XTB Forex Race 2010 - konkurs o Merca

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Astakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:11

Nieprzeczytany post autor: Astakos »

green7 pisze:Jeśli będzie powtórka tej imprezy za rok to koniecznie muszę się wybrać - i nie chodzi mi tu o kolejne kluczyki Smile
Nawet szybciej będzie powtórka - na jesień jest bardzo podobna impreza, wręcz bliźniacza (też SII ją robi) we Władysławowie nad morzem, nazywa się Profesjonalny Inwestor.
Najmniej czasu w pokoju to chyba spędził Michał - chyba że ktoś jeszcze oglądał wschód słońca na tarasie? :D

Co do zdjęć to wrzuciłem kilka na facebooka - tutaj jest link, trzeba go skopiowac do przeglądarki http://www.facebook.com/pages/Equity-Ma ... 167&ref=pb

Tak jak tylko w Equity Magazine jest tak obszerny wywiad z Greenem tak tylko na naszym facebooku są zdjęcia wszystkich pięciu finalistów 8)
W przeciwieństwie do Greena nie podawałem ich imion ani nie tagowałem więc jak będą chcieli to się sami ujawnią.

green7 fotki Ci podeśle na maila za jakąś godzinkę, dwie - najpierw muszę 8km zaliczyć nim mi słońce zgaśnie ;-)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

PanPiotr pisze:Ale merc ładny :)

Green jak się prowadzi ?
Nadal nie mam pojęcia ! wjazd do garażu trudno traktować jako jazdę.
Dowiem się jak zarejestruję a dziś po "konsylium" wydziale komunikacji, 4 panie podrapały się po głowie i okazało się, że do rejestracji brak jeszcze 2 świstków.
Ale za to w nocy bajerancko się podświetla :)
Astakos pisze:Nawet szybciej będzie powtórka - na jesień jest bardzo podobna impreza, wręcz bliźniacza (też SII ją robi) we Władysławowie nad morzem, nazywa się Profesjonalny Inwestor.
A robią też jakiś konkurs ? :)
Astakos pisze:Najmniej czasu w pokoju to chyba spędził Michał - chyba że ktoś jeszcze oglądał wschód słońca na tarasie?
No z tego co wiem to przecież sam tam nie był :) Ale pod względem świtów to Michał był nie do zdarcia, w niedzielę była powtórka - tyle, że świt był kiepski do oglądania bo zachmurzony ....
Green
Obrazek
Obrazek

qba1s
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2010, 11:21

Nieprzeczytany post autor: qba1s »

byla dobra faza szkoda tylko ze zamiast sie wyluzowac to wiekszosc rozmawiala tylko o rynku jakby innego swiata pozatym nie widzieli

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Witam.
To napiszę coś od siebie o imprezie w Zakopcu.
Z konkursu miało się pojawic 30 laureatów ( dzienni , tygodniowi i pierwsza piątka) . Przyjechało 6 osób... , ci którzy nie byli a mieli zafundowany przez XTB pobyt niech żałują. Warto było naprawdę. Najmniej czasu spędziłem na wykładach :oops: a najwięcej na dyskusjach z greenem , nashem, astakosem i deusnovusem. Ten " dziadek " ( niedo-rajda) o którym tak piszecie to naprawdę bardzo sensowny człowiek , sam bym chciał mieć tak sprawną głowę jak On kiedy będę w jego wieku ( o ile dożyję hihi)

Najlepsze były imprezy wieczorne przechodzące w nocne a potem poranne. piekiełko - czyli nocny klub w Mercury Kasprowy - był gorący jak nazwa wskazuje, ale zawsze można było znależć ochłodzenie na tarasie hotelowym lub na basenie..
Dyskusjom nie było końca tematy głównie forexowe .....ale nie tylko .....
Najlepiej dyskutowało mi się ze zwycięzcą - greenem ale to chyba z tego powodu, że jesteśmy prawie w tym samym wieku i mamy bardzo zbliżone poglądy na forex.
Poza tym świetne jedzenie i bez ograniczeń, duuużo piwka i to za darmochę ... też bez ograniczeń.... w końcu to 5 gwiazdek

Mam zdjęć z imprezy ... kilkaset. zrobię małą segregację i wrzucę na forum linka , no i jeśli chcecie to napisze coś jeszcze o imprezie.
qba1s pisze:byla dobra faza szkoda tylko ze zamiast sie wyluzowac
no nie przesadzaj... byli tacy co sie zdecydowanie za mocno " wyluzowali "

nash
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 14 lut 2010, 01:11

Nieprzeczytany post autor: nash »

Rowniez bardzo sobie cenie uczestnictwo w konferencji jak i caly pobyt w zakopanem :) . Tym samym chcialbym podziekowac wszystkim uczestnikom za mile spedzony czas na rozrywce jak i debatach na temat forexu. Jako ze niektore ze zdjec raczej nie nadaja sie do publikacji, moge jedynie zaproponowac rozeslanie ich uczestnikom konferencji za posrednictwem poczty email :lol: . Wszystkich chetnych prosilbym o przeslanie swojego adresu email na pw, czy ujawnienie go w kolejnych postach tego tematu :wink: .

Z checia otrzymalbym rowniez zdjecia od innych konferencyjnych fotografow :D . Moj swiezo co zalozony email na o2 z mozliwoscia otrzymywania zalacznikow 100mb to nashelos@o2.pl
Kiwi pisze:Mam zdjęć z imprezy ... kilkaset. zrobię małą segregację i wrzucę na forum linka , no i jeśli chcecie to napisze coś jeszcze o imprezie.
Tylko poposilbym o ocenzurowana wersje galeri zdjec :lol: . Reszte mozesz mi przeslac na maila :D

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

nash pisze:Tylko poposilbym o ocenzurowana wersje galeri zdjec Laughing . Reszte mozesz mi przeslac na maila Very Happy
To się rozumie samo przez się :)

Prześle Ci oczywiście wszystko tylko zajmie mi to kilka dni... cierpliwości.
A okrojona wersję masz na Pw

Astakos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:11

Nieprzeczytany post autor: Astakos »

Kiwi pisze:Mam zdjęć z imprezy ... kilkaset. zrobię małą segregację i wrzucę na forum linka , no i jeśli chcecie to napisze coś jeszcze o imprezie.
Hehe ja też się trochę boję tych zdjęć, zwłaszcza z nocnej części imprezy - choć w piekiełku to i organizatorzy szaleli ;-)

Powiedzcie co się działo ostatniej nocy - bo czekałem na mecz, ale była burza to zmęczyłem jeszcze jedno piwo i poszedłem w kimono - ale potem słyszałem zza okna że chyba jednak grali..?

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Astakos pisze:Powiedzcie co się działo ostatniej nocy - bo czekałem na mecz, ale była burza to zmęczyłem jeszcze jedno piwo i poszedłem w kimono - ale potem słyszałem zza okna że chyba jednak grali..?
Mecz się zaczął, po czym wichura powywracała maszty z flagami zrobiło się niebezpiecznie no i większość kibiców uciekła sprzed hotelu - ja tez i nie wiem czy w końcu grali. O 2 rano nie było już śladu po boisku.

qba1s
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2010, 11:21

Nieprzeczytany post autor: qba1s »

dodam jeszcze jedno brak sensownej organizacji nie dziwilbym sie gdyby byla to 5 edycja to ok nie wiedzieli by jeszcze co i jak ale jest to juz 14 edycja i sytuacje w ktorych napisane jest wyraznie forum akcjonaraiatu gdzie uczestnicy chca zadac ciekawe pytania a pan z mikrofonem wlatuje i mowi sorry niema czasu mozecie zadac tylko 1 pytanie jest nie do pomyslenia czy tez konferencja gdzie sala wypelniona jest po brzegi a klimatyzacja nie dziala i wszyscy zaczynaja sie wachlowac ulotkami powiem tak organizacja do du.y z calego pobytu najmilej bede wspominal sniadania obiady kolacje:) imprezy piatkowa i sobtnia oraz basen i opalanie jak rowniez wszelkiego rodzaju gadzety rozdawane przez spolki reszta sorry poziom przedszkola i szczerze gdybym mial placic za to napewno bym sie tam nie wybral

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Link to zdjęć z rozdania nagród.

http://www.empikfoto.pl/343970/rozdanie ... s_o_merca/

Jeżeli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem którychś zdjęć do swojego prywatnego albumu w dużej rozdzielczości poproszę o info na PW z podaniem numerów zdjęć. no i oczywiście trzeba podać maila :)
Jeszcze w tym tyg wrzucę drugiego linka ze zdjęciami z drugiego aparatu. ( jak tylko znajdę kabel )

ODPOWIEDZ