Wygrac z rynkiem .:)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Jak dlugo grałeś na demo zanim otworzyles rachunek realny?

Czas głosowania minął 19 gru 2012, 01:01

Od razu założyłem realny rachunek
16
19%
Mniej niz tydzien
11
13%
Mniej niz miesiac
14
16%
Mniej niz kwartal
14
16%
Mniej niz pol roku
10
12%
Mniej niz dziewiec miesiecy
4
5%
Mniej niz rok
7
8%
Gram na demo ponad rok
9
11%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

rabit pisze:Dzisiaj kilka pozycji , niestety nie najlepiej bo bujam sie w okolicy zerowego profitu . Powodem tego jest miedzy innymi zmiana TF na M1 , musze troche dluzej pograc na nim . Smile
Na dzisiaj koniec , milego wekendu wszystkim . Smile
Nie jest tak, źle - wejścia masz w miarę dobre - znacznie lepsze niż ja - gorzej z wyjściem. Nie dajesz się rozwinąć pozycji - zobacz na ile mogły być profitowe większość z tych zagrań.

Natomiast zlecenie stratne trzymasz do końca :wink: znam to - jest to do naprawienia.

Zamykasz przedwcześnie bo obawiasz się odwrotu - natomiast obawiając się odwrotu otwierasz przeciwną i chcesz zobaczyć odwrót - jak te longi z początku wykresu.

Wielkość lota masz już w miarę wysoką - pozwalającą przy regularnym proficie na spokojną średnią krajową - także nie jest źle. Wystarczy dopracować parę rzeczy i będzie dobrze.

A czy możesz napisać / wrzucić - co to za narzędzie w lewym górnym rogu wykresu ? stawiam, że to jakiś one click trading - ale przydało by się takie coś - bo w fx salt nie ma takiego bajeru - a w am był :cry:
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

klonmarcin pisze:Nie dajesz się rozwinąć pozycji - zobacz na ile mogły być profitowe większość z tych zagrań.
Wiem , problem w tym ze to bylo samo PA a w tym nie jestem najlepszy a pozycja wtedy byla czterokrotnie wyzsza . Do tego dzisiaj rynek co prawda dal wielu niezle zarobic ale poruszal sie troche zbyt chaotycznie , przynajmniej dla mnie .
Dochodzi zmiana interwalu na M1 na ktorym gram trzeci dzien i jeszcze sie nie przyzwyczailem .
klonmarcin pisze:Natomiast zlecenie stratne trzymasz do końca znam to - jest to do naprawienia.
Nie do konca o to chodzi , zmniejszylem pozycje na ostatnich czterech.
klonmarcin pisze:A czy możesz napisać / wrzucić - co to za narzędzie w lewym górnym rogu wykresu ? stawiam, że to jakiś one click trading - ale przydało by się takie coś - bo w fx salt nie ma takiego bajeru - a w am był
To jest One click traiding Andrzeja Pierza , w Armadzie jest dostepny bezplatnie . :wink:
Pozdrawiam .

W zalaczniku dokladniejszy opis trejdow .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witam .
Kilka dni nie pisalem ale nie bylo o czym , w zalacznikach zagrania z wczoraj i dzis wraz z wyjasnieniami .
Na razie robie sobie kilka dni przerwy by poskladac mysli do kupy i wyciagnac odpowiednie wnioski poniewaz poki co TF M1 mi nie sluzy i zastanawiam sie nad treningiem na demo . Ogolnie nie jest zle ale nie moge sie przyzwyczaic , jako ze najnizszy interwal na jakim gralem to bylo M5 na ktorym przebicie/odbicie troche inaczej wyglada a dynamika ruchu jest inna .
Pozdrawiam .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Michal87
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 05 mar 2012, 14:21

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: Michal87 »

To dlaczego grasz na m1 skoro na demo przez dłuższy czas grałeś na wyższych interwałach ?

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Michal87 pisze:To dlaczego grasz na m1 skoro na demo przez dłuższy czas grałeś na wyższych interwałach ?
Michal sorki ze wczesniej nie odpowiedzialem ale mnie nie bylo . Wczesniej czasami gralem na M5 i pomyslalem ze nie bedzie wiekszego problemu , dodatkowym powodem bylo otwarcie konta u Armady ktora ma do tego doskonale warunki . Co prawda jestem w tej chwili na minusie ale nie przejmuje sie wcale, i dochodzi do mnie ze to jednak najlepszy TF dla mnie . :)
Pozdrawiam.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Michal87
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 05 mar 2012, 14:21

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: Michal87 »

Rozumiem i życzę powodzenia w koszeniu pipsów :)

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Dzieki , Tobie rowniez .

P.S Jutro edek moze sie znalezc w ciekawym miejscu , jesli zdolaja wyjsc poza LT (czerwone koleczko) to moga byc wzrosty i odwrocenie trendu na H1 .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Siema!
Tf nie ma znaczenia... Cena robi wszędzie to samo. Ja ostatnio testuję cąłkiem nowy styl gry. Dotarło do mnie kilka istotnych rzeczy, zmieniło się moje myślenie i teraz musze zmienić również grę... Jak ulepszę wszystko i dopracuję to może też założę dziennik...
A tymczasem powodzenia rabit! :)

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Fajnie ze wpadles sp2ews . :)
sp2ews pisze:Tf nie ma znaczenia... Cena robi wszędzie to samo.
Tak calkowicie sie zgadzam , to rowniez jeden z powodow dla ktorego zmienilem na M1 . Jest jednak kilka rzeczy ktore powoduja roznice w trejdowaniu a mianowicie :
Spred ktory stanowi duzo wiekszy procent ewentualnego profitu/strat.
Szybkosc naszej reakcji i czas na analize .
Nie wiem jak to dobrze okreslic... postrzeganie wykresu . W zalacznikach to co mam na mysli to ma zwiazek z dynamika rynku i jak roznie ona wyglada na M1 a H1, widac tam jak roznie moze wygladac wykres kilka swiec przed i po .
Pewnie jest jeszcze wiecej roznic mniej lub bardziej waznych ...
Pozdrawiam .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Re: Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Oczywiście, dynamika się zmienia, to jasne, ale summa summarum cena zachowuje się tak samo... A świece to lipa :)
Ale to chyba nawet lepiej, ze dynamika jest większa...zalezy jeszcze jak dla kogo.
Uważam, że kluczem jest MM i żelazne trzymanie się zasad. Skoro system generuje 40% zyskownych a 60% stratnych pozycji, to jesteś zarobiony. A jak więcej zyskownych niż stratnych, to jestesś zarobiony, że ho ho :) Wystarczy rr 1:2
Zresztą, zobaczysz sam, jak założę dziennik o co mi dokładnie chodzi :)
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ