XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Pablo90 pisze:A niby po co te Wasze całe "grubasy" miałyby szukać jakiejkolwiek płynności, skoro mają jej pełny podgląd na co najmniej kilkanaście poziomów po stronie bid i ask? No chyba, że Wam się wydaje, że te całe "grubasy" też sobie pykają na MT4 tak jak Wy XD

No wlasnie dlatego jej szukaja bo maja pelny podglad. Na slepo tylko glupiec idzie.

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Serio wierzycie że w bankach moją np miliard $ na depo i rozkminiają w którą strone pójdzie kabel?

Awatar użytkownika
xlusiv
Gaduła
Gaduła
Posty: 274
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:07

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: xlusiv »

waz pisze:Zarobiles, dobra robota.
Jednak mnie bardziej interesuje ile mogles stracic? Czy w przypadku ruchu w 2 strone w takim samym zakresie ile % ubyłoby z konta - tylko tak szczerze...
Widzisz jaki byl depozyt :wink:.
Dopuszczalem dużą strate - ok. 60% calosci :D
Nic na zewnątrz nie daje spełnienia. Co najwyżej może je aktywować.
Obrazek

jackub

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Wybacz xlusiv ale dla mnie to szaleństwo.... szaleństwo którego skutków jeszcze nawet nie poznałeś
a jak poznasz to będzie bolało ...
Nie znam cię nie wiem jak reagujesz, ale stwierdzenie że dopuszczałeś stratę 60% oznacza ze takie ryzyko podejmowałeś...
a w rzeczywistości zagraleś "all in"...
strasznie jestem ciekawy czy podejmowałeś już kiedyś takie ryzyko i z jakim skutkiem... aż zżera mnie ciekawość
Oczywiście gratuluje tej wygranej ... :564:

Awatar użytkownika
xlusiv
Gaduła
Gaduła
Posty: 274
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:07

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: xlusiv »

jackub pisze:Wybacz xlusiv ale dla mnie to szaleństwo.... szaleństwo którego skutków jeszcze nawet nie poznałeś
a jak poznasz to będzie bolało ...
Nie znam cię nie wiem jak reagujesz, ale stwierdzenie że dopuszczałeś stratę 60% oznacza ze takie ryzyko podejmowałeś...
a w rzeczywistości zagraleś "all in"...
strasznie jestem ciekawy czy podejmowałeś już kiedyś takie ryzyko i z jakim skutkiem... aż zżera mnie ciekawość
Oczywiście gratuluje tej wygranej ... :564:
1. Poznałem, więc wiem jak boli :( Na szczęście obecnie emocje mam zaangażowane na 10% w stosunku do tego, co było 10-14 lat temu (Panika> Ucieczka> Strata). Doświadczenie mnie znieczuliło :D Przyjmuję, że strata jest nieodłączną częścią ryzyka.

2. Wcześniej, ale wiele lat temu kilka razy podejmowałem ryzyko o połowę mniejsze max. 10k (głównie na kontraktach na GPW), z różnym skutkiem - były też wtopy.
Obecnie, poza tym przypadkiem, ryzykuję na dobry pomysł maksymalnie 3k. Typowo gram wielkością 0.1-0.5 lota ryzykując jeszcze mniej. Wiadomo - założenie założeniami, a rynek może nas zaskoczyć i założone straty mogą przekroczyć SO, a nie tylko grancę jaką określiliśmy.

Tutaj dla 87,4% zysku ryzykowałem 60% konta (max. 20k). Oczywiście nie polecam takiego ryzyka - nawet dla osób z wysoką skutecznością (najlepiej posługiwać się wynikiem z wzoru Kelly'ego dzielonym przez 3).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nic na zewnątrz nie daje spełnienia. Co najwyżej może je aktywować.
Obrazek

jackub

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz, lata spędzone na rynku swoje robią... wzór Kellyego mogą stosować traderzy o długiej historii zagrań, o w miarę stałej powtarzalności win rate/expectancy. Ja ze swoimi umiejętności nie zastosowałbym takiego podejścia.... byłaby ze mnie mała żółta łódź podwodna.... :oops:

ODPOWIEDZ