XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
zaburzenia.snu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 16 sie 2010, 20:42

Nieprzeczytany post autor: zaburzenia.snu »

niestety nie ma nagrody glownej w tym konkursie :wink:
a co do XTB to mowie im "go fu*** yourself" zabralem pieniadze i rozwiazuje umowe i kazdemu to radze kto liczy na miare normalne warunki
koniec tematu

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
ReceKtoreLecza
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2011, 15:34

Nieprzeczytany post autor: ReceKtoreLecza »

zaburzenia.snu pisze:Taki maly projekt ze znajomymi robimy,analizujemy rozne ciekawe przypadki u roznych brokerow a XTB robi ich az zbyt duzo,kolejna rzecz ktora sam bardzo zaciekawilem sie i polecam wam tez przyjrzec sie np. notowania zlota godz. 23 lub pare min. po nagle kurs bez zmiany polozenia dostaje +/- 100 pips i staje w miejscu po 24 naprawia sie juz normalnie z te +/- 100 pips jak to obserwuje od 2 tyg. do buhahaha poprostu sa najlepsi w tym co robia

p.s. mamy test kto zgadnie ktory wykres nalezy to xtb? poniewaz uwielbiam ich wykresy porownywac z innymi,czysta magia niekiedy
Byś przynajmniej w jednej skali pokazał... a tu widać, że chodzi tylko po to żeby pojechać po xtb. poza tym u każdego brokera (przy założeniu że pokazałabyś w tej samej skali wykresy) mogą trochę się różnić...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
ReceKtoreLecza pisze:a tu widać, że chodzi tylko po to żeby pojechać po xtb.
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... ht=#304007

Twoje wypowiedzi też są bardzo błyskotliwe i niesamowicie dużo wnoszą do tematów.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ReceKtoreLecza
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2011, 15:34

Nieprzeczytany post autor: ReceKtoreLecza »

Wnoszą. Może w końcu ludzie zrozumieją, że czasem nie broker jest winny tej czy innej sytuacji ale sam inwestor, że nie wie jak działają systemy transakcyjne.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ReceKtoreLecza pisze:Może w końcu ludzie zrozumieją, że czasem nie broker jest winny
:D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
zaburzenia.snu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 16 sie 2010, 20:42

Nieprzeczytany post autor: zaburzenia.snu »

ReceKtoreLecza pisze:Wnoszą. Może w końcu ludzie zrozumieją, że czasem nie broker jest winny tej czy innej sytuacji ale sam inwestor, że nie wie jak działają systemy transakcyjne.
Dobre dobre,jak wiadomo czlowiek nie jest nieomylny sam sie czasami lapie na glupich bledach bo nadal sie ucze inwestowania,co do pojazdu jak chcesz tak to zwal to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac,co przewazylo o tej opini posiadalem 3 konta realne 1 zagraniczny MM, 1 zagraniczny ECN (tu mi sie chyba najlepiej gra) i polski MM (czytaj XTB) na dwoch pierwszych wychodze na swoje a u XTB .... jak tylko zarobilem to zaraz bylo koszenie

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

a strefy czasowe sie zgadzaja ?
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Monsieur-x
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 17 kwie 2011, 13:07

Nieprzeczytany post autor: Monsieur-x »

zaburzenia.snu pisze:Dobre dobre,jak wiadomo czlowiek nie jest nieomylny sam sie czasami lapie na glupich bledach bo nadal sie ucze inwestowania,co do pojazdu jak chcesz tak to zwal to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac,co przewazylo o tej opini posiadalem 3 konta realne 1 zagraniczny MM, 1 zagraniczny ECN (tu mi sie chyba najlepiej gra) i polski MM (czytaj XTB) na dwoch pierwszych wychodze na swoje a u XTB .... jak tylko zarobilem to zaraz bylo koszenie

Ile lat masz rachunek realny na XTB i ile zarobiłeś, że Cię zaczeli kosić? 100 tys zł? 200tys. zł czy milion? Bo to jest ważne. Ciekawi mnie to bo mam tam rachunek realny od lat i nie mam z nimi problemów.

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Monsieur-x pisze:
zaburzenia.snu pisze:Dobre dobre,jak wiadomo czlowiek nie jest nieomylny sam sie czasami lapie na glupich bledach bo nadal sie ucze inwestowania,co do pojazdu jak chcesz tak to zwal to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac,co przewazylo o tej opini posiadalem 3 konta realne 1 zagraniczny MM, 1 zagraniczny ECN (tu mi sie chyba najlepiej gra) i polski MM (czytaj XTB) na dwoch pierwszych wychodze na swoje a u XTB .... jak tylko zarobilem to zaraz bylo koszenie

Ile lat masz rachunek realny na XTB i ile zarobiłeś, że Cię zaczeli kosić? 100 tys zł? 200tys. zł czy milion? Bo to jest ważne. Ciekawi mnie to bo mam tam rachunek realny od lat i nie mam z nimi problemów.
Chyba pokpiwania sobie robisz z userów
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=15552
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Monsieur-x
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 17 kwie 2011, 13:07

Nieprzeczytany post autor: Monsieur-x »

@ NiceFox

Nie pokpiwam sobie tylko pytam. Ciekawi mnie od jakiej kwoty i po jakim czasie broker MM bierze sobie wygrywającego na widelec aby mu utrudnić życie i czy wogóle jest to prawda.

Dla mnie nie ma znaczenia kto stoi po drugiej stronie. Mogą nawet wszyscy analitycy i traderzy od tego MM. Jeżeli przyjmą ode mnie zlecenie z TP i SL to jeśli ja mam rację i idę z rynkiem muszą mi na TP wypłacić kasę i nie ma na to bata. Gram w dłuższych horyzontach czasowych i czasem miałem problem z wbiciem u MM zlecenia co nie jest komfortowe, ale da się przeżyć. Widocznie poszukiwano zlecenia przeciwstawnego.

Dodano po 13 minutach:

Wielu zaczynających na Forex mozna porównać do klienta przychodzącego do salonu Jaguara i kupujacego nowy samochód.

- Panie, nie przez okno, przez drzwi sie wchodzi! - krzyczy sprzedawca.
Po chwili gdy klient nie może ruszyć w dymie i hałasie:
- Na miłość boską puść pan hamulec jak naciskasz na gaz. Ręczny też!
Po jakimś czasie klient przychodzi potłuczony z pretensjami;
- Coś mi pan za grata sprzedał. Pięknie sie rozpędzał, ale jak wrzuciłem ostatni bieg " Rakietę" to mnie przez przednią szybę wywaliło.
- A pasy były zapięte? - zrezygnowany pyta sprzedawca.
- Jakie panie pasy? Macie po prostu szajs i więcej do was nie przyjdę. Poszukam sobie lepszego samochodu.

ODPOWIEDZ