienia?

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

KazimierzWielki pisze:Mam kilka pozycji u nich. Generalnie na stracie. Gdyby zrealizować stratę, to czy te wałki które kręcą mogłyby być podstawą do wysunięcia roszczeń, jakiegoś zadośćuczynienia?
ty masz 18 lat?

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

:)

ODPOWIEDZ