XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
xlusiv
Gaduła
Gaduła
Posty: 274
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:07

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: xlusiv »

Hikari pisze: Masz dwie możliwości: kochasz wykresy i handlujesz tym co widzisz albo Twoje strategie dasz komuś zautomatyzować.
Dzięki - podałeś 2 możliwości, ale obie są dla mnie nie do zastosowania w tym momencie:
Traktuję to jako hobby i nie może mi przysłaniać obowiązków, a automatyzacja nie sprawdzi się dla tego sposobu gry ...
Bardziej mi chodzi o odpowiedz, czy też takie coś u siebie zauważacie?
Ostatnio zmieniony 12 mar 2015, 17:36 przez xlusiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Nic na zewnątrz nie daje spełnienia. Co najwyżej może je aktywować.
Obrazek

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jeśli nie musisz sprawdzać kursu co chwilę, to wyłączaj kompa i odinstaluj mt4 z telefonu. Ja tak robię jeśli widzę, że się "przegrzewam" :) Czasem wystarczy wyłączyć platformę i mówię sobie, że włączę za godzinę. Zwykle działa. Też mi często Forex wpływa na pracę ;) Pamiętam, że na telefonie robiłem dziwne rzeczy, to jednak nie to samo co komp.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Giełda może spowodować uzależnienie. Dzieki Bogu jakoś się z tym uporałem. Wykorzystaj najbardziej wolatylne godziny handlu. Praktycznie możesz trejdowac od 3 do 6 godzin, więcej nie potrzebujesz. Z drugiej strony, jak coś funkcjonuje, to się tego trzymaj i nie kombinuj.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

semafor

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: semafor »

Hikari pisze:Nie lubię pyskówek, dlatego trzymam się z dala od "specjalistów".
Lubisz za to wróżbiarstwo, skoro doskonale znasz moje kompetencje :)
Hikari pisze:Wykorzystaj najbardziej wolatylne godziny handlu.
W języku polskim nie istnieje takie słowo jak "wolatylny". Nie zrobisz z siebie specjalisty używając słów, których nie rozumiesz.

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Kolega zadał konkretne pytanie. Celem odpowiedzi nie było pouczanie.
Dokładnie 12 lat temu borykałem się z tym samym problemem.
Odnośnie ... Wolatylnosc. Volatility. Zmniennosc. Zakorzeniła się w języku polskim. Odpuść sobie proszę rzeźbiarstwo w gównie, bo ono nie przyniesie nic pożytecznego.

Z wyrazem Szacunku

Hikari.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

semafor

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: semafor »

Uważam Hikari że należy dbać o język podobnie jak o kulturę. Doceniam Twoje kulturalne prowadzenie dyskusji, ale nie używaj proszę takich słów bo one w języku polskim nie istnieją i nie zostały w żaden sposób zakorzenione. Po prostu jeden nieuk-analityk kiedyś takiego sformułowania użył i teraz jest to powtarzane. Słusznie zauważyłeś genezę tego słowa ale również z pewnością wiesz, że mamy polski odpowiednik: ZMIENNOŚĆ. Możę to wyraz narodowej pychy, ale jakby nie patrzeć język angielski w porównaniu z naszym jest bardzo prymitywny (stąd jego popularność na świecie, bo jest prosty) dlatego nie zaśmiecajmy naszego języka.

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

Makaronizmy i zaśmiecanie języka to jedno, a wprowadzanie nowych slow w zasób bogactwa językowego to drugie.

Załóżmy, ze Twój szef kupił sobie ekstrawagancki krawat i Ty chciałbyś mieć taki sam. Komplementów nie musisz oczywiście prawic, ale ortodoksyjnie podchodząc do sprawy Twoje pytanie brzmiało by tak : Szefie chciałbym mieć takiego samego męskiego zwisa jak pan, gdzie go można kupić? :mrgreen:
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

semafor

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: semafor »

Równie dobrze możemy zacząć tępić "parówkowych skrytożerców" ;) To, co podałeś to skrajność i wymysł PRL. Nie uważam, aby było konieczne spolszczanie na siłę nazw, które nigdy w naszym języku nie występowały. Ale słowo "zmienność" przecież istnieje w naszym języku, dlaczego zatem zamieniać je?

XlusiV dziwi mnie Twoje podejście. Zachowujesz się, jakby Twoim jedynym celem na tym forum było chełpienie się. Wyniki masz dobre ale w krótkim okresie czasu. Teraz nie wiadomo co się dzieje, bo ukryłeś konto i zapewne już go nie pokażesz.

Awatar użytkownika
xlusiv
Gaduła
Gaduła
Posty: 274
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:07

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: xlusiv »

semafor pisze: XlusiV dziwi mnie Twoje podejście. Zachowujesz się, jakby Twoim jedynym celem na tym forum było chełpienie się. Wyniki masz dobre ale w krótkim okresie czasu. Teraz nie wiadomo co się dzieje, bo ukryłeś konto i zapewne już go nie pokażesz.
Niestety każdy ma jakieś ego :wink: , choć staram się jego rolę minimalizować.
Te procenty w tytule może są wkurzające, ale w całym myfxbook jak dasz wyszukiwanie - http://www.myfxbook.com/systems (należy zmienić broker regulation na any) mój wynik procentowy jest na 9 miejscu na 1707 systemów real jakie mają w systemie (przy zmianie drawdown na 100% jest 12-ty na 2168 odnalezionych systemów). Głupie ego :evil: mówi mi, że dopóki tego nie poprawię, to mam nie synchronizować konta. :cry: A chełpić się na razie nie mam czym, bo gram prawie "sumami na waciki".

Konta nie ukryłem tylko jest zsynchronizowane w innym miejscu - https://www.mql5.com/en/signals/90176#!tab=history , o czy napisałem w drugiej zakładce tego wątku.
Minus tego jest taki, że abyś zobaczył historię zagrań musisz tam założyć bezpłatne konto (na szczęcie jest to proste i chyba poza wybraniem loginu i podaniem maila nic więcej nie trzeba podawać).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nic na zewnątrz nie daje spełnienia. Co najwyżej może je aktywować.
Obrazek

semafor

Re: XlusiV - 10751.15 % w 20 dni na koncie Real

Nieprzeczytany post autor: semafor »

xlusiv pisze:Konta nie ukryłem tylko jest zsynchronizowane w innym miejscu
Ok, przepraszam - przeoczyłem to.

ODPOWIEDZ