wiek użytkownika forum

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

w jakim jesteś przedziale wiekowym?

poniżej 20
24
6%
20-25
154
36%
26-30
111
26%
31-35
54
13%
36-40
41
9%
41-45
24
6%
46-50
9
2%
51-55
5
1%
56-60
3
1%
powyzej 60
7
2%
 
Liczba głosów: 432

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

Cadermo pisze:
MajorGC pisze:Mam lat 14
:shock: Nie wiem co o tym myśleć. Jeśli już w wieku 14 lat interesujesz się zarabianiem kasy to chyba nie dobrze.

ja zarabianiem kasy interesowalem sie jeszcze wczesniej. moze 12-13 lat jak mialem to juz handlowalem roznymi fantami wsrod znajomych, wiadomo, podstawa bylo kupic taniej sprzedac drozej, albo kupic caly produkt a sprzedac w czesciach z zyskiem.a w wieku 14lat mialem juz swoj maly biznes, hehe to byly czasy

_____________________________________________________________

teraz zwiekszam statystyke w innym przedziale niz gdybym oddal glos 1,5 roku wczsniej


ciekawie by to wygladalo gdyby ankieta podazala(zmieniala sie) wraz z wiekiem oddajacych glos uzytkownikow, choc pewnie trudne do wykonania.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

im wcześniej tym lepiej, jak zrobi będzie milionerem przed 30stką, a to już dobry start! lepiej zeby małolat grał na FOREX (niż latałz narkotykami), uczył się inwestowania, potem może jakaś ekonomia finanse....
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

gfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 22 lut 2011, 20:29

Nieprzeczytany post autor: gfx »

Kto nie marzy o kupie kasy? Może sprawia mu przyjemność rysowanie i analiza wykresów? W wieku 20 lat będzie miał 6 lat doświadczenia. Niektórzy mogą zazdrościć, że taki młody a zarobki większe od niego. Choć wypowiedź, że zaczął w wieku 14 lat brzmi śmiesznie, może nawet jak żart.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Kasa ,kasą . Ale mając 14 lat wolałbym żyć tym wiekiem. Na zarabianie kasy jeszcze przyjdzie czas. Co mu po kasie jak nie będzie umiał jej dobrze wykorzystać ? :wink:

Awatar użytkownika
sp2ews
Gaduła
Gaduła
Posty: 328
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:27

Nieprzeczytany post autor: sp2ews »

Cadermo pisze: Co mu po kasie jak nie będzie umiał jej dobrze wykorzystać ? :wink:
`

Tego akurat bardzo szybko można się nauczyć :)

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

sp2ews pisze:Tego akurat bardzo szybko można się nauczyć Smile
Tak ,ale skąd on może wiedzieć co to jest fajne życie ,skoro w takim wieku zamiast chodzić na podwórko grać w nogę ,czy iść na basen z kolegami to on bawił się forexem. Obudzi się jako 20 latek z ręka w nocniku ,bez przyjaciół ,dziewczyny z kasą na koncie .

Ale zaznaczmy jedno ! Nie jest powiedziane ,że na pewno wyjdzie mu to na plus. Nie każdemu się udaje zarobić. Teraz pytanie brzmi : czy było warto się tak poświęcać dla głupich pieniędzy. Zycie to nie tylko kasa. Trzeba o tym pamiętać.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Cadermo pisze:Teraz pytanie brzmi : czy było warto się tak poświęcać dla głupich pieniędzy.
To zależy przede wszystkim od tego czy świaczenia ma policzone po nowemu czy po staremu.... :mrgreen:
Jeżeli po staremu ma policzone z 2500-4000 żl // lub więcej// to może masz rację..
Jeżeli po nowemu 20- 600 zł to zdecydowanie nie masz racji.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

14 lat to chyba tyle co Buffet, jak zaczynał :).


Heja i do przodu.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Ja tam zazdroszczę. Sam zaczynałem mając jeszcze 17 lat i bardzo to doceniam. Im wcześniej tym lepiej, po co być doświadczonym traderem z czterdziestką na karku skoro można nim być jeszcze przed dwudziestką zaczynając w wieku czternastu lat? :)
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Robert B
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 08 wrz 2007, 05:56

Nieprzeczytany post autor: Robert B »

jakby tak przyjrzec sie wynikom tej ankiety to chyba czas wycofywac z foreksu. temat stal sie ogolnie znany, nachalnie reklamowany, coraz mlodsi ludzie sie za to biora, niezliczona ilosc nowych brokerow pozwlajacych grac od kazdej sumy...... cos jak rynek nieruchomosci i pozyczek przed kilkoma latami gdzie kazdy mogl dostac pozyczke na dom (a juz "no income verification mortgage" to wisienka na torcie)
"jutro to dziś - tyle że jutro" - S. Mrożek

ODPOWIEDZ