Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

admlfx pisze:Właśnie chodzi mi o dane indeksu giełdowego. Nie mogę znaleźć tego typu danych. Te co znalazłem to raczej na pewno dane kontraktów futures. Na Dukascopy są właśnie wskaźniki CFD DEU.IDX/EUR, ewentualnie ceny akcji pojedynczych spółek.
Kurcze, niby prosta rzecz, a okazuje się, że jednak nie.
https://tradingeconomics.com/germany/stock-market
Historical -> MAX
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

czaczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2018, 09:21

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: czaczek »

Czy 1 i 2 listopada rynki są otwarte?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

czaczek pisze:Czy 1 i 2 listopada rynki są otwarte?
Zależy jakie ;). Nie wszystkie giełdy będą działać ale forex napewno.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FreeWay pisze:Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?
Działa kiedy masz włączoną platformę na ktorej go ustawiłeś. Czyli jak ustawisz na PC i wyłączysz PC, to potem musisz ustawić na nowo na mobilnej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

raposo pisze:
FreeWay pisze:Hej , Trailng Sl działa kiedy mam wyłączoną platforme Mt4 na pc a włączoną aplikacje mobilną na telefonie ?
Działa kiedy masz włączoną platformę na ktorej go ustawiłeś. Czyli jak ustawisz na PC i wyłączysz PC, to potem musisz ustawić na nowo na mobilnej.
Chyba, że sobie wynajmiesz VPN u brokera, albo broker ma usługę obrazowania platformy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

rekinb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 gru 2014, 18:08

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: rekinb »

Witam,

co to znaczy "być IB sam dla siebie" u jakiegoś brokera?

otworzyłem konto IB i jest jakieś konto MT4 przykładowo. Jak to działa, ja mam "nagonić" klienta który założy sobie konto z linka afilacyjnego i wtedy na to konto MT4 będą mi się otwierać pozycje takie jak ma ten klient? W jaki sposób są te zwroty?

Czy mogę sobie założyć sam konto z mojego linka afilacyjnego i wtedy prowizje będą szły ode mnie do mnie?

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

kazdy porzadny brok to cie za takie cos pogoni i tyle bedziesz mial ze 'zwrotow'. zamyslem takiej wspolpracy jest wsparcie marketingowe a nie zebys placil mniejsza prowizje sam. do tego z tej kasy prowizji musisz tez zaplacic podatek

no chyba ze wybierzesz sobie kogos z belize to mooozeee..... :D

baribal36
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2018, 20:08

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: baribal36 »

Witam serdecznie. Jestem początkującym i zwracam sie z nastepującym pytaniem. Przy otwartej pozycji, jesśli widzę, że zysk mnie zadowala i chcę sprzedać walutę, to co muszę zrobić w odpowiedniej kolejności. U mnie występują przy otwartej pozycji zakładki zatrzymaj zysk (czy jak kliknę w to, to kurs sprzedaży zostaje zablokowany i późniejsza sprzedaż odbywa się po tym kursie? Po kliknięciu jednak zatrzymaj zysk, kurs dalej ulega zmianie. Nie wiem do końca jak to działa, a nie chcę się pogrążyć od razu przez jakies banalne błędy.
Pomóżcie coś! Dzięki z góry.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

baribal36 pisze:Przy otwartej pozycji, jesśli widzę, że zysk mnie zadowala i chcę sprzedać walutę, to co muszę zrobić w odpowiedniej kolejności. U mnie występują przy otwartej pozycji zakładki zatrzymaj zysk (czy jak kliknę w to, to kurs sprzedaży zostaje zablokowany i późniejsza sprzedaż odbywa się po tym kursie? Po kliknięciu jednak zatrzymaj zysk, kurs dalej ulega zmianie. Nie wiem do końca jak to działa, a nie chcę się pogrążyć od razu przez jakies banalne błędy.
Przede wszystkim napisz z jakiej platformy korzystasz. Najlepiej też wrzuć screen. Każda aplikacja/broker ma swoją specyfikację, a i czasem tłumaczenia na polski pozostawiają wiele do życzenia ;).

Jeśli handlujesz na demo, to też nie bój się, że coś popsujesz. Po to właśnie są konta demonstracyjne żeby naklikać co się da i zobaczyć jak to wszystko działa.
A jeśli korzystasz z konta realnego... To przesiądź się na DEMO :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ