Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 sty 2019, 18:07     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

fx-technik

Fanatyk

Fanatyk

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post25 paź 2018, 22:28

admlfx pisze:Właśnie chodzi mi o dane indeksu giełdowego. Nie mogę znaleźć tego typu danych. Te co znalazłem to raczej na pewno dane kontraktów futures. Na Dukascopy są właśnie wskaźniki CFD DEU.IDX/EUR, ewentualnie ceny akcji pojedynczych spółek.
Kurcze, niby prosta rzecz, a okazuje się, że jednak nie.

https://tradingeconomics.com/germany/stock-market
Historical -> MAX
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

czaczek

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post28 paź 2018, 10:26

Czy 1 i 2 listopada rynki są otwarte?
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post28 paź 2018, 13:45

czaczek pisze:Czy 1 i 2 listopada rynki są otwarte?

Zależy jakie ;). Nie wszystkie giełdy będą działać ale forex napewno.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 lis 2018, 20:29

Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post21 lis 2018, 20:32

FreeWay pisze:Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?

Działa kiedy masz włączoną platformę na ktorej go ustawiłeś. Czyli jak ustawisz na PC i wyłączysz PC, to potem musisz ustawić na nowo na mobilnej.
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu
Awatar użytkownika

fx-technik

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post22 lis 2018, 13:14

raposo pisze:
FreeWay pisze:Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?

Działa kiedy masz włączoną platformę na ktorej go ustawiłeś. Czyli jak ustawisz na PC i wyłączysz PC, to potem musisz ustawić na nowo na mobilnej.

Chyba, że sobie wynajmiesz VPN u brokera, albo broker ma usługę obrazowania platformy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

rekinb

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post02 gru 2018, 10:27

Witam,

co to znaczy "być IB sam dla siebie" u jakiegoś brokera?

otworzyłem konto IB i jest jakieś konto MT4 przykładowo. Jak to działa, ja mam "nagonić" klienta który założy sobie konto z linka afilacyjnego i wtedy na to konto MT4 będą mi się otwierać pozycje takie jak ma ten klient? W jaki sposób są te zwroty?

Czy mogę sobie założyć sam konto z mojego linka afilacyjnego i wtedy prowizje będą szły ode mnie do mnie?

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post02 gru 2018, 11:45

kazdy porzadny brok to cie za takie cos pogoni i tyle bedziesz mial ze 'zwrotow'. zamyslem takiej wspolpracy jest wsparcie marketingowe a nie zebys placil mniejsza prowizje sam. do tego z tej kasy prowizji musisz tez zaplacic podatek

no chyba ze wybierzesz sobie kogos z belize to mooozeee..... :D

baribal36

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post09 gru 2018, 20:18

Witam serdecznie. Jestem początkującym i zwracam sie z nastepującym pytaniem. Przy otwartej pozycji, jesśli widzę, że zysk mnie zadowala i chcę sprzedać walutę, to co muszę zrobić w odpowiedniej kolejności. U mnie występują przy otwartej pozycji zakładki zatrzymaj zysk (czy jak kliknę w to, to kurs sprzedaży zostaje zablokowany i późniejsza sprzedaż odbywa się po tym kursie? Po kliknięciu jednak zatrzymaj zysk, kurs dalej ulega zmianie. Nie wiem do końca jak to działa, a nie chcę się pogrążyć od razu przez jakies banalne błędy.
Pomóżcie coś! Dzięki z góry.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post10 gru 2018, 10:43

baribal36 pisze:Przy otwartej pozycji, jesśli widzę, że zysk mnie zadowala i chcę sprzedać walutę, to co muszę zrobić w odpowiedniej kolejności. U mnie występują przy otwartej pozycji zakładki zatrzymaj zysk (czy jak kliknę w to, to kurs sprzedaży zostaje zablokowany i późniejsza sprzedaż odbywa się po tym kursie? Po kliknięciu jednak zatrzymaj zysk, kurs dalej ulega zmianie. Nie wiem do końca jak to działa, a nie chcę się pogrążyć od razu przez jakies banalne błędy.

Przede wszystkim napisz z jakiej platformy korzystasz. Najlepiej też wrzuć screen. Każda aplikacja/broker ma swoją specyfikację, a i czasem tłumaczenia na polski pozostawiają wiele do życzenia ;).

Jeśli handlujesz na demo, to też nie bój się, że coś popsujesz. Po to właśnie są konta demonstracyjne żeby naklikać co się da i zobaczyć jak to wszystko działa.
A jeśli korzystasz z konta realnego... To przesiądź się na DEMO :)
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0

Zapraszamy do kontaktu
PoprzedniaNastępna

Wróć do Początki na rynku Forex