XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Leszczu nie daj się zarżnąć i zmykaj od tego rżnięcia.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Leszcz pisze: XTB rżnie nas na swapach?
Nas nie rżnie bo nie gramy w XTB :P
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Leszcz
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2009, 10:51

Nieprzeczytany post autor: Leszcz »

Zapytałbym: "a gdzie gracie?" ale to chyba bez sensu. Wiec spytam prościej.

Ilekroć XTB zdenerwuje mnie swapami to wchodzę na stronę Bossa FX i widzę, że tam wyglądają one uczciwie. Bossa FX to lepszy broker od XTB? A jeśli tak to trochę lepszy, dużo lepszy czy o niebo lepszy? Gdzie tu jest kruczek, że te swapy na interesujących mnie parach wyglądają u nich tak dobrze? Rżną na czymś innym?

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Leszcz pisze:Gdzie tu jest kruczek, że te swapy na interesujących mnie parach wyglądają u nich tak dobrze?
Nasze swapy to stosunkowo prosta kalkulacja oparta o aktualne stawki międzybankowego rynku pieniężnego. Oferując taki swap nie dopłacamy Klientom ze swojej kieszeni, ale uczciwie odzwierciedlamy po prostu warunki obowiązujące na tym rynku (nawet z pewnym przybliżeniem, bo w swapie uwzględniamy bardzo niewielki element marżowy). Gorsze warunki spotykane u konkurencji są najzwyczajniej w świecie konsekwencją dużo większych marż branych na punktach swapowych.
Więcej na temat kalkulacji punktów swapowych pisałem tu:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 004#335004

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

s_zadora pisze: Oferując taki swap nie dopłacamy Klientom ze swojej kieszeni, ale uczciwie odzwierciedlamy po prostu warunki obowiązujące na tym rynku
Doceniamy BOSSĘ....,staracie się być uczciwi.
Mam nadziję że w końcu jak MT-5 upora się z ECN to wprowadzicie w pierwszej kolejności....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

k0rnik2
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:59

Nieprzeczytany post autor: k0rnik2 »

Chcialbym wszystkich ostrzec przed XTB. To zdecydowanie najgorsza z platform. Mialem mozliwosc korzystania z kilku brokerow, ale najdlozej bylem w XTB i to byla moja pierwsza platforma i najwiekszy bland w zyciu.

Pracownicy XTB maja chyba placone zeby wypisywac zalety tego brokera gdzie sie da :569: bo nie wieze w te pozytywne glosy osob, nawet jesli nie maja porowniania do innych platform.

Powiem krotko, nie jestem najlepszym inwestorem, ale w kazdym kwartale od 2ch lat jestem na plus. Od 2ch lat, poniewaz 2 lata temu podjolem meska decyzje o zostawieniu XTB. Niestety straconego majatku (moze moja suma dla milionerow moze wydawac sie smieszna, ale ja wolal bym kupic sobie za to samochod i pojechac z rodzina na porzadne wakacje) nikt mi nie odda.

Blendy platformy opoznienia i roznica w rentownosci strategii w porownaniu do innych platform, to nie moze byc fatum, to XTB!

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Chcialbym wszystkich ostrzec przed XTB. To zdecydowanie najgorsza z platform. Mialem mozliwosc korzystania z kilku brokerow, ale najdlozej bylem w XTB i to byla moja pierwsza platforma i najwiekszy bland w zyciu.
Bazują psychologicznie...na naszych słabościach...,normalność idzie dużymi krokami...,więc spoko...

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

k0rnik2 pisze:Chcialbym wszystkich ostrzec przed XTB. To zdecydowanie najgorsza z platform. Mialem mozliwosc korzystania z kilku brokerow, ale najdlozej bylem w XTB i to byla moja pierwsza platforma i najwiekszy bland w zyciu.

[/b]
:D :D :D Jakbys poczytal ten temat dokladnie to prawie na kazdej stronie ktos ostrzega.Natura Polaka jest taka ze jak sam nie sprawdzi to na nic ostrzezenia.
Jesten na XTB juz jakis czas.Przyzwyczailem sie do nich.Mam swoja teorie jak u nich grac i juz mi nic u nich nie przeszkada.Jak wiem ze w XTB skalpowac nie da rady a mam taka ochote to jestem tez u innego brokera gdzie jest troche lepiej.
Ogolnie to nie ma idealnego brokera.Kazdy ciagnie w swoja strone a testowalem sporo.

olinek
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 23 lip 2011, 17:20

Nieprzeczytany post autor: olinek »

xtb wcale nie jest najgorszy, admiral bije go na łeb.

roczyna
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2011, 09:19

Nieprzeczytany post autor: roczyna »

Zgłupiałem czytając czy mozna skalpować na XTB.
Część pisze że nie, że zamykają rachunki. Część pisze że nie ma problemu, robią to od lat. A samo XTB mówi że strategia to sprawa klienta i każdy może grać jak mu się podoba.
Wchodzę do XTB i jakoś bym się mega wk...jakby mi zamkneli rachunek za klikanie, skoro daje im zarobić na spreadzie.

ODPOWIEDZ