XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
Tadzio
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:13

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Tadzio »

dan pisze:System realizuje zlecenia w sekundy ,nie wiem skąd u ciebie aż 4 minuty .
Poslizg o 40 pipsów jest nie wiarygodny ,co na support?
Jest taka opcja ze nie otworzysz zlecenia oczekującego ,co jest napisane kiedy składasz zlecenie , róznica między ceną rynkową a ceną podana w zleceniu jest mniejsza niż 40 pipsów ,ale poslizg o 40 pips :roll: normalnie szok

Jeśli na danych zamykają Ci zlecenia w sekundę to tylko się cieszyć :564:

A co poślizgów suport zastanawiał się ponad 2 tyg. co z tym zrobić. I raczej nie dali rady ... :p kontakt ucichł .hee hee

pozdrawiam

pokazałbym to zlecenie buy stop gdzie było postawione a gdzie zrealizowane. Lecz w historii jest tylko ślad otwarcia czyli 40 pips wyżej.

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
dan
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2013, 12:36

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: dan »

Strasznie dziwna ,ta sprawa z przesunięciem o 40 pipsów ,może to jednostkowy błąd ,no cóż nie wiem .chociaż kontakt mam z nimi dobry . Co do realizacji zleceń u mnie chodzi to normalnie i bez problemu i nie spotkałem się jeszcze u żadnego brokera ,a kilku ich testowałem ,żeby zlecenia otwierane były lub zamykane w minuty .
Ps.
kontaktowałeś się może z Piotrem Kruszewkim ,jest to przedstawiciel na Polskę i dość szybko działa i rozwiązuje problemy.

U jakiego brokera teraz grasz?

Awatar użytkownika
OnePLN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2013, 09:15

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: OnePLN »

realizacja zlecenia 4 minuty to szok, mi trafialy sie max okolo minuty.
w gruncie rzeczy od supportu otrzymacie taka odpowiedz:
W XEMarkets wszystkie transakcje są wykonywane poprzez system kolejkowy za pośrednictwem naszych serwerów, co może skutkować opóźnieniem w realizacji zleceń. Przestrzegamy modelu realizacji napływających zleceń“kto pierwszy, ten lepszy”[“First Come First Served”(FCFS) ], co sporadycznie może także prowadzić do opóźnień w uzyskaniu potwierdzenia od naszych dostawców płynności.

Dodatkowo, szybkie i nagłe zmiany cen w symbolach w połączeniu z dużą liczbą transakcji oczekujących na potwierdzenie i wejście na rynek, także przyczyniają się do wolniejszego procesu realizacji i potwierdzenia transakcji.
co do poslizgow odpowiedz:
XEMarkets oferuje wszystkim Klientom najlepsze dostępne ceny pobierane bezpośrednio u naszych dostawców płynności, które odzwierciedlają obecną w danym momencie sytuację rynkową.

czyli gwarancji ceny w zleceniach stop nie ma i nie bedzie

pozdrawiam
--------------------------------------
Obrazek

dan
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2013, 12:36

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: dan »

Gwarancji ceny nie ma u nikogo , zdarza się wszędzie przesunięcie typu 0,1-0,3 pipsa . Ale przesówka 40 pipsów to przesada , dla mnie nie do przyjęcia .

Husaar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2013, 23:30

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Husaar »

U tego brokera mam jedynie konto demo. Używa MT4, a support skontaktował się ze mną telefonicznie i mailowo na następny dzień od otworzenia rachunku. Nie są jednak upierdliwi i nie wydzwaniają.

Awatar użytkownika
Tadzio
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:13

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Tadzio »

dan pisze:Strasznie dziwna ,ta sprawa z przesunięciem o 40 pipsów ,może to jednostkowy błąd ,no cóż nie wiem .chociaż kontakt mam z nimi dobry . Co do realizacji zleceń u mnie chodzi to normalnie i bez problemu i nie spotkałem się jeszcze u żadnego brokera ,a kilku ich testowałem ,żeby zlecenia otwierane były lub zamykane w minuty .
Ps.
kontaktowałeś się może z Piotrem Kruszewkim ,jest to przedstawiciel na Polskę i dość szybko działa i rozwiązuje problemy.

U jakiego brokera teraz grasz?

tak kontaktowałem się z Panem Piotrem...


Witam Panie Marcinie,

proszę mi wierzyć, że dealing room pracuje nad sprawą i nad jej rozwiązaniem w taki sposób, aby Pan był jak najbardziej zadowolony. Skontaktuję się z Panem tak szybko, jak będę miał już ostateczną odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,


Piotr Kurszewski | Business Development Manager | Business Development Department
T: +357 25029900 | F: +357 25820344
E: piotr@trading-point.com



The information contained in this electronic message and any attachments (the "Message") is intended for one or more specific individuals or entities, and may be confidential, proprietary, or otherwise protected by law. If you are not the intended recipient, please notify the sender immediately, delete this Message and do not disclose, distribute, or copy it to any third party or otherwise use this Message. Electronic messages are not secure or error free and can contain viruses or may be delayed, and the sender is not liable for any of these occurrences. The sender reserves the right to monitor, record transfers cross border and retain electronic messages.
Please note that trading in forex and other leveraged products may involve a significant level of risk and is not suitable for all investors. Before undertaking any such transactions you should ensure that you fully understand the risks involved and seek independent advice if necessary.


----- Original Message -----
From: mszymborski1@wp.pl
To: piotr@trading-point.com
Sent: 2013.06.05 17:59
Subject: reklamacja






Witam Panie Piotrze,

trochę czasu mineło a nie mam żadnej informacji zwrotnej w mojej sprawie??

To nie jest nic skąplikowanego..



Do dnia dzisiejszego CISZA!!!

-- wt 18-06-2013, 2:08 --
OnePLN pisze:realizacja zlecenia 4 minuty to szok, mi trafialy sie max okolo minuty.
w gruncie rzeczy od supportu otrzymacie taka odpowiedz:
W XEMarkets wszystkie transakcje są wykonywane poprzez system kolejkowy za pośrednictwem naszych serwerów, co może skutkować opóźnieniem w realizacji zleceń. Przestrzegamy modelu realizacji napływających zleceń“kto pierwszy, ten lepszy”[“First Come First Served”(FCFS) ], co sporadycznie może także prowadzić do opóźnień w uzyskaniu potwierdzenia od naszych dostawców płynności.

Dodatkowo, szybkie i nagłe zmiany cen w symbolach w połączeniu z dużą liczbą transakcji oczekujących na potwierdzenie i wejście na rynek, także przyczyniają się do wolniejszego procesu realizacji i potwierdzenia transakcji.
co do poslizgow odpowiedz:
XEMarkets oferuje wszystkim Klientom najlepsze dostępne ceny pobierane bezpośrednio u naszych dostawców płynności, które odzwierciedlają obecną w danym momencie sytuację rynkową.

czyli gwarancji ceny w zleceniach stop nie ma i nie bedzie

pozdrawiam

Ta minuta na foreksie może Cię kosztować parę tys. pln jak dla mnie nie do przyjęcia...

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Nawiązując do sytuacji przytoczonej powyżej, sprawdziliśmy i dokładnie zbadaliśmy ten przypadek. W rzeczy samej byl poślizg w egzekucji tej transakcji. Proszę zauwazyć, że podczas ekstremalnych warunków rynkowych mogą się zdarzyć opóźnienia, jednak takie sytuacje są wyjątkowo rzadkie. 99,35% naszych transakcji jest egzekwowanych w mniej niż sekundę. Jedynie w wyjątkowo ekstremalnych warunkach rynkowych czas egzekucji może być nieco dluższy. Co więcej, informujemy naszych Klientów o takiej ewentualności. Nasza polityka egzekucji jest jasna i dostępna dla każdego. Proszę spojrzeć na punkt nr 4, który nawiązuje do możliwych opóznień: http://www.xm.com/assets/pdf/docs/XM_Or ... Policy.pdf

Przez ekstremalne warunki rynkowe mamy tu na myśli przede wszystkim znaczące wydarzenia makroekonomiczne oraz zmienność (volatility) rynku. 3 czerwca 2013r. o godz. 16 czasu polskiego, kiedy te konkretne zlecenie było realizowane, miały miejsce jednocześnie 3 rózne wydarzenia makroekonomiczne, które silnie wpłynęły wtedy na rynek: http://www.xm.com/pl/calendar

I tak z powodu silnie zmiennego rynku oraz opóznienia w przesyłaniu aktualnych cen od naszych dostarczycieli płynności nastąpił poślizg w realizacji tego konkretnego zlecenia. Nie ma u nas żadnych rekwotowań ani też nie odrzucamy realizacji zleceń. Wszystkie transakcje są egzekwowane po najlepszej dostępnej cenie rynkowej.
XM (XEMarkes) zdobyło ogólnoświatową reputację jako zaufany broker, który jest całkowicie fair wobec swoich Klientów.

Cenimy sobie wszystkich naszych Klientów oraz szanujemy ich opinie. To samo tyczy sie użytkownika Tadzio, który przytoczyl na tym forum swoja skarge. Fakt, iż ten użytkownik dalej handluje z XM do dnia dzisiejszego, dowodzi, że oferowane przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie i satysfakcjonują tysiące naszych Klientów. Dodatkowo, mogą Państwo przeczytać referencje naszych zadowolonych Klientów na większości znaczących zagranicznych forach.

Jesteśmy pewni najwyższego poziomu naszych usług i aby udowodnić, że mamy najlepszą politykę egzekucji na rynku, zdecydowaliśmy się przyznać 100 euro w formie bonusu dla każdego użytkownika tego forum, który po raz pierwszy otworzy u nas rachunek rzeczywisty. Wszystkie zrealizowane zyski są w całości możliwe do wypłacenia w dowolnym momencie. Oferta ta jest ważna tylko do końca bieżącego miesiąca. Proszę skorzystać z tego linku -> OTWÓRZ RACHUNEK RZECZYWISTY Z PREMIĄ 100 EURO BEZ DEPOZYTU

W razie dodatkowych pytań czy niejasności, proszę się kontaktować z naszym polskim działem wsparcia Klienta: polish.support@xm.com

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Business Development Manager
Obrazek
XM - Excellent Execution

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Witam
Jedno pytanie. Czy tylko na koncie promocyjnym nie widac poziomow zlecen ani nie dziala opcja One Click?
Zlecenia wchodza gładko.
Pozdrawiam :)
I saw you twice...
Try again.

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: symu »

Fantomas może nie na ten wykres patrzysz ;) są notowania xxx/xxx i xxx/xxxmicro.

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: XEMarkets

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Fakt. Dzieki :)
I saw you twice...
Try again.

ODPOWIEDZ