Wojna na UKRAINIE

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

MarioDM pisze:
07 mar 2022, 13:15
... to właśnie was komuchów boli, bo boicie się dekomunizacji jak ognia ...
Dałem wam 2 dni na odniesienie się i żaden nawet nie zaprzeczył. I dobrze, bo gramy w otwarte karty. Przecież wiadomo, że dlatego tak psioczycie na Pis, bo boicie się dekomunizacji.
Kończę tę dyskusję z wami, bo szkoda mojego czasu. Nie potraficie nawet merytorycznie odnieść się do argumentów odnośnie Trumpa.
Wasza umiejętność logicznego argumentowania, wiedza oraz czytanie ze zrozumieniem są na poziomie zerowym.
W żadnym wątku ani temacie nie wnosicie nic wartościowego. Jedyne czym się zajmujecie do zaśmiecanie forum.

Odnośnie Ukrainy to wklejam wywiad/wypowiedź dr Sykulskiego. Mnie on nie przekonuje i nie budzi mojego zaufania, ale wiele osób jest w niego zapatrzonych.

https://www.youtube.com/watch?v=vrRE2mPcxvM

Z ciekawostek. Gen. Skrzypczak w radiu Zet powiedział, że Rosja poniosła duże straty i bez dodatkowego wsparcia są w stanie prowadzić wojnę jeszcze przez 3-5 dni czyli 10-12 marca koniec wojny wg. tej wypowiedzi. Powiedzmy najpóźniej 13 marca.
Bardzo precyzyjna, a przez to ryzykowna prognoza.
Gdzie indziej z kolei czytałem, że Rosja zbankrutuje już w kwietniu i nie będzie w stanie dalej prowadzić tej wojny.
Z dobrych wieści to FIFA w końcu podjęła decyzję i wyklucza kacapów z walki o mundial. Polska wygrywa walkowerem. Jednym słowem, FIFA wyleczyła rusków z kataru.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tu ten wywiad z zetki z gen. Skrzypczakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=y6WvbEtckfE

Mała korekta. Nie słyszałem tego wywiadu wcześniej, a jedynie znałem wypowiedź z drugiej ręki. Gen. Skrzypczak mówi tam, że wojna SIĘ ROZSTRZYGNIE w ciągu 3-5 dni. Nie zakończy tylko rozstrzygnie.

A tu kolejny wywiad z gen. Skrzypczakiem. Trochę mocny, choć nie jest to coś czego już bym nie słyszał.

https://www.youtube.com/watch?v=Bbs90f_RmO4
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Szukałem Was chłopaki a Wy teraz tu :lol: No nic, najpierw zapoznam się co tu naskrobaliście :lol:

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

zakaven pisze:
10 mar 2022, 11:54
Szukałem Was chłopaki a Wy teraz tu :lol: No nic, najpierw zapoznam się co tu naskrobaliście :lol:
Oj, gapa z Ciebie. :D
Nawet się dziwiłem, że nic nie piszesz.

A tu gen. Skrzypczak kolejny raz i to z dziś.

https://www.youtube.com/watch?v=AqdiowxhC28
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Opierając się na wypowiedziach gen. Skrzypczaka i tego Grzecha 40, którego film wkleił Serol, to ...
Rosja już przegrała wojnę na Ukrainie. Wszyscy analitycy przeszacowali siłę radzieckiej armii, która okazała się kolosem na glinianych nogach.
Żołnierze są nie wyszkoleni, dowódcy nie znają się na dowodzeniu, sprzęt jest przestarzały, logistyka leży i kwiczy, a do tego wszechobecna korupcja, która to dobiła do reszty.
Rosjanie najpierw zbombardowali drogi na Ukrainie, a później utknęli próbując przejechać tymi drogami. Do tego poszczególne jednostki nie mają ze sobą kontaktu, gdyż ich łączność opiera się na 3G, a przecież wcześniej zbombardowali nadajniki 3G. Po prostu geniusze strategii ;p .
Rusofile i stare komuchy dostaną teraz potężnego bólu dupy, bo przecież to niemożliwe aby "niezwyciężona" armia radziecka dostała taki wpierdol i poniosła sromotną klęskę. Zaraz zaczną wypisywać, że to nie tak było. To był amerykański spisek. To USA zmusiło Rosję do tej wojny, a ona nie chciała i dlatego tylko markowała ten atak, a do ludności cywilnej to strzelali sami Ukraińcy. Bloki mieszkalne to z kolei zniszczyli Amerykanie z satelity laserami.
PS. Czyli co ? Od poniedziałku indeksy w górę, jen i dolar w dół, a złotówka się umocni ?
Pytanie co z ropą, bo tu jest sytuacja bardziej złożona. Gdy do gry zostanie dopuszczony Iran, to ropa na pewno spadnie, ale niekoniecznie od razu, bo to zawsze trochę trwa.
Piszę "od poniedziałku", bo wiadomo, że duzi gracze przed łykendem pozamykają pozycję, jak zawsze w takiej sytuacji.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Wojna jest strasznie nie przewidywalna. Wszystkie informacje jaki dobiegają do nas pewnie trzeba dzielić pewne cyfry mnożyć...
Jest b. dużo grup interesów na tej wojnie, każdy ma inne ale wszyscy wspierają Ukrainę. Główni gracze ze wschodu i zachodu bawią się w sankcje zamierzają wprowadzić a nie wprowadzają bo może nie będzie trzeba. A tymczasem Olaf wysyła swoją tajną broń ex kanclerza Gerharda S. aktualnie pracownika korporacji na mediacje z Putinem:
https://www.rp.pl/polityka/art35840181- ... em-putinem
A tym czasem prokuratura w Hanowerze chce Gerharda wstawić w stan oskarżenia:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... kosci.html

Ciekawe jak Matiemu dzisiaj poszło może przestał lizać amerykańskie pantofelki ?

O zobaczcie to Chińczycy nie ukrywają PRAWDZIWYCH powodów "sankcji" pod płaszczykiem "troski o Ukrainę" jak większość korporacji:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wyd ... ja-sankcje
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
10 mar 2022, 16:10
Ciekawe jak Matiemu dzisiaj poszło może przestał lizać amerykańskie pantofelki ?
Nie licz zbytnio na niego. On dba tylko o własną karierę. Jedyne o czym marzy to znaleźć dobrą posadkę na zachodzie.
SEROL666 pisze:
10 mar 2022, 16:10
O zobaczcie to Chińczycy nie ukrywają PRAWDZIWYCH powodów "sankcji" pod płaszczykiem "troski o Ukrainę" jak większość korporacji:
Bo taka jest prawda, że liczy się tylko kasa, a cała reszta to bajki dla gawiedzi.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Przeczytałem, ni w ch.j nic się nie zmieniło. Zamiast się niezdrowo podniecać, zacznijcie dbać o swój karman :564:.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Wojna na UKRAINIE

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Czekam na otwarcie...
Ukraińcy zajebali ponad 220 000 Polaków. Zajebali sąsiadów siekierami, w nocy... Z czym ryj!
Widząc w Przemyślu głodne dzieci, które nierzadko 3 doby szły pieszo, trudno być obojętnym.
Pomagamy My naród, Polacy bo tacy jesteśmy, to w sercach mamy. Nie rząd, który koszty zwala na samorząd i ludzi dobrego serca, a troskę przypisuje sobie.
Nigdy nie wyrzekajcie się kim jesteście. W złotym wieku wszyscy w Polsce znaleźli schronienie a historia kołem się toczy.

ODPOWIEDZ