XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
Tadzio
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:13

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Tadzio »

[quote="XM-Polska"]Nawiązując do sytuacji przytoczonej powyżej, sprawdziliśmy i dokładnie zbadaliśmy ten przypadek. W rzeczy samej byl poślizg w egzekucji tej transakcji. Proszę zauwazyć, że podczas ekstremalnych warunków rynkowych mogą się zdarzyć opóźnienia, jednak takie sytuacje są wyjątkowo rzadkie. 99,35% naszych transakcji jest egzekwowanych w mniej niż sekundę. Jedynie w wyjątkowo ekstremalnych warunkach rynkowych czas egzekucji może być nieco dluższy. Co więcej, informujemy naszych Klientów o takiej ewentualności. Nasza polityka egzekucji jest jasna i dostępna dla każdego. Proszę spojrzeć na punkt nr 4, który nawiązuje do możliwych opóznień: http://www.xm.com/assets/pdf/docs/XM_Or ... Policy.pdf

Przez ekstremalne warunki rynkowe mamy tu na myśli przede wszystkim znaczące wydarzenia makroekonomiczne oraz zmienność (volatility) rynku. 3 czerwca 2013r. o godz. 16 czasu polskiego, kiedy te konkretne zlecenie było realizowane, miały miejsce jednocześnie 3 rózne wydarzenia makroekonomiczne, które silnie wpłynęły wtedy na rynek: http://www.xm.com/pl/calendar

I tak z powodu silnie zmiennego rynku oraz opóznienia w przesyłaniu aktualnych cen od naszych dostarczycieli płynności nastąpił poślizg w realizacji tego konkretnego zlecenia. Nie ma u nas żadnych rekwotowań ani też nie odrzucamy realizacji zleceń. Wszystkie transakcje są egzekwowane po najlepszej dostępnej cenie rynkowej.
XM (XEMarkes) zdobyło ogólnoświatową reputację jako zaufany broker, który jest całkowicie fair wobec swoich Klientów.

Cenimy sobie wszystkich naszych Klientów oraz szanujemy ich opinie. To samo tyczy sie użytkownika Tadzio, który przytoczyl na tym forum swoja skarge. Fakt, iż ten użytkownik dalej handluje z XM do dnia dzisiejszego, dowodzi, że oferowane przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie i satysfakcjonują tysiące naszych Klientów. Dodatkowo, mogą Państwo przeczytać referencje naszych zadowolonych Klientów na większości znaczących zagranicznych forach.

Jesteśmy pewni najwyższego poziomu naszych usług i aby udowodnić, że mamy najlepszą politykę egzekucji na rynku, zdecydowaliśmy się przyznać 100 euro w formie bonusu dla każdego użytkownika tego forum, który po raz pierwszy otworzy u nas rachunek rzeczywisty. Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie. Oferta ta jest ważna tylko do końca bieżącego miesiąca. Proszę skorzystać z tego linku -> OTWÓRZ RACHUNEK RZECZYWISTY Z PREMIĄ 100 EURO BEZ DEPOZYTU

W razie dodatkowych pytań czy niejasności, proszę się kontaktować z naszym polskim działem wsparcia Klienta: polish.support@xm.com

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek



Ohh witam Serdecznie,

w takim razie na pogodzenie się, poproszę drogą rekompensaty za tę wyjątkową okoliczność- 100 eur bonusu.

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

No bardzo ładny bonus :)
akurat mam dość ryzykowny system który z chęcią przetestuje nie na swojej kasie :D

mnie to się wiecznie nie chce czytać warunków więc mam pytanie czy bonus po jakimś upływie czasu zostaje usunięty ?
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Pierz Andrzej pisze:No bardzo ładny bonus :)
akurat mam dość ryzykowny system który z chęcią przetestuje nie na swojej kasie :D

mnie to się wiecznie nie chce czytać warunków więc mam pytanie czy bonus po jakimś upływie czasu zostaje usunięty ?
Czas nie ma wpływu na ważność bonusu.
Tadzio pisze: w takim razie na pogodzenie się, poproszę drogą rekompensaty za tę wyjątkową okoliczność- 100 eur bonusu.
Spróbuję się skontaktować dziś z Panem telefonicznie.


Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM - Excellent Execution

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Fajny bonus, w sam raz do testów, do tego jeszcze lewar w XE :-) Pytanie, jak już mam konto, mogę otworzyć konto bonusowe? I drugie pytanie, gdzie jest haczyk, bo nadejdzie czas wypłaty i co dalej :-)

kyrtus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2012, 08:43

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: kyrtus »

Ten bonus to jest gratisem , czy pożyczką, którą należy zwrócić w przypadku straty wszystkich środków?

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Microbi pisze:Fajny bonus, w sam raz do testów, do tego jeszcze lewar w XE :-) Pytanie, jak już mam konto, mogę otworzyć konto bonusowe? I drugie pytanie, gdzie jest haczyk, bo nadejdzie czas wypłaty i co dalej :-)
Ta promocja jest wyłącznie dla osób, które po raz pierwszy założą w XM rachunek rzeczywisty.

W przypadku jakiejkolwiek wypłaty bonus jest całkowicie usuwany. Jednak do tego momentu Klient ma szansę na wygenerowanie profitów bez żadnego ryzyka.
kyrtus pisze:Ten bonus to jest gratisem , czy pożyczką, którą należy zwrócić w przypadku straty wszystkich środków?
Jest to całkowicie gratis.


Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM - Excellent Execution

mariusztrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 gru 2012, 22:29

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: mariusztrader »

Witam,
a gdzie jest regulamin promocji? Wolałbym zobaczyć to wcześniej (przezorny zawsze ubezpieczony) :wink:
"Nie ma rzeczy niemożliwych, istnieją jedynie trudne do zrealizowania"

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Czyli jak rozumiem, ponad 100 euro mozna wyplacic i nie robicie problemów ? Nie ma że ileś lotów obrotu itd ?

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

mariusztrader pisze:Witam,
a gdzie jest regulamin promocji? Wolałbym zobaczyć to wcześniej (przezorny zawsze ubezpieczony) :wink:
Jak najbardziej słuszne podejście :wink: Regulamin dot. przyznawanego bonusu jest analogiczny do naszej aktualnej promocji Premia 30% -> http://www.xm.com/pl/thirty
Microbi pisze:Czyli jak rozumiem, ponad 100 euro mozna wyplacic i nie robicie problemów ? Nie ma że ileś lotów obrotu itd ?
Dokładnie tak. Wszelkie zyski można wypłacić w dowolnym momencie.

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM - Excellent Execution

mariusztrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 gru 2012, 22:29

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: mariusztrader »

Dzięki :)
"Nie ma rzeczy niemożliwych, istnieją jedynie trudne do zrealizowania"

ODPOWIEDZ