Witam, moja strona z twittami odnośnie moich transakcji

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Tekron pisze:dalej w Longu siedzę
I właśnie u Ciebie widzę piękne wyczucie momentu wejścia - nie to co u mnie. Wszedłeś w L na edku bardzo pięknie - ja niestety jak zwykle zbyt wysoko i 2xsl. :(

Ale obaj dobrze myśleliśmy :)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
thefear
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 555
Rejestracja: 24 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: thefear »

Grasz może sella na cad/jpy o którym pisałeś w dzienniku Kerimba ?
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże" Pearl Buck.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Obrazek

Tutaj breakout USD CHF i 0,9800 jak znalazł będzie
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Co do sell na CAD/JPY to długo siedziałem w nim na tej parze, ze względu na Quasimodo na Monthly, teraz tak:
Obrazek

Nie jestem w tym sell ale gdybym był.. to 61%fibo wygląda na odbite w formacji już, teraz jeśli tego kanału nie przebije to lecimy już w dół nawet poniżej 75 poziomu, więc fajne miejsce na wejście, a SL troszke nad kanałem ewentualnie przy 61%. Za duże ruchy na tej parze i nie mogłem większego kapitału wrzucić, dlatego tylko na USDCHF siedze. pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Co do USDCHF żeby później nie mieć sobie bardzo za złe ustawie SL na zarobku 2tyś zł czyli przy 0,9880 później obniżę na 0,9860 a TP dam na dnie kanału który wcześniej rozrysowałem ale z lekkim up czyli bezpiecznie na 0,9700. Pozdrawiam (P.S.) dobrze otwierać wiele jednakowych pozycji i zbierać część przy wahaniach gdy cena stanie martwo to znaczy że coś jest na rzeczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

aaa i trzeba pamiętać o tym co pokazałem na GOLD, czyli RGR i prawdopodobnie prawe ramie uformuje się wyższe, wieć EU też jeszcze pociągnie w górę. TP2 zrealizowany na EU 1,3600 jak znalazł :) TP3 kolejne 50pkt gdybym miał lekko ryzykować. Z tym że za późno na wejście. Duże SL nie są fajne a nieomylny nikt nie jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Nadal na sell USDCHF :) potwierdza że ciśnie w dół, i trzyma kanał dalej więc sobie czekam spokojnie, a SL itak na zysku :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Obrazek

Aud wygląda na bardzo mocno powiązany ze złotem, może teraz wybić się wyżej niż poprzedni szczyt na AUD USD.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

przyjrzałem się też sell na CAD JPY, moje wejście tam było by oczekujące na 81.80 z SL na 82.30 ( bo ogonki wychodzą często z kanału) TP 1 rzędu 300-400pkt, ale nie wejdę póki USDCHF nie skończe, bo mam blokade większej ilości lotów, mogę mieć tylko 2loty w grze u AM :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Co do EUR/USD
Obrazek

JEŚLI :shock: to co w kółku weźmiemy za Quasi to takie dwa scenariusze patrząc na fibo są bardzo prawdopodobne. Gdybym miał wchodzić w sell to na 1,3500 lub lub po połowie na 1,3850 i 1,3950 z sl na 1,4000, średnio widzę teraz spadki na EUR. AUD wygląda na ostrego zawodnika a złoto pędzi razem z nim. No i ten USDCHF bardzo obiecujący jak narazie. Zobaczymy ale bym radził ostrożnie z szukaniem Ski na EU.
Obrazek

ODPOWIEDZ