XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: blesS »

Skorzystalem z promocji, rzeczywiscie bonus od razu jest aktywny. Wyslalem nawet dokumenty do weryfikacji.
Egzekucja zlecen natychmiastowa. Poki co podoba mi sie.
Jedno pytanie mam co do weryfikacji, rozumiem ze skan dowodu jest potrzebny jako potwierdzenie osoby.
Ale jak potwierdzic adres zameldowania w przypadku wynajmowania mieszkania, tym samym nie place zadnych rachunkow. Czy wystarczy tylnia strona dowodu lub prawo jazdy? Elektroniczny wyciąg bankowy mam na adres korespondencyjny, a w drugim banku wogole adresu na wyciagu nie ma.
Zamierzam sprawdzic jak dziala wyplata profitu z bonusu, wiec poinformuje wszystkich:)

-- wt 23-07-2013, 11:28 --

Edit.
Sam bonus jest ciekawie skonstruowany. Mamy 130$ w kredycie a saldo 0. Gdy zrealizujemy strate, saldo staje sie ujemne, a ilosc kredytu zostaje taka sama. Gdy realizujemy zysk, kredytu nie przybywa, jedynie saldo.
Maxymalna pozycja jaka mozemy otworzyc to margin kredytu (w zaleznosci tez od dzwigni).
Wiec, jest to ochrona przed zbut duzymi zyskami (ograniczonymi kredytem), a takze trudnosc w zarabianiu, bo gdy mamy strate, trzeba ja najpierw odrobic zeby zrownac saldo do zera. Przy kazdej zlej decyzji inwestycyjnej jest to coraz trudniejsze.

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
kaktus3000
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lip 2013, 22:54

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: kaktus3000 »

Fajna sprawa z tym kredytem. Dostałem 130USD(100EURO) i zrealizowałem już pierwsze zyski ;)

Kilka pytań:
1.Szkoda, że macie tak wysoki SWAP np. -4 na EURUSD, ponieważ można by pograć na waszym koncie większą kasą ;) Coś się zmieni w najbliższym czasie w polityce SWAP. Czy raczej celujecie/chcecie być w ogonie światowych brokerów FX?
2. Czy można wystąpić o większy kredyt? Jeśli tak, to jaka jest oprocentowany i jakie zabezpieczenia/dokumenty należy przygotować?

Gratuluje pomysłu z kredytem. Rewelacyjny gadżet marketingowy na ściągnięcie nowych klientów, zwłaszcza, że kredyt 130USD na koncie micro daje dość spore możliwości inwestycyjne, ponieważ na koncie gra się tak jak by posiadało się 130.000 USD.

Od dłuższego czasu ktoś dzwonił i nie potrafił mnie namówić na wasze konto z powodu limitu 200 otwartych zleceń. Kredyt mnie przekonał ;) Ale czy coś się zmieni w tym ograniczeniem, ponieważ tracicie klientów długo dystansowych? Mało który broker blokuje tak mocno klientów. Spotkałem się z ograniczeniem do 500 otwartych pozycji ale 200 to troszkę przesada. Jeśli jest problem z obciążeniem serwera to może warto zainwestować w maszynę do obsługi tylko kont bez limitu otwartych i oczekujących zleceń.

Pozdrawiam marketingowców XE :)

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Z ciekawości założyłem konto i zobaczymy jak to jest z tym bonusem.

Konto założone. Ktoś zadzwonił był bardzo miły obiecał ze zadzwoni zaraz ktoś z Polski ... i nic ;)
Jest na koncie 100 ale grac nie można bo okienko ze zleceniem ma puste pola. Nie ma żadnej pary
w DropDownList ;)
Tak wiec można sobie tylko popatrzeć i nic więcej.
EA widzi 0 bo biorę wartość z AccountBalance() tak wiec bez zmian w EA nie da rady.

-- wt 23-07-2013, 13:40 --

No i się wyjaśniło po przejrzeniu strony ze trzeba najpierw skany dokumentów przesłać.
Mogliby o tym powiadamiać w mailu powitalnym.
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: blesS »

blesS pisze:Jedno pytanie mam co do weryfikacji, rozumiem ze skan dowodu jest potrzebny jako potwierdzenie osoby. Ale jak potwierdzic adres zameldowania w przypadku wynajmowania mieszkania, tym samym nie place zadnych rachunkow. Czy wystarczy tylnia strona dowodu lub prawo jazdy? Elektroniczny wyciąg bankowy mam na adres korespondencyjny, a w drugim banku wogole adresu na wyciagu nie ma.
Niestety nie przyjeli skanu dowodu jako weryfikacje adresu. Na szczescie przypomnialem sobie ze mam rachunek z kablowki. Konto juz ma status validated, z tym ze wyplaty nadal sa zablokowane:
"Withdrawal requests are disabled for non-validated users. Please upload your documents to proceed with validating your account."

Edit. Juz dziala. Byc moze pomoglo wylogowanie i powtorne zalogowanie, byc moze to support naprawil (pisalem ticketa)

Awatar użytkownika
kaktus3000
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lip 2013, 22:54

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: kaktus3000 »

Tymek pisze:Z ciekawości założyłem konto i zobaczymy jak to jest z tym bonusem.

Konto założone. Ktoś zadzwonił był bardzo miły obiecał ze zadzwoni zaraz ktoś z Polski ... i nic ;)
Jest na koncie 100 ale grac nie można bo okienko ze zleceniem ma puste pola. Nie ma żadnej pary
w DropDownList ;)
Tak wiec można sobie tylko popatrzeć i nic więcej.
EA widzi 0 bo biorę wartość z AccountBalance() tak wiec bez zmian w EA nie da rady.

-- wt 23-07-2013, 13:40 --

No i się wyjaśniło po przejrzeniu strony ze trzeba najpierw skany dokumentów przesłać.
Mogliby o tym powiadamiać w mailu powitalnym.
Dziwne, ja też dziś założyłem konto micro i od razu mogę składać zlecenia. Co prawda musiałem wyszukać parę EURUSDmicro.

Balance faktycznie pokazuje 0, ale masz pozycję kredyt w moim przypadku 130USD, ponieważ wybrałem inną walutę. Gdy zaczniesz zarabiać Balance się powiększa, wiec według mnie wszystko działa jak najbardziej ok. Nikt mnie o dokumenty nie pytał, ale rozumiem, że nie wypłacę bez potwierdzenia tożsamości ;)

stst
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2012, 13:26

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: stst »

Zlecenia na nowo otwartym koncie otwierają się,ale zero reakcji naliczania,czy należy przesyłać dokumenty i na jaki adres

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Zysk lub strata dodawane sa do balansu konta po zamknieciu zlecenia, jesli jednak nie widzisz nic nawet w equity zapewne zainwestowales zbyt male pieniadze ;)
I saw you twice...
Try again.

Awatar użytkownika
kaktus3000
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lip 2013, 22:54

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: kaktus3000 »

stst pisze:Zlecenia na nowo otwartym koncie otwierają się,ale zero reakcji naliczania,czy należy przesyłać dokumenty i na jaki adres
Zapominasz, że na koncie micro kontrakt na 1lot jest na 1000$ a nie jak na standardowym koncie na 100.000$, więc jeśli wystawiłeś zlecenie na 0.01 lot rynek musi się przesunąć o 10pips, żebyś zarobił lub stracił 1cent. Dlatego wydaje Ci się, że wystawiłeś zlecenie i masz cały czas 0 zysku. Poczekaj aż się rynek przesunie lub jak napisano wcześniej wystaw np. całego lota.

stst
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2012, 13:26

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: stst »

Zgadza sie na tak niskich nie grałem.Z teg wzgledu niby brak ruchu dziękuję pozdrawiam

dziamluk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:35

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: dziamluk »

Wiecie czy bonus przysługuje jak się założy konto na drugą osobę z tego samego adresu IP :?:

ODPOWIEDZ