Witam, moja strona z twittami odnośnie moich transakcji

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

na chwilę obecną przekombinowałem.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

dorzuciłem 50zł do konta, teraz pracuje zlecenie buy na GBP USD, patrząc na Daily postanowiłem dać wysoki t/p, świece układają się tam w ładny kanał zwyżkowy, z kolei na monthly wygląda mi to na korektę po odbiciu od poziomu 61.8. Wydaje mi się w miarę sensowne wejście, u mnie już pracuje na breakeven. Obstawiam wyczerpanie trendu spadkowego na daily, zamierzam dodać buy do pozycji na poziomie 1,5275 i 1,5340, zamykał będę w okolicach 1,5580. O ile oczywiście teraz zlecenie wytrzyma i nie zamknie się na 0.

Obrazek

i jeszcze coś takiego :
http://img228.imageshack.us/i/gbpusdsys.gif/

to chyba taka podstawówka:
1. Moving average zwraca się w górę na longterm
2.RSI, stocha , wyznaczyłem sobie linią powyżej jakiej granicy podejmuje LONG, też zwrócone w górę
3. Świeca pierwsza świeca bull zamknięta na longterm H4.
no i wtedy robię wejścia na dłuższe terminy. Jak możecie to skomentujcie czy to dobre wejście i co ewentualnie powinienem jeszcze brać pod uwagę. Dzięki z góry

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

a i oczywiście pierwsze wejście tylko polecam. Z dodawaniem do pozycji jest zwykle pod górę w moim przypadku przynajmniej więc się proszę nie sugerować. :oops:

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

dołożyłem 0,01 short na USD/CHF 1,0555 z s/l na 1,0575 i z t/p na 1,0510 tak bez głębszych rozmyślań, na podstawie postu wyżej. Dołożyłem jeszcze do pozycji, mimo tego silnego 1,500 postanowiłem pokusić się na 3x0,01 lot na trailingu 25 pkt ze stopem około 20pkt i t/p 1,400 .Właśnie sygnały zaczynają mi na M15 pokazywać up na GBPUSD i down na USDCHF. więc skuszę się. Zobaczymy czy rano obudzę się z nędzą na koncie.. Miłej nocki ;)

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

zaryzykuje i dołożę kilka oczekujących buy na gbpusd, operacja z serii "don't do that"
Z założenia, że ten poziom obroni 1,5195 GBP/USD i mojej analizy z moving average.
Obrazek
i zachęty ze strony myfxbook
Mar 17, 10:30 Monetary Policy Meeting Minutes Wysoki
Mar 17, 10:30 Jobless Claims Change Wysoki 23.5K 7.0K
Mar 17, 10:30 Claimant Count Rate Wysoki 5.0% 5.0%
Mar 17, 10:30 ILO Unemployment Rate 3m Wysoki 7.8% 7.9%

i takie małe pytanie bo zwykle mam problem z zamknięciem wielu operacji naraz na tej samej parze walutowej i na ten moment radze sobie otwierając jedną operacje hedge bo wtedy pojawia się opcja zamknij wszystkie w oknie Zlecenia. Tylko dlaczego dopiero wtedy :roll:

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Co do usd/chf, to troszkę pewności dał fibo 38.2 na 1,0554 short. :?
Ja usd/chf zamknąłem, dołożyłem do pozycji niżej a saldo mam jeszcze małe więc nie chciałem ryzykować margin call. Zostawiłem tylko pracujące GBP/USD
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 10:08 przez Tekron, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Niezła cofka na obu parach, ale zostaje przy swoim. Może akurat.
Na razie zadziałała stara strategia "nie strasz nie strasz bo się..."
Kolejna cofka więc troszkę oskubałem pozycje, ale kierunek i początkowe zostawiłem jak były. No Ciekawe co teraz 10min do danych.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Nie chce hedge bo znowu będę musiał obciąć pozycje, szczególnie że 200% balance to float teraz ;)
Tutaj pierwszy przystanek:
Obrazek
Myślę, że jeśli nie będzie jakiegoś nagłego ruchu w dół teraz, to zostaje z tym longiem do 1,5500

Tutaj powód:

Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

zamknąłem 0,03lota pozycji na GBP/USD ze względu na brak ruchu, więc sobie troszkę spadnie teraz pewnie. Mam otwarte jeszcze 0,03 dużo niżej, tp zostawiam na 1,5500 ,myślę że dobrnie wcześniej czy później.

Dokładam za to buy 0,05 lot na AUD CHF, zaraz zamieszczę dlaczego.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Buy Aud/Chf 0,9723
Wskaźniki pokazują trend up od M15 do H4, na H1 z kolei trochę dla mnie przedwczesne bo zwykle wchodzę z H4 wejścia na moving average rsi i stocha:
Obrazek
tymczasem stop loss na 0,9680 pod fibkiem, gdzie mogło by odbić i wejść w long znów. a t/p 0,9820 , bo na razie troszke niepewny jestem. Na H1 znajduję się znacznie nad pivot level. i nie dużo pod daily high. Na Daily znajduje się na środku kanału w trendzie UP, a rynek wydaje się oversold, co daje dobre przeczucie że trend up może być kontynuowany. Ogólnie rzecz biorąc, zagranie ryzykowne bo do H1 sprawa wygląda jak gra przeciw trendowi. A z rysunku, który dałem spodziewam się zmiany na trend w górę znów, tyle że nie jest to dokładnie takie wejście na jakie zwykle czekam. Więc kto chce niech ryzykuje ze mną.
Widok z bliska
Obrazek :shock: Brałem pod uwagę CCI i breakout, stop jest duży bo wejście było bez wcześniejszego rozeznania.

ODPOWIEDZ