XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Jako TIN podajesz PESEL potem przechodzisz do podania Narodowości i niżej masz wpisać krajowy numer identyfikacyjny: Też PESEL :) u mnie zadziałało i śmiga dalej.
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jest napisane Numer Identyfikacji Podatkowej - w skrócie NIP. Co ma do tego PESEL, który podajemy w innym okienku?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 387
Rejestracja: 19 sty 2013, 10:25

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Trader1 »

Dziękuję ... Wszystko działa udało się z peselem, musiałem coś źle wpisać. Pozdrawiam i życzę milionów pipsów.

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

Myślałam że wypłatę którą ostatnio zleciłam, przyjdzie dopiero po świętach. A tu proszę... Przelew doszedł dzisiaj na konto. Chociaż gdyby nawet, doszedł po świętach, w ogóle by mi to nie przeszkadzało bo znam procedurę wypłat. Mimo wszystko duży plus :)
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Też ma ktoś problem ze zleceniem wypłaty? w przypadku przelewu do banku, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter. Żadne takie nie występują, czyżby zniechęcenie/blokada możliwości wypłat????? :evil:
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Nie ma żadnych problemów z wypłatami w XM.

W ostatnich 2 tygodniach miałem dwie bardzo duże wypłaty zysku i międzynarodowy przelew przychodzi w 2-3 dni od momentu zlecenia wypłaty.

Dzisiaj rano otrzymałem z XM przelew ("czysty zysk") na okrągły milion zł, więc wiem co piszę.

W zleceniu wypłaty rzeczywiście nie można używać polskich liter (jak u większości zagranicznych podmiotów), ale wystarczy je zamienić i wszystko śmiga. Zrób najlepiej screena gdzie wywala błąd.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Administrator pisze:Nie ma żadnych problemów z wypłatami w XM.

W ostatnich 2 tygodniach miałem dwie bardzo duże wypłaty zysku w i międzynarodowy przelew przychodzi w 2-3 dni od momentu zlecenia wypłaty.

Dzisiaj rano otrzymałem z XM przelew ("czysty zysk") na okrągły milion zł, więc wiem co piszę.

W zleceniu wypłaty rzeczywiście nie można używać polskich liter (jak u większości zagranicznych podmiotów), ale wystarczy je zamienić i wszystko śmiga. Zrób najlepiej screena gdzie wywala błąd.
Milion polskich złotówek? Drugi Rafał Zaorski? A może lepszy?
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

piokur
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 22:38

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: piokur »

maserati pisze:Też ma ktoś problem ze zleceniem wypłaty? w przypadku przelewu do banku, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter. Żadne takie nie występują, czyżby zniechęcenie/blokada możliwości wypłat????? :evil:
Mam dzisiaj podobny problem, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter nawet w polu dodatkowego komentarza którego nie ma. Formularz zlecenia wypłaty wypełniłem jak zawsze bez użycia polskich znaków. Wielokrotna próba wysłania negatywna.

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

piokur pisze:
maserati pisze:Też ma ktoś problem ze zleceniem wypłaty? w przypadku przelewu do banku, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter. Żadne takie nie występują, czyżby zniechęcenie/blokada możliwości wypłat????? :evil:
Mam dzisiaj podobny problem, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter nawet w polu dodatkowego komentarza którego nie ma. Formularz zlecenia wypłaty wypełniłem jak zawsze bez użycia polskich znaków. Wielokrotna próba wysłania negatywna.
Wczoraj zleciłam wypłatę na kartę visa, i wypłata już jest zatwierdzona. Także u mnie ok. Wpłacam i wypłacam, i wszystko ładnie śmiga. Dzisiaj weszłam na to forum, i aż mnie strach obleciał. Na szczęście wszystko ok.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

piokur
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 22:38

Re: XM Group

Nieprzeczytany post autor: piokur »

Nevermind pisze:
piokur pisze:
maserati pisze:Też ma ktoś problem ze zleceniem wypłaty? w przypadku przelewu do banku, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter. Żadne takie nie występują, czyżby zniechęcenie/blokada możliwości wypłat????? :evil:
Mam dzisiaj podobny problem, wyświetla mi błędy, że używam polskich liter nawet w polu dodatkowego komentarza którego nie ma. Formularz zlecenia wypłaty wypełniłem jak zawsze bez użycia polskich znaków. Wielokrotna próba wysłania negatywna.
Wczoraj zleciłam wypłatę na kartę visa, i wypłata już jest zatwierdzona. Także u mnie ok. Wpłacam i wypłacam, i wszystko ładnie śmiga. Dzisiaj weszłam na to forum, i aż mnie strach obleciał. Na szczęście wszystko ok.
Dzisiaj wszystko jest OK. Wnioskowana kwota przesłana na konto.

ODPOWIEDZ