XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

to ktokolwiek tam jeszcze gra?? :D myslalem ze odkad zmniejszyli dzwignie i zabrali wszystkie pormocje z bonusami to juz nikt nie bedzie tam trejdowal BO PO CO... wszystkie atuty zniknely :P zostalo tylko to z czego XM zawsze slynal. wysokie spready i zagrywki typowego MM-a

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Forex-trader pisze:to ktokolwiek tam jeszcze gra?? :D myslalem ze odkad zmniejszyli dzwignie i zabrali wszystkie pormocje z bonusami to juz nikt nie bedzie tam trejdowal BO PO CO... wszystkie atuty zniknely :P zostalo tylko to z czego XM zawsze slynal. wysokie spready i zagrywki typowego MM-a
Dźwignia 1:100 i bonusy dalej są, tylko trzeba konto pod Australię założyć. Nawet 30usd na start ci dadzą :mrgreen: Fakt spready na normalnym koncie były nie najlepsze, a jak wygląda konto zero spread to się nie wypowiem bo nie handluje u nich od dawna.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jeśli spróbujesz otworzyć konto pod banderą AU wyskoczy powiadomienie o klientach z EU. Dalej nie ciągnąłem.
W sprawie reklamacji, nie chce mi się, bo to drobne były. Zdziwiło mnie, że takie coś się zdarzyło a dawno nie widziałem cudów.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

meylo pisze:Jeśli spróbujesz otworzyć konto pod banderą AU wyskoczy powiadomienie o klientach z EU. Dalej nie ciągnąłem.
W sprawie reklamacji, nie chce mi się, bo to drobne były. Zdziwiło mnie, że takie coś się zdarzyło a dawno nie widziałem cudów.
A trzeba było...zignorować i ciągnąć dalej. Rejestrowałem konto na próbe, czy się da i się da, konto pomyślnie zweryfikowane. Dostaniesz dźwignię 1:100, 50% bonus od depozytu i te ich punkty lojalnościowe do zbierania. Ale jeśli żadna z tych rzeczy cię nie interesuje, to lepiej pozostać pod FCA - przynajmniej masz zapewnioną rekompensate w razie w :mrgreen:

aha, waluta bazowa PLN też jest i Przelewy24 dla wpłat też jest.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Dobrze wiedzieć. Dzięki :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

xhDog pisze:Dostaniesz dźwignię 1:100, 50% bonus od depozytu i te ich punkty lojalnościowe do zbierania.
Ten bonus to tylko do grania czy jest jakiś sposób na jego wypłatę ? I do czego te punkty lojalnościowe ?
Dźwignia 1:100 pod banderą AU ? Co tak skromnie ? Czy dlatego, że jesteś z UE ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: raposo »

nemoofx pisze:otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:
Sprawdź jeszcze kolumny Prowizja, Swap.

Na CFD na akcje 1 lot zazwyczaj definiowany jest jako jedna akcja, choć czasem robią psikusa i od razu dają "pakiet X akcji". Szczegóły znajdziesz w ich specyfikacji instrumentów finansowych, w tym również wartość dźwigni.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

No ok rozumiem ze to 1 akcja jest ale w takim przypadku powinienem móc kupić tego więcej przy dźwigni 5;1 JAKIEŚ 12 SZTUK

-- 07 sty 2019, 20:26 --

zabezpieczenie na 1 akcję wynosi 10 akcji to oto chodzi bo nie rozumiem tego tu ?

-- 07 sty 2019, 20:26 --

zabezpieczenie na 1 akcję wynosi 10 akcji to oto chodzi bo nie rozumiem tego tu ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

nemoofx pisze:otworzyłem na cfd pozycję długą 1 lota przy depozycie 1000pln wartość 109.00 $ 1 akcji zysk w punktach 0.7 w depozycie 820 pln około to jakim cudem zarobiłem 30 zł na całej dźwigni to jaką oni tam mają dźwignie , zysk powinien być 265 pln a nie 30 jak ich mam przez to rozumieć gdzie są moje demo pieniądze:) :563:
Kompletny brak zrozumienia dźwigni oraz jak to działa. Podstawy kolego. O zysku nie decyduje wielkość depozytu zabezpieczającego. I jak widze to większość na forum nadal tego nie rozumie. Masakra
Skąd wziąłeś te 265? Pozostaje tajemnicą dla mnie

ODPOWIEDZ