XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

trzeba być debilem, żeby po włączeniu do oferty kryptowalut zakładać, że ich wynik będzie słaby... można było wchodzić poniżej 5 złotych a mogą do końca roku spokojnie dobić do 8.30 PLN

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Ok jestem po kolejnej reklamacji z tymi ... wraca "stary. dobry XTB". Oczywiście miałem również trailing stop 3,5 pkt hi hihi.


https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... grubo.html

Poczekam co na moja dzisiejsza odpowiedź ale wykorzystam każda drogę, aby pokazac co właśnie robią. Uwaga na nich

-- 07 lis 2017, 20:57 --
fxlamer pisze:Witam,
mialem niewatpliwa przyjemnosc wycofac dzisiaj srodki z xtrade :mrgreen:
W sumie konto otwarte na probe przez miesiac czasu (kilka tys usd), przeprowadzilem na nim 6 transakcji z czego 4 zostaly zamkniete w dziwny dla mnie sposob. 2 transakcje na gbp/usd, jedna +23 pips, zlecenie "zamknij pozycje" i kilkadziesiat sekund oczekiwania, pozycja zamknieta +3 pips (20 pip w plecy), druga pozycja +21 pips na gbp/usd, skaldam zlecenie "zamknij pozycje", tym razem "tylko" 17 sekund czekania i wreszcie close, z pozycji zostal +1 pip. Dzisiaj otwarta pozycja short na eur/usd (kilka minut po godz 8 ), mam +12 pip, zamykam........ 35 sekund i ............ rekwotowanie!!!! Na rynku gdzie praktycznie brak danych, sennie w sumie, z trudem zamknalem na +1 pips. K....a dosyc!
Zaznaczam ze wszystkie te przypadki mialy miejsce w czasie gdy brak zadnych danych, zadnych gwaltownych ruchow, w sumie spokojnie. Grajac rownolegle na Oandzie zamkniecie pozycji odbywalo sie praktycznie niezauwazalnie, doslownie w momencie klikniecia myszka pozycja zostawala zamknieta.

ZEGNAM PANOWIE Z XTB! MAM NADZIEJE ZE PO MOIM POSCIE ILOSC WASZYCH KLIENTOW KTORYCH ROBICIE BEZCZELNIE W ....... (tu kazdy moze sobie dopisac), EWIDENTNIE SIE ZMNIEJSZY!

PS. Gwoli wyjasnienia, na fx pogrywam od 6 lat, przetestowalem kilkunastu brokerow (wierny jestem dwom), w tych testach xtb bije wszystkich na glowe... ale to byc moze moje subiektywne odczucie, jak komus tam dobrze to podziwiam i gratuluje. EOT.

Hi hi hi widzę, że nie wiele się zmienilo
Obrazek

Awatar użytkownika
Xet
Gaduła
Gaduła
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2015, 11:22

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Xet »

depozyt jest w PLN czy USD, zakładam demo XTB i wybrane jest USD bez możliwości zmiany

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Dziękuję AdamKruchy za wyczerpujące informacje.
Zamykanie przy takim szarpaniu po danych na 1,8 na + , może się skończyć na minusie ale -35 pips to już są jaja.
Broker MM i nie było takiej ceny :lol: :lol: :lol: Gdyby się im otwarło w poniedziałek z luką I dostałbyś NMP, to ok rozumiem, Oj widać wraca stare (nie) dobre XTB
Ale z drugiej strony XTB jest jednak najlepszym polskim brokiem. Jest taki broker polski, który reklamuje 0,5 spreadu na DAX, Nie otworzyłbym tam rachunku nawet gdyby mieli -5 spreadu na DAX :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

jak ktoś pisze xtrade i xtb wymiennie to nie jestem pewien czy nie myli xtb z tym brokerem z cypru od krystyny ronaldo... :roll:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Xet pisze:depozyt jest w PLN czy USD, zakładam demo XTB i wybrane jest USD bez możliwości zmiany
Możesz otworzyć konto w PLN, USD i EUR - do wyboru.
Zakładając konto demo przez stronę brokera też masz takie waluty do wyboru z tego co pamiętam, ale nawet jeśli nie to na pewno jest PLN ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

https://www.pb.pl/prokuratura-przeswietla-xtb-897999

wyglada na podobną sytuacje co byla z FXCM. mam racje?

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Zobaczymy co z tego wyniknie:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ry/qhg6vn8
śledczy zarzucają nieprawidłowości polegające m.in. na stosowaniu niesymetrycznej dewiacji, czyli "niesymetrycznego parametru w modelu egzekucji zleceń, powodującego, iż realizacja zleceń niekorzystnych dla firmy, a korzystnych dla klienta, nie następowała To najpoważniejsze z podnoszonych naruszęń, podkreśla "PB" KNF podczas kontroli w 2016 roku stwierdziła blisko 50 różnego rodzaju naruszeń w XTB
Broker podkreśla też, że "nie ma żadnego przepisu unijnego i polskiego, który zabraniałby" to robić.
Łojezu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Potwierdzam dziwne rzeczy działy się z egzekucją zleceń ostatnimi czasy.

PS a był taki moment, że rozważałem zakup ich akcji :roll:
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Niezła promocja na akcjach :wink:
-33.6% w ciągu pierwszych dwóch godzin sesji - https://stooq.pl/q/?s=xtb

ODPOWIEDZ