Wygrac z rynkiem .:)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Jak dlugo grałeś na demo zanim otworzyles rachunek realny?

Czas głosowania minął 19 gru 2012, 01:01

Od razu założyłem realny rachunek
16
19%
Mniej niz tydzien
11
13%
Mniej niz miesiac
14
16%
Mniej niz kwartal
14
16%
Mniej niz pol roku
10
12%
Mniej niz dziewiec miesiecy
4
5%
Mniej niz rok
7
8%
Gram na demo ponad rok
9
11%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Cena robi zawsze to samo - tylko w zależności od TF robi to szybciej lub wolniej - np. na m1 dany układ mogą rysować 10 minut a na d1 10 dni - tak jest różnica - dodatkowo na d1 jest większa skłonność do szukania odwrotu - bo jest więcej czasu na zbędne myślenie i kombinowanie - natomiast na m1 wszystko rozstrzyga się bardzo szybko.

Kolejna sprawa - jeśli cena nie chce np. rosnąć to będzie spadać - zawsze jest ruch w górę lub w dół - cały "myk" polega właśnie na poprawnym odczytaniu wykresu i sygnałów o tym mówiących - ale to już temat na przynajmniej parę stron opisów różnych układów ceny w zależności od TF i czasu w jakim to się dzieje.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

sp2ews pisze: Strasznie mędrkujesz Stforex. Mędrkujesz i gmatwasz rzeczy proste.
sp2ews pisze:(...) Co to ma być? Ośrodek opieki specjalnej dla niewydarzonych trejderów?? "Nie piszcie nic złego bo ktoś może nie stać się trejderem". Bo się rozpłaczę. (...) Bo w przeciwnym wypadku zacznie błądzić i w końcu przekombinuje... I zacznie mędrkować jak Stforex a i tak nic z tego nie wyniknie.
A jak ktoś nie ma predyspozycji to nigdy nie będzie trejderem i nic tego nie zmieni.
Wiesz, nie chcę stawać między Tobą i Twoimi problemami, choć ewidentnie coś Cię gryzie. Pewnie dlatego nie napisałem nic w Twoim dzienniku.
Gdybyś przekuł swoje frustracje w chęć pogłębiania wiedzy, to może mielibyśmy o czym podyskutować. A tak, zostaje tylko niesmak.. :roll:

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Czasami tak jest, że "zapomniał wół jak cielęciem był" :)
http://forex-nawigator.biz/forum/jak-ok ... ml#p242074

Źle mnie zrozumiałeś, nikt po za tym nie mędrkuje tylko wrzuca swoje uwagi na temat tradingu - jak sam to zauważyłeś ma do tego prawo.
Sorry za taki niepotrzebny OT ale gdy zaczynałem czytać forum kreślika i inne anglojęzyczne nigdy nie natrafiłem się na takie posty jak Twój - to taka mała różnica między nami a nimi.
Pozdrawiam i szczerze powodzenia życzę.
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witam .
Tak jak zapowiadalem bylo kilka dni przerwy . Wczoraj i dzisiaj rano udalo mi sie troche pograc . trejdy w zalaczniku , jest lepiej , niewiele lepiej ale lepiej :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Hej!
Robiłeś może statystykę SL do TP?

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

sp2ews pisze:Robiłeś może statystykę SL do TP?
Statystyk poki co nie robilem ale nie bardzo widze sens ich robienia , najlepsza statystyka bedzie depo albo bedzie roslo albo w dol . Moje glowne demo mialem podpiete do myfxbooka i tam bylo caly czas na plus , problem w tym ze ciagle szukalem nowych technik gry i tak nie do konca te statystyki bylyby miarodajne . Co prawda bylo zawsze na plus ale jako ze nie raz probowalem nowa metode bylo wiele blednych pozycji mimo to 50% wejsc na edku bylo trafnych a na zlocie ponad 80% . W tym jurnalu wejscia sa tylko z tych najbardziej profitowych strategii .
Pozdrawiam.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Hej rabit!
Grałeś coś może ostatnio? Wrzuc coś to może powróżymy razem :D Choć jak widać wróżbitów i mędrców dookoła nie brakuje :mrgreen:

BTW chyba reaktywuję dziennik Ink.`a, bo on sam coś się do tego nie kwapi :evil:

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witaj , gralem wczoraj i dzisiaj rano ale podsumowanie zrobie w wekend .
sp2ews pisze:BTW chyba reaktywuję dziennik Ink.`a, bo on sam coś się do tego nie kwapi
Mozesz tutaj wrzucac tylko jakbys mogl napisz cos na jakiej podstawie trejdowales .
Pozdrawiam.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Obecnie gram "troszkę inaczej". Tzn gram praktycznie tak samo jak kiedyś, jednak świece zastąpiłem linią i zrezygnowałem z D1. Gram na H1 z podglądem na m5. Dodatkowo wykorzystuję rsi, dla zwiększenia bezpieczeństwa, choc cały czas jest w fazie testów. No i gram ostatnio tylko na audi.Czasu mam niestety malutko na trejding.
Tak u mnie wygląda obecnie pulpit.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Dzisiejsze wejście.

Edit:
Nie wyszło. Warunki były spełnione, trejd nie był skopany. Poprostu tak to już czasem jest :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ