XTB Forex Race 2010 - konkurs o Merca

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Astakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:11

Nieprzeczytany post autor: Astakos »

Czy ekipa z Wallstreet wybiera się też na Profesjonalnego Inwestora?
Wprawdzie xtb mercedesów tam nie będzie rozdawać, ale miło by było znowu przy piwie pogadać ;-)

Jakby co to założyłem oddzielny temat => http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 240#223240

nash
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 14 lut 2010, 01:11

Nieprzeczytany post autor: nash »

Astakos pisze:Czy ekipa z Wallstreet wybiera się też na Profesjonalnego Inwestora?
Wprawdzie xtb mercedesów tam nie będzie rozdawać, ale miło by było znowu przy piwie pogadać
yy, ee, ja nie jade xD, i jak widze po braku odpowiedzi wnioskuje ze chyba inni tez nie :( .
W kazdym badz razie juz troche czasu minelo od zakonczenia konkursu xtb i jakos temat umarl smiercia naturalna mimo ze na forum mamy sporo finalistow tej edycji :D . Kiwi, Deusnovus tez dostaliscie propozycje wyjazdu do woking na 19.10.2010 :wink: ? Data potwierdzona i lecim tam calym naszym trio :D :?: .
No i co tam u ciebie Green, jak tam czerwona sztrzala sie spisuje :D ? Zadnych problemow z przekazaniem nagrody i dopelnieniem formalnosci nie bylo? Ubezpieczyc samochodzik z wlasnej kieszeni musiales czy pierwszy rok wraz z rocznym zapasem benzyny zafundowalo xtb :D ? No i jak tam Twoj wyjazd na Grand Prix z biletem vip :)?

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

nash pisze:No i co tam u ciebie Green, jak tam czerwona sztrzala sie spisuje Very Happy ? Zadnych problemow z przekazaniem nagrody i dopelnieniem formalnosci nie bylo? Ubezpieczyc samochodzik z wlasnej kieszeni musiales czy pierwszy rok wraz z rocznym zapasem benzyny zafundowalo xtb Very Happy ? No i jak tam Twoj wyjazd na Grand Prix z biletem vip Smile?
Czerwona strzała jest ok, do dupy jednak jest pogoda - źle się jeździ z otwartym dachem gdy z nieba kapie :) Z przekazaniem problemów nie było, były problemy z rejestracją - ale wina to debilnego systemu i urzędasów. Oczywiście ubezpieczenie z własnej kieszeni, zapas benzyny z XTB wystarczył ....na dotarcie do najbliższej stacji :)
A co do wyjazdu - lecimy (bo ponoć osób jest kilka) w tym tygodniu - kierunek Monza.

Jeśli chodzi o konferencję, ciężko mi jeszcze powiedzieć co będę robił końcem listopada ...
Green
Obrazek
Obrazek

nash
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 14 lut 2010, 01:11

Nieprzeczytany post autor: nash »

hmm, a tak wlasciwie to na ile dni lecicie? Bo zwyciezcy wycieczki do Woking wylatuja 19.10.2010 o godzinie 12 z warszawy, a dnia 20.10.2010 o godz 12 wylatuja z londynu z powrotem do polski :lol: . Czyli 24 godzinna wycieczka ;p

Awatar użytkownika
answer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:33

Nieprzeczytany post autor: answer »

green7 pisze: Czerwona strzała jest ok, do dupy jednak jest pogoda - źle się jeździ z otwartym dachem gdy z nieba kapie :) Z przekazaniem problemów nie było, były problemy z rejestracją - ale wina to debilnego systemu i urzędasów. Oczywiście ubezpieczenie z własnej kieszeni, zapas benzyny z XTB wystarczył ....na dotarcie do najbliższej stacji :)
A co do wyjazdu - lecimy (bo ponoć osób jest kilka) w tym tygodniu - kierunek Monza.

Jeśli chodzi o konferencję, ciężko mi jeszcze powiedzieć co będę robił końcem listopada ...
Green jeszcze go nie sprzedałeś? :lol:
rynek jest jak dziwka, ale to Ty dajesz d...

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

nash pisze:hmm, a tak wlasciwie to na ile dni lecicie
3
answer pisze:Green jeszcze go nie sprzedałeś?
Najwyraźniej :)
Green
Obrazek
Obrazek

Astakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:11

Nieprzeczytany post autor: Astakos »

W takim razie pewnie zobaczymy się na ponownie na Wallstreet jak ktoś z Was (mam nadzieję!) będzie odbierał Merca od XTB.
Ciekawe tylko z kim za rok będę przeprowadzać wywiad do Equity? ;-)

(przy okazji - wydaliśmy wrześniowy numer, wyjątkowo obfity w artykuły o tradingu http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 817#225817)

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Hej
green7 pisze:A co do wyjazdu - lecimy (bo ponoć osób jest kilka) w tym tygodniu - kierunek Monza.
Napisz green jak było na Monzie. Bo w TV to wyglądało całkiem przeyjemnie - ładne słonko świeciło i ciepło było. I czy to Ty machałeś polską flagą pod podestem dla zwycięzców?
nash pisze:mm, a tak wlasciwie to na ile dni lecicie? Bo zwyciezcy wycieczki do Woking wylatuja 19.10.2010 o godzinie 12 z warszawy, a dnia 20.10.2010 o godz 12 wylatuja z londynu z powrotem do polski Laughing . Czyli 24 godzinna wycieczka ;p
nash pisze:Kiwi, Deusnovus tez dostaliscie propozycje wyjazdu do woking na 19.10.2010 Wink ? Data potwierdzona i lecim tam calym naszym trio Very Happy Question .
nash deusnovus ja mam ten sam termin zaproponowany, wiec jak chcesz / chcecie wcześniej przyjechać do wawki to daj/ dajcie mi znać na priv. - dysponuję noclegiem za free :)

A tak poza tym to od czasu końca konkursu ( maj ) jakoś forex u mnie został odstawiony na boczny tor i w ogóle nie dealuje... mam inne zajęcia ... i jakoś nie miałem natchnienia ale może czas zacząć znów :)

green - jestem w trakcie kombinowania rzeczy o której kiedyś rozmawialiśmy w Lolku - pamiętasz? Jak wyjdzie :) to odezwę się do Ciebie
pozdro. 4 All

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Kiwi pisze:Napisz green jak było na Monzie. Bo w TV to wyglądało całkiem przeyjemnie - ładne słonko świeciło i ciepło było. I czy to Ty machałeś polską flagą pod podestem dla zwycięzców?
:) Tak, pogoda była super. Tam jeszcze lato nie za gorące, w sam raz. U nas jesień, normalnie wpadam w depresję :)

Polską flagą nie machałem, byłem na tym poziomie co podest zwycięzców, dokładnie nad garażem mercedesa/mclaren'a. Pod podestem to była naprawdę masakra, niezły tłum się tam zrobił ... zresztą z mojego miejsca nie dałoby się tam przejść.
Vipowska wejściówka bardzo ok, podobała mi się o wiele bardziej niż "zwykłe" miejsce na jakim byłem na kwalifikacjach. Ogólnie wyjazd bardzo fajny, udało nam się nawet po godzinie bojów i przepychań dostać bilety na mecz Interu co też było fajnym przeżyciem.
Kiwi pisze:jakoś nie miałem natchnienia ale może czas zacząć znów
Wracaj wracaj :)
Green
Obrazek
Obrazek

Astakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:11

Nieprzeczytany post autor: Astakos »

"Pan numer dwa" z Wami tez był że tak spytam z ciekawości? ;)

ODPOWIEDZ